Esileht Sünnitus Pelgulinna sünnitama

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Pelgulinna sünnitama

Postitas:
Kägu

Tere,kas keegi on kursis mida pelgulinna sünnitusmajas jagatakse sünnitajale tänapäeval.
7a tagasi läksin sünnitama sinna suur spordikott kaasas igasuguste vajalike asjadega.
Tegelikult läks vaja ainult vahetusjalatseid ning enda pesemis vahendeid.seega pole mõtet kõike vist kaasa tassida😉

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Antakse öösärk, hommikumantel ja mingi hulk (3-4) hiigelsuuri hügieenisidemeid. Nii et tasub kaasa võtta pakk öösidemeid näiteks, aluspesu. Ja lapsele sokid, seda rõhutati perekooli loengutes ka. Muu on lapsele seal kõik olemas (mähkmed, riided).
Lisaks soovitaks organiseerida, et keegi süüa toob, sest seal pakutav toit on õudne. Kogemus 2019. aasta suvest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kunagi sai võrevoodi teki ja padja komplekti ning laps sai esimesed riided sealt

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minu laps sündis Pelgulinnas 2018. Minu meelest lapsele oli alguses kõik sealt – saime riideid, mähkmeid, teki jms. Need asjad olid kasutamiseks ja jäid sinna, koju tulekuks ikka omad riided lapsele. Lisaks see linna pakk, aga vastsündinule seal peale soojakoti midagi kasulikku ei olnud. Mulle anti mingi ports hügieenisidemeid ja valuvaigisteid (keiser). Oma riided/jalanõud ning kosmeetika oli kaasas. Toit oli talutav – vahepeal tõime ka väljast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu kogemus jääb küll 2013. aastasse, aga siis oli vaja, et endal oleks piisavalt sidemeid ning vahetuseks öösärk – paljud pärast sünnitust higistavad mingi aja nagu loomad, aga seal oli ette nähtud üks öösärk inimese kohta, ja seda ei vahetatud tookord. Muidugi, kui juhtub nii,e tkõik läheb imeliselt ja kiiresti, siis oled paari päeva pärast kodus, aga mina olin sees vist nädala jagu, kuna ei saanud kuidagi “piimatootmist” korda ja väga ebamugav oli, kui öösärk oli läbi higistatud, siis see märjana seljas oli külm ja kui kuivas, siis ikka ju tahaks puhast riiet pigem… Minu palumise peale mulle siis toodi vahepeal teine.

Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Sünnitus Pelgulinna sünnitama