Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Pelgulinna sünnitusmaja

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Pelgulinna sünnitusmaja

Postitas:

Tere.

Oskab keegi täpselt öelda millisest uksest saab registratuuri? Nimelt on minek esimest korda viljatusravi keskusesse aga seal ju kaks ust raseduskeskus ja vastuvõtutuba…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sisse tuleb minna sellest vasakpoolsemast uksest (kus on vahekäigus prooviandmise topsid????). Seal täidad ankeedi ja suundud trepist üles kolmandale korrusele, kus asub viljatusravikeskus. Neil on seal oma n-ö registratuur.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.05 20:58; 02.06 14:46; 02.06 20:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käin ise ka seal. Ole valmis selleks, et kellegil pelgu viljatuskliiniku registratuuris on paha tuju, ma näinud seal mitu korda kuidas patsiendid mittemillegi eesti sõimata saavad 😀

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käin ise ka seal. Ole valmis selleks, et kellegil pelgu viljatuskliiniku registratuuris on paha tuju, ma näinud seal mitu korda kuidas patsiendid mittemillegi eesti sõimata saavad ????

Olen käinud korduvalt seal ja kunagi pole kellegi paha tuju olnud. Pigem kiidan suhtumist ja suhtlemist.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käin ise ka seal. Ole valmis selleks, et kellegil pelgu viljatuskliiniku registratuuris on paha tuju, ma näinud seal mitu korda kuidas patsiendid mittemillegi eesti sõimata saavad ????

Pole nõus. Nii toredad on olnud ja teavad patsiente (mind vähemalt) nimepidi, kui esimest korda ei lähe.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka päris palju Pelgu viljatusravikliinikus vastuvõttudel käinud ja pole ei ise sõimata ega nähvata saanud ning pole kuulnud ka, et keegi teine oleks saanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.05 20:58; 02.06 14:46; 02.06 20:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama lugu siin. Ainult kiidusõnu on öelda! Kõik on väga head arstid ja õed olnud välja, arvatud üks arst, Mironova, kes vähemalt mulle jättis üsna pealiskaudse mulje.

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates on nad ka seal ülitoredad ja sõbralikud! Iga kord oli minnes hea tunne, kuigi olukord mille pärast mindud sai, oli kohutavalt stressirohke.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama lugu siin. Ainult kiidusõnu on öelda! Kõik on väga head arstid ja õed olnud välja, arvatud üks arst, Mironova, kes vähemalt mulle jättis üsna pealiskaudse mulje.

Pole nõus. Olin Dr. Mironova patsient ja julgen väita, et ta on väga hea arst. Lisaks ka väga “hea käega” arst. Mulle ta väga meeldib!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.05 20:58; 02.06 14:46; 02.06 20:50;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Pelgulinna sünnitusmaja