Esileht Sünnitus Pelgulinna Sünnitusmaja perepalatid

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Pelgulinna Sünnitusmaja perepalatid

Postitas:

Tere!

Kes hiljuti sünnitanud Pelgulinna Sünnitusmajas ja perepalatit soovinud, kas olete saanud? Ja kas sünnitusmaja kodulehel olev hinnakiri on õige? 1 ja 2 päev 10¤/15¤ ning 3.st päevast kallim? Ja äkki oskab keegi öelda, mis vahe on 10¤ ja 15¤ palatil?

Ettetänades.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

3 kuud tagasi kasutasin, hinnakiri õige. Sain kallima peretoa, odavamad olid kinni. Vahe on selles, et kallimad on 6 korrusel, uuema remondiga ja televiisoriga. Odavamad on 5 korrusel ja vist ei ole nii peene remondiga.
Ma jäin väga rahule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hinnakiri täiesti õige. Kallimad toad jah 6. korrusel ning toad on suured, valged, mugav sisustus, toas külmkapp, telekas. Olin ka 6. korruse palatis ja mulle väga meeldis see, et teistes palatites olevate laste nuttu ei olnud eriti kuulda, kui palati uksest väljusid, siis oli ikka kuulda, et ümberringi veel imikuid 🙂 Samuti meeldis mulle, et kui tehti keisrilõige, siis viidi mind kohe ärkamistoast palatisse, kuid ei sunnitud kohe minema tavavoodisse, vaid sain olla päeva intensiivivoodil, kuid samas olin koos perega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmisel laupäeval oli perepalateid saada küll, nii 5. kui 6. korrusel. Vahe on jah selles, et 6.korrusel uuemad ja tv on seinal. Samas pole need 5.korruse palatid ka mitte midagi hullu – suured, puhtad ja ilusad. Mina tahtsin ema-lapse palatit ja seda polnud anda, nii et võtsin perepalati. Hinnakiri õige jah ja saabumise-lahkumise päev loetakse üheks päevaks, et siis kui mina laupäeva hommikul läksin sisse ja esmaspäeva hommikul sain välja maksin 20eur-i kokku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastikult veab teil seal Tallinnas, ma tahan ka sellise hinnaga tuba saada:D. Tartus kohe esimesest laksust 40¤ :S. Poolteist ööpäeva juba 80 :(.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palatid on odavamaks läinud. Veel 2011 ma maksin ka Pelgus päris hea summa. Seekord siis ehk veab. Kui saan perepalati. Neid õnneks nüüd rohkem ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pelgus jah väga mõnusa hinnaga perepalatid. Selle aasta mais olin 6.-dal korrusel perepalatis teisipäevast neljapäevani ja arve oli 30 eurot. Toas oli televiisor ja konditsioneer:) Elu nagu hotellis;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Augusti lõpus ei saanud perepalatit. Ema-lapse tubagi ootasin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi teab palju seal perepalateid kokku on? Ja kõigis perepalatites ei ole ka wc ja du¨¨i toas?
Kodulehelt vastavat infot ei leidnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vastikult veab teil seal Tallinnas, ma tahan ka sellise hinnaga tuba saada:D. Tartus kohe esimesest laksust 40¤ :S. Poolteist ööpäeva juba 80 :(. [/tsitaat]
Veab ka mujal kui Tallinnas. 🙂 Mina sünnitasin Põlvas ja avar perepalat, kus oli hiigellai mõnus voodi, suur mähkimislaud, diivan, laud, külmik, teler, lauanõud, du¨¨ ja wc maksis eelmisel aastal 15¤ millegagi, nüüd on 19¤. Mina sünnitasin esmaspäeval, koju sain kolmapäevaõhtul ja maksime pisut üle 30¤ kokku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Sünnitus Pelgulinna Sünnitusmaja perepalatid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.