Esileht Sünnitus Pelgulinna vs ITK sünnitusmajad

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Pelgulinna vs ITK sünnitusmajad

Postitas:

Jagage muljeid kes on sünnitanud alles hiljuti, nii Pelgu kui ITK kohta. Alguses mõtlesin Pelgusse minna sünnitama, kuid sooviks mõlema kohta kuulda head ja halba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünnitasin juuli alguses Pelgus ja olen rahul. Saime perepalati teisel päeval pärast lõunat. Alguses mõtlesin sünnitada ITKs, sest 10 aastat tagasi olin ITK sünnitusmajaga rahul, kuid seekord viimasel hetkel mõtlesin ümber. Käisin enne sünnitust ITKs ja nägin, et seal on tõeline “masstöö”.Mõned sünnitajad sünnitavad lausa sünnituseelses. Veab kui saad perepalati. Lisaks kui 10 aastat tagasi olin ITK perepalatis, siis sünnitajate hääled väga segasid. Pelgus õnneks sünnituspalatid asuvad nii, et sünnitajaid pole kuulda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Mina olen 2 last Pelgus sünnitanud. Esimese 8 aastat tagasi ja teise aasta tagasi. Esimesel korral ei jäänud väga rahule, aga viimasel korral olin nii vaimustunud, et kirjutasin lausa kiidukirja töötajatele tagasisideks. Olin kokku haiglas nädala ja kohtasin erinevaid töötajaid. Tundsin, et minust pole tükk aega nii palju hoolitud. 5+

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

3 last Pelgus sünnitanud- 2005,2008 ja 2017- tore koht on ????????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 2 last sünnitanud ITK-s ja ainult kiidusõnad öelda. Mõlemal korral saime peretoa, mis oli uus ja ilus ning personal oli igati meeldiv ja professionaalne. Kolmanda lapse sünnitan ka kindlasti seal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

3 last ITK’s sünnitanud ja 4. plaanin samuti seal sünnitada. Ainult 1. korral ei saanud perepalatit, siis oli neid lihtsalt nii vähe. Pelguga kogemust rohkem ei ole, kui käisin 3. ajal sõbrannaga visiidil kaasas ja lihtsalt ei tekkinud “kodust” tunnet. Eks see on harjumise asi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 last ITK-s sünnitanud. Sünnitusmajale üldiselt pole midagi ette heita, ämamemandate meeldivus on subjektiivne nagunii. mõlemal korral saime peretoa, kuigi teisel sünitusel oli ka kerge oht, et sünnitustube ei jagu, aga ikka saime sünnitustoa mitte koridori 😛

See, kas on liinitöö või mitte, on ikka suht juhuse küsimus. Üldiselt meediasse on samas Pelgu kohta ikka rohkem negativiset jõudnud kui ITk kohta, eriti just nende emo-ga seoses, seetõttu olen eelistanud ITK-d

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka ITKs sünnitanud, perepalatit ei saanud küll aga ema lapse palati.
Mulle on lihtsalt ITk haiglana sümpaatsem ja arvel ka olin seal.
Ma arvan, et pole üldse vahet kas ITK või Pelgu- mõlemad on suurhaiglad ning nö liinitöö, samuti perepalati saamise võimalus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Sünnitus Pelgulinna vs ITK sünnitusmajad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.