Esileht Sünnitus Pelgulinnas sünnitamine praegusel ajal

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Pelgulinnas sünnitamine praegusel ajal

Postitas:

Kes on sel aastal Pelgulinnas sünnitanud, kuidas hindate arstide, ämmaemandate pädevust, kohtlemist ja üldist õhustikku? Võite kõiki tingimusi kommenteerida ja anda omapoolse hinnangu, kas soovitate seal sünnitada.

Praegusel koroonaajal suunatakse patsient vist pärast sünnitamist ema ja lapse tuppa?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünnitasin kevadel siis, kui isasid lasti jälle sünnituse juurde, aga pärast perepalatisse mitte. Eelmise lapse sünnitasin samuti Pelgus 2018. a alguses. Kui jätta välja see, et võeti koroonaproov, sünnituseelses olin eraldi toas isoleeritult 2h, kogu personal oli maskides ja kaitseriietes minu proovi vastuseni ning mees perepalatisse ei saanud, siis oli kõik samamoodi kui 2018. a. Minu jaoks olid mõlemad kogemused üdini positiivsed.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünnitasin septembris kui isa sai sünnitusele ja pärast perepalatisse. Ma läksin mõned päevad varem esilekutsumisele.

Täiesti suurepärane personal. (Võrreldes muude meditsiiniasutustega.) Tänan, palun, kas on abi vaja! Kõik toimis nagu õlitatult. Ise vene ämmakas, kes esmasel vaatlusel tundus veidi tõre, osutus väga toredaks.

Ainuke miinus; neil polnud kreemi pakkuda kui mu beebi nahk nii kuivaks läks esimese ööpäevaga, et lõhed tekkisid. Eelmisel korral olid kreeminäidised palatis (2018). Õnneks lubati mehel käia keldris beebipoes.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünnitasin eelmisel nädalal Pelgulinna sünnitusmajas.

Võrratu asutus. Ei anna üldse võrreldagi teise sünnitusmajaga. Arstid, ämmaemandad, õed ja hooldajad – kõik väga armsad. Ainult söögitädi vehkis palatist sisse-välja ilma tervitamata ja otsa vaatamata :D. Aga sedagi vist keelebarjääri tõttu pigem.

Vastuvõttu jõudes kontrollis ämmakas avatust, täitis dokumentatsiooni ja võttis koroonaproovi. Vastus oli olemas mõnekümne minutiga, siis võis ka maski eest võtta. Mehel pidi mask olema ees kogu sünnituse vältel, temalt koroonaproovi ei võetud.

Peale sünnitust saime beebiga perepalati. Mees pidi siis koju minema, kui sünnitustoast aeg palatisse minna oli, nii nagu ka kodulehel kirjas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sünnitasin 28.12 ja mees saab ikka sünnitusele, aga peale sünnituspalatist liikumist sünnijärgsesse, peab mees kahjuks lahkuma. No umbes 2 tundi peale sünnitust. Aga personal on tõesti tore! Välja arvata üks pahur tädi- kui haiglasse saabusin tuhudes ja täis avatuses ja covid lehele ei pannud kellaaega, sest see oli tõesti viimane asi mida hakata kuskilt otsima, sain ma pragada, et kella aeg tuleb ka panna ja suunates kellale seinal.
Kogemus oli muidu väga väga positiivne. Valvetoast alates lõpuni välja! ????????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünnitasin septembris ja sain väga positiivse kogemuse. Sünnituse vastu võtnud ämmakas sobis mulle hästi – mul oli teine sünnitus ja sain suurepäraselt hakkama, kuid ämmakas oli kogu aeg vaikselt toa nurgas, vahepeal veidi sekkudes ja suunates, kuid hoidis madalat profiili. Tegi täpselt nii vähe kui võimalik ja nii palju kui vajalik, ideaalne. Ka sünnitusjärgsest palatist on suurepärased mälestused. Tol päeval oli vist vähe sünnitajaid, pärast lobisesime palatis ka ämmakaga maast ja ilmast, kui ta ringkäiku tegi. Järgmise päeva ämmakas oli väga hooliv, ütles, et ma alati tuleks küsima, kui midagi on, mõtles kaasa, kuidas mu probleemile lahendust leida (seoses beebi toitmisega), tuli kohe abistama mind. Toitu sai tellida kulleriga. Kogu personal oli väga rõõmsameelne ja tore.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Sünnitus Pelgulinnas sünnitamine praegusel ajal