Esileht Sünnitus Pelgus meesarst?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Pelgus meesarst?

Postitas:

Tean, et minu pseudoprobleem, aga sooviks teada, kas pelgus on ka mõni meesarst, kes sünnitust vastu võtma võib sattuda? Nimelt ma tunneksin ennast väga, väga ebamugavalt kui minu sünnituse juurde peaks sattuma meesarst… kas mul oleks õigust paluda teist arsti? Tean jah, et tema jaoks olen ma üks järjekordne töö jne jne, aga asi on minus :S Ma lihtsalt ei tahaks sellist olukorda…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.01 12:38; 12.01 13:48; 12.01 21:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen pelgus arvel alates 2008 ja nüüd kolmas sünnitus tulekul… varem ei ole kohanud meesarsti seal. Kuid ka minu jaoks on see probleem 😀 Kuid, ku nii juhtuma peakski, mis teha, ega laps sündimata jää..vb ise punastan rohkem 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldjuhul võtab sünnituse vastu ikka ämmaemand ja nemad on Pelgus küll kõik naised 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul esimese lapse võttis ka vastu ämmaemand…vist, aga mingi hetk oli ka arst ise kohal ja ega ma enam ei mäletagi, kes kus lõpuks oli (päris mitu inimest oli ümber minu). Tean lihtsalt, et kui ka tuleb meesarst ja vahetada ei saa, siis pole midagi teha, aga mulle tekitab see ikkagi stressi ning sel hetkel ei sooviks küll selliste asjade pärast stressata 🙂 Tean, et paljud naised just eelistavadki meesarsti, aga mina kahjuks või õnneks… kuda võtta… nende hulka kindlasti kohe ei kuulu 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.01 12:38; 12.01 13:48; 12.01 21:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Pelgus on ainult osad anestesioloogid mehed. Aga nemad ei ole ju sünnitusel. Ämmaemandad on naised ja naistearstid ka.:) [/tsitaat]

Vajadusel osalevad küll. Mul oli väga raske sünnitus, ja lõpuks sai selgeks, et ilma teatud protseduurita ma ellu ei jää. Tuli anestesioloog – väga meeldiv mees – rahustas mind ja tegi osavalt narkoosi – ilma tüsistusteta. Sünnitus on ju ikkagi tiimitöö – nii naistearst, ämmaemand kui ka anestesioloog peavad vajadusel koostööd tegema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huh, aitähh teile 🙂 Kui vajadusel viibib meesarst sünnituse juures, siis see on veel kuidagi ok, aga ma ei tahaks, et meesarst konkreetselt sünnitust vastu võtab 🙂 Tänud ja päikest, mul nüüd rahulikumad viimased nädalad 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.01 12:38; 12.01 13:48; 12.01 21:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sünnitasin Viljandis ja lapse võttis vastu meesarst.Minul kutsuti sünnitus esile ja ma uurisin eelnevalt, kes sel päeval valves on. Sain pisut valeinfot, lootsin teist arsti kohata. Kui kohale läksin, oli küll korraks tunne, et lähen minema ja tulen mõnel teisel päeval aga ei soovinud kedagi solvata ja lootsin, et tal vahetus just lõppemas. Alguses oli imelik, väga ei tahtnud pukki istuda ja tema ees jalgu laiali ajada 😀 Sünnitamisel ma sellest suurt ei hoolinud. Ja arst tuli mind ainult õmblema. Sünnitusel ta ei viibinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kogemus Paides, kus teatavasti kõik naissoost arstid ja ämmakad. üks põhjustest, miks sinna läksin oligi just see, et mulle ei meeldi meesarstid. Ja siis sattusin mina reedesel õhtul sünnitama, kus sünnitusosakonna peaarst oli vahetuse lõpetanud. Sünnituse võttis vastu ämmakas ja kui õmblemiseks läks astus sisse selline pikk, noor ja tõmmu mees. Võin teile kinnitada, sellel hetkel oli täiesti ükskõik, kes seda teeb. See oli sama loomulik kui ta oleks mu varbaid mudinud. Nüüd muidugi mõtlen jälle, et ei iial läheks meesarsti juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pelgus jah 1 meesarst kindlasti. Aga usu mind, sel hetkel sul ei tule mõttesegi, et mingi arst ära ajada:D Mul tegi see arst ainult veed lahti. Rohkem kokkupuuteid temaga ei mäleta:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimased 7-8a ei ole sünnitusosakonnas töötanud ühtegi meesarsti. Viimane kes oli oli dr. ¨ois kui ta residentuuri tegi. Anestesiolooge on jah küll mehi aga nemad ei osale selles mõttes sünnitusel ja ammugi ei võta nad sünnitusi vastu.
Üks meesgünekoloog on aga tema ei tööta sünnitusosakonnas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Njh, minu esimene günekoloog oli mees:P dr. Särg,( pidin pikali kukkuma kui kabinetist meeshääl hõikas-järgmine) ka Alev oli mees, esimese sünnituse arst oli mingi tõmmumat sorti venekeelne tegelane, kellele olen siiani ülimalt tänulik, nime kahjuks ei mäleta, võõrapärane ja keeruline oli see. Hiljem on olnud naisarstid sest Särg ja Alev on manalamehed juba. Naisarstidelt olen nii mitmeidki nähvamisi kogenud, meestelt mitte iial, õnneks oli kõigi 3 lapse ajal veel Särg olemas. Üks nali ka siia temalt. Haiglas sain süste ja tagumikku tekkis süstikohale valus munake aga arstile märkasin seda öelda alles kabineti uksel ja siis ta katsus läbi riiete ja kiitis kõvasti üle koridori: oi latseke see tagumik mädaneb sul küll küljest ära kui viinakompressi ei tee! Hetk oli terve koridor hiirvaikne ja siis kostis kõva naer igalt poolt:P Äärmiselt tore mees oli!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Sünnitus Pelgus meesarst?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.