Esileht Sünnitus Pelgus perepalatisse saamine?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Pelgus perepalatisse saamine?

Postitas:

Tere!

Minu küsimus siis selline, et kui lähen mehega sünnitama, kas perepalat antakse kohe või alles siis kui laps on sündinud?
Kuhu ma seniks oma koti jm asjad saan panna? Kas mees peab ka siis kogu aja olema minuga sünnituspalatis?
Eelmine laps sündis väikses haiglas ja seal anti kohe palat, mees sai vahepeal käia seal magamas, kuna sünnitus venis pikaks.
Ja kas pesemiseks on rätik perepalatis olemas või peaks enda oma võtma?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2009 olid küll rätikud olemas kohapeal, ning kõik asjad mis meil kaasas olid, olid meiega koos sünnituspalatis seni kuni saime perepalatisse. Ma usun, et teine sünnitus pole sugugi nii pikk kui esimene, vähemalt ise loodan sellele. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

perepalati peaks saama pärast sünnitust. kui juhtumisi läheb keisriks või laps või sina vajate intensiivi, siis ei saa mees sinu juurde jääda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perepalati saab alles peale sünnitust, alguses võtad asjad kaasa sünnitustuppa. Võib juhtuda ka nii, et vabasid perepalateid pole, siis tuleb valida ema-lapse toa ja üldpalati vahel. Vaata Pelgulinna sünnitusmaja kodulehte, seal tutvustavas videos igati kasulik info olemas 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Sünnitus Pelgus perepalatisse saamine?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.