Esileht Väikelaps Peppa maa

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Peppa maa

Postitas:

Hetkel pole reisimine nii aktuaalne, kuid vaikselt mõlgutan järgmise aasta osas mõtteid. Eestikeelset infot eriti ei leia – kes on käinud Peppamaal? Kuidas oli? Kui vana(d) laps(ed) oli(d)?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.04 12:47; 24.04 07:17; 28.04 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus see asub? Esimest korda kuulen.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Londoni läheduses asub.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.04 12:47; 24.04 07:17; 28.04 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nimetusi tõesti ei tõlgita nii, kui see pole juba varem levinud eesti keeles. Guugeldades leiab nii Peppalandi kui Peppa Pig Worldi. Üks asub 150 km Londonist, kas see on “läheduses”?
Teinekord teemat püstitades pane ikka konkreetselt kirja korrektne nimetus ja asukoht, praegune kõlas nagu välja mõeldud koht.
Vabandust, et teemale ei vastanud, ei ole käinud Peppamaal.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ütlen selle kohta ka Peppamaa. Ei ole Londoni läheduses, hoopis Southamptonis. Mina seadsin sisse oma perega traditsiooni, et iga kord kui mu laps saab nelja-aastaseks, on tema kingiks perereis Peppamaale ja Londonisse. Esimest korda seal käies oli vanem poiss 4, teist korda käies oli noorem 4 ja vanem peaaegu 6. Mõlemal korral on lastele tohutult meeldinud ja nad ootavad väga, et nende aastane õde juba ka 4 saaks, et nad sinna jälle minna saaks. Kõik atraktsioonid on multikatest tuttavad ja üliarmsad. Samas on need ka üsna titekad ja juba eelteismelistele väga pinget ei paku.

Peppa Pig World pole mingi iseseisev üksus, vaid üks osa Paultoni lõbustuspargist ja pilet lubab käia kogu pargi ulatuses. Esimesel korral minnes olime me ainult Peppa osas, aga teisel korral tahtsid lapsed ka mujal ringi vaadata. Nii et kui teismelised on kaasas, on neil mujal pargis huvitavam. Ühe päevaga jõuab kõik Peppa atraktsioonid ära teha, paljusid isegi mitu korda. Meie ööbisime Londonis ja sõitsime hommikul Southamptonisse ja õhtul rongiga tagasi. Rongijaamast viib Paultoni parki ja tagasi buss.

Kui on veel küsimusi, vastan meeleldi.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 20:08; 01.05 06:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ütlen selle kohta ka Peppamaa. Ei ole Londoni läheduses, hoopis Southamptonis. Mina seadsin sisse oma perega traditsiooni, et iga kord kui mu laps saab nelja-aastaseks, on tema kingiks perereis Peppamaale ja Londonisse. Esimest korda seal käies oli vanem poiss 4, teist korda käies oli noorem 4 ja vanem peaaegu 6. Mõlemal korral on lastele tohutult meeldinud ja nad ootavad väga, et nende aastane õde juba ka 4 saaks, et nad sinna jälle minna saaks. Kõik atraktsioonid on multikatest tuttavad ja üliarmsad. Samas on need ka üsna titekad ja juba eelteismelistele väga pinget ei paku.

Peppa Pig World pole mingi iseseisev üksus, vaid üks osa Paultoni lõbustuspargist ja pilet lubab käia kogu pargi ulatuses. Esimesel korral minnes olime me ainult Peppa osas, aga teisel korral tahtsid lapsed ka mujal ringi vaadata. Nii et kui teismelised on kaasas, on neil mujal pargis huvitavam. Ühe päevaga jõuab kõik Peppa atraktsioonid ära teha, paljusid isegi mitu korda. Meie ööbisime Londonis ja sõitsime hommikul Southamptonisse ja õhtul rongiga tagasi. Rongijaamast viib Paultoni parki ja tagasi buss.

Kui on veel küsimusi, vastan meeleldi.

Aitäh!
Seal oleks ilmselt ka 2 päeva midagi teha? Laps oleks sel ajal kolmene, kaasas veel üheaastane. Iseenesest saaks üheaastase ka isaga muid asju tegema jätta, nt Londonisse või nädalalõpureisi puhul koju. Või oleks nelja-viiesega ikkagi parem?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.04 12:47; 24.04 07:17; 28.04 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi, kui hea idee. Mu laps on suur Peppa fänn ja kuigi alguses oli plaan minna Soome lõbustusparki *sel aastal ei riski* siis nüüd hakkan hoopis mõtlema Peppa maale mineku peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh!
Seal oleks ilmselt ka 2 päeva midagi teha? Laps oleks sel ajal kolmene, kaasas veel üheaastane. Iseenesest saaks üheaastase ka isaga muid asju tegema jätta, nt Londonisse või nädalalõpureisi puhul koju. Või oleks nelja-viiesega ikkagi parem?

Ma arvan, et 3aastasel oleks seal vahva küll ja tegevust jagub ka kaheks päevaks. Ja kuna kõik sõidud on tõepoolest titekad, siis vabalt võib ka 1aastase kaasa võtta ja ema-isa süles kaasa teha.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 20:08; 01.05 06:36;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Väikelaps Peppa maa