Esileht Ilu ja tervis Pepunahk

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 57 )

Teema: Pepunahk

Postitas:

Kas kõigil naistel muutub pepunahk selliseks, nagu pildil? Olen vanem kui see naine, kuid senini on nahk täiesti korras. Kas olen lihtsalt õnneseen?

https://www.instagram.com/p/CJtjZ6BHU6v/

+3
-13
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Jah, muutub kõgil ja sinul ka. Samuti hakkab selline valge nöör rippuma. See juhtub sinuga hiljemalt ülehomme hommikuks.

+26
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Jube nahk on küll. Õnneks endal ka sellist ei ole.

+5
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.01 12:42; 09.01 13:12; 10.01 13:49; 10.01 13:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sellised on tavaliselt venitusarmid ehk striiad kiirest kaalutõusust, sidekude on rebenenud

http://www.derma.ee/articles.php?id=159

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole tõesti ilus. Mul on pepu korras, kuid kõhunahk läks peale kaksikute saamist peaaegu selliseks, õnneks välja paistab vaid päevitusega, seega basseinis käin trikoos ja rannas käin vaid ujumas.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiskasvanud inimesed ei tea, mis on venitusarmid ega ka seda, et see on täiesti loomulik? Kes vähegi nt jõusaalis käinud, teab, et venitusarme on nii meestel kui ka naistel. Loomulik ja inimlik, ning aus, et seda ka näidatakse, mitte ära ei photoshopita.

+24
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 09.01 12:49; 09.01 12:55; 09.01 12:58; 09.01 13:21; 09.01 13:29; 09.01 14:11; 09.01 14:15; 09.01 14:32; 10.01 12:06; 10.01 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelik jah, et sel tegelikult väga saledal ja noorel neiul selline nahk on.

+8
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 12:50; 09.01 21:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pepunahk pepunahaks. Aga kas tegu on PP väljamaise versiooniga? Et iga kuu kuulutab, et tal jälle menstruatsioon alanud?

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelik jah, et sel tegelikult väga saledal ja noorel neiul selline nahk on.

Mis seal imelikku on? Väga paljudel tekivadki nt teismeliseeas, kui nt pikkust liiga kiiresti juurde tuleb või lapsekeha hakkab muutuma naise omaks.

+16
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 09.01 12:49; 09.01 12:55; 09.01 12:58; 09.01 13:21; 09.01 13:29; 09.01 14:11; 09.01 14:15; 09.01 14:32; 10.01 12:06; 10.01 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pepunahk pepunahaks. Aga kas tegu on PP väljamaise versiooniga? Et iga kuu kuulutab, et tal jälle menstruatsioon alanud?

Miks menstruatsioon tabuteema on? Ma tean veel täiskasvanud naisigi, kes poes oma tampoonipaki muude kaupade alla topivad, et jumala eest ükski mees ei näeks, et naised menstrueerivad.

+12
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 09.01 12:49; 09.01 12:55; 09.01 12:58; 09.01 13:21; 09.01 13:29; 09.01 14:11; 09.01 14:15; 09.01 14:32; 10.01 12:06; 10.01 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka reite sisekülgedel ja tagumikul venitusarmid. Tagumikul on vähem, aga reitel on väga palju. Aga nad on nii heledad ja sulandunud, et teised ei saa arugi. Päevitudes ka ei paista nagu rohkem välja. Mul on need teismeeast saadik, ei võtnud kaalus juurde, vaid ilmselt kasvasin kiiresti (pikemaks ja kurvikamaks).

Nõme on niimoodi naistel teiste naiste täiesti loomulikke nähtusid kritiseerida ja halvustada. Ka teil paistavad need venitusarmid niimoodi välja, kui teha pilt väga lähedalt, terava pildiga ja päevitunud nahaga. Kaugemates vaadetes ei paista see nahk üldse kole, vaid ilus prink.

Venitusarmid on ikka väga paljudel naistel. Nõme seda niimoodi halvustada ja taunida. Eriti kuna see on midagi, mille suhtes ise midagi teha ei saa.

+14
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 13:06; 09.01 13:22;
To report this post you need to login first.

Milleks sellist nahka sedasi eksponeerida? Pilt on ahtrit täis.

+6
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.01 12:42; 09.01 13:12; 10.01 13:49; 10.01 13:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pepunahk pepunahaks. Aga kas tegu on PP väljamaise versiooniga? Et iga kuu kuulutab, et tal jälle menstruatsioon alanud?

Miks menstruatsioon tabuteema on? Ma tean veel täiskasvanud naisigi, kes poes oma tampoonipaki muude kaupade alla topivad, et jumala eest ükski mees ei näeks, et naised menstrueerivad.

S*ttumine on ka loomulik asi, aga seda ei pea demonstreerima.

Eriti jäle sõna see menstrueerima

+11
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.01 13:13; 09.01 13:24; 09.01 14:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pepunahk pepunahaks. Aga kas tegu on PP väljamaise versiooniga? Et iga kuu kuulutab, et tal jälle menstruatsioon alanud?

Miks menstruatsioon tabuteema on? Ma tean veel täiskasvanud naisigi, kes poes oma tampoonipaki muude kaupade alla topivad, et jumala eest ükski mees ei näeks, et naised menstrueerivad.

S*ttumine on ka loomulik asi, aga seda ei pea demonstreerima.

Eriti jäle sõna see menstrueerima

Jajaa, see naine ei näitagi sulle oma verd, vaid pildil on näha, et tal on tampoon. Puhas tampoon. Võrrelda seda sittumisega on lihtsalt kohatu. Sa ei näe midagi peale puhta tampooninööri ja juba sul on ebamugav. Miks see sulle ebamugavust tekitab?

Kurb küll, et sulle see sõna ei meeldi, aga mina ikka kasutan 🙂

+12
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 09.01 12:49; 09.01 12:55; 09.01 12:58; 09.01 13:21; 09.01 13:29; 09.01 14:11; 09.01 14:15; 09.01 14:32; 10.01 12:06; 10.01 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

S*ttumine on ka loomulik asi, aga seda ei pea demonstreerima.

Eriti jäle sõna see menstrueerima

Ometi wc paberit küll inimesed kuskile teiste kaupade alla peita ei püüa, eks ole…

Menstrueerima on täiesti tavaline meditsiiniline sõna. Jube ikka, millised kompleksid ja pseudohäbid inimestel on.

Just SELLEPÄRAST PP jms taolised naised sellised teemasid pidevalt jutuks võtavadki, et naised õpiksid AKTSEPTEERIMA ennast ja naiseks olemisega kaasnevaid nähtusid ega häbeneks niivõrd loomulikke asju. Teevadki pidevalt pilte ja kirjutavad jutte, kus presenteerivad oma kaalutõusu, venitusarme, rasvavolte, kehalisi vaevusi jne. Et naised saaksid aru, et päris naised ongi sellised. Mitte nagu sotsiaalmeedia ilustatud parimatest külgedest tehtud ideaalsetel fotodel. Enamusel naistest on venitusarmid kuskil, vähemalt mingil määral. Ja pea kõik naised menstrueerivad. Aga ikka nii palju pseudotabusid.

Seksist julgetakse rääkida söögi alla ja peale, aga mens jms teemad on ikka täielik tabu.

+8
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 13:06; 09.01 13:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pepunahk pepunahaks. Aga kas tegu on PP väljamaise versiooniga? Et iga kuu kuulutab, et tal jälle menstruatsioon alanud?

Miks menstruatsioon tabuteema on? Ma tean veel täiskasvanud naisigi, kes poes oma tampoonipaki muude kaupade alla topivad, et jumala eest ükski mees ei näeks, et naised menstrueerivad.

S*ttumine on ka loomulik asi, aga seda ei pea demonstreerima.

Eriti jäle sõna see menstrueerima

Jajaa, see naine ei näitagi sulle oma verd, vaid pildil on näha, et tal on tampoon. Puhas tampoon. Võrrelda seda sittumisega on lihtsalt kohatu. Sa ei näe midagi peale puhta tampooninööri ja juba sul on ebamugav. Miks see sulle ebamugavust tekitab?

Kurb küll, et sulle see sõna ei meeldi, aga mina ikka kasutan ????

Mis kuradi pärast peab oma nööri teistele näitama? Mis on põhjus? Uhke selle üle, et VAADAKE ma “menstrueerin”!

Ok, ma järgmine kord käin s*tal ja jätan vetsupaberi tolgendama pükstest välja ja teen pilti, kas see on parem võrdlus?

Haige maailm!

+15
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.01 13:13; 09.01 13:24; 09.01 14:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis kuradi pärast peab oma nööri teistele näitama? Mis on põhjus? Uhke selle üle, et VAADAKE ma “menstrueerin”!

Ok, ma järgmine kord käin s*tal ja jätan vetsupaberi tolgendama pükstest välja ja teen pilti, kas see on parem võrdlus?

Sina ei peagi oma nööri teistele näitama. See teemaalgatuses lingitud naisterahvas teeb seda, ja see on tema valik. Võiks küll uhke olla jah, sest see on märk, et oled naine ja su keha töötab, nii nagu see on loodud 😀

Sitalkäimine ka ei päde. Sa pühid oma tagumiku puhtaks ja sul pole seda paberit enam vaja. Tampoonil on aga nöör põhjusega, ning imelik oleks see lihtsalt ära peita või töötluses eemaldada, sest kellelgi on ebamugav ning naised peaksid nagu varjama, et neil on päevad. Miks tekitab see normaalne asi sinus vastikust, et siin kommenteerida? Oleks võinud ju lihtsalt pildi kinni panna ja kõik.

+6
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 09.01 12:49; 09.01 12:55; 09.01 12:58; 09.01 13:21; 09.01 13:29; 09.01 14:11; 09.01 14:15; 09.01 14:32; 10.01 12:06; 10.01 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks menstruatsioon tabuteema on? Ma tean veel täiskasvanud naisigi, kes poes oma tampoonipaki muude kaupade alla topivad, et jumala eest ükski mees ei näeks, et naised menstrueerivad.

Perekooli naistel on ka üldiselt mehed, kes ei ole nõus tampoone ostma naisele, kui see kahe murtud jalaluuga peaks voodis lebama. Ei, mitte seepärast, et nad ei tea millist. Isegi kui naine annab vana paki kaasa, et too samasugused, nad lihtsalt keelduvad. Neil on häbi. Perekooli naised on uhkusega seda kirjeldanud, pidades seda mehelikkuse tunnuseks. Mida see ei ole.
Kah mehed või asjad.

Teemasse. Kui just hädavajadust ei ole, siis võõraste inimestega oma verejooksuinfot tupest jagama hakata ei tundu tõesti normaalne.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen muidugi ka juba suht eakas, aga minu seisukoht on tõepoolest, et oma paljast peed ja intiimhügieeni üksikasju üks hästikasvatatud inimene argielus tervele ilmale ei demonstreeri. Samuti nagu WC- ja vooditoimetusi. Ärgem mitte rääkigemgi mõistest “daam”, mis nooremale põlvkonnale kuulub vist juba arhaismide v müstika valdkonda. Rannamaja-kultuur vohab. Minu jaoks isiklikult on see eemaletõukav, labane ja ebaesteetiline. Aga igaühele oma.

+17
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 14:00; 09.01 16:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis kuradi pärast peab oma nööri teistele näitama? Mis on põhjus? Uhke selle üle, et VAADAKE ma “menstrueerin”!

Ok, ma järgmine kord käin s*tal ja jätan vetsupaberi tolgendama pükstest välja ja teen pilti, kas see on parem võrdlus?

Sina ei peagi oma nööri teistele näitama. See teemaalgatuses lingitud naisterahvas teeb seda, ja see on tema valik. Võiks küll uhke olla jah, sest see on märk, et oled naine ja su keha töötab, nii nagu see on loodud ????

Sitalkäimine ka ei päde. Sa pühid oma tagumiku puhtaks ja sul pole seda paberit enam vaja. Tampoonil on aga nöör põhjusega, ning imelik oleks see lihtsalt ära peita või töötluses eemaldada, sest kellelgi on ebamugav ning naised peaksid nagu varjama, et neil on päevad. Miks tekitab see normaalne asi sinus vastikust, et siin kommenteerida? Oleks võinud ju lihtsalt pildi kinni panna ja kõik.

Täiesti debiilne seletus. Selle teooria järgi võiks rannas jne käia uhkelt ringi, nõör tolgendamas jalge vahel.. Vaadake olen naine. Käigem siis üldse palavaga alasti ringi, uhked oma sooomaduste üle, kõik on ju loomulik.

Krt pilt koos tolgendava tampooninöoriga on labane ja punkt. Kes tolereerivad seda on samuti labased.

Sa raudselt käid mehe ees ka ringi nii et side v tampoon paistavad ja täiesti vabalt võid tema ees ka vahetada oma tampoone, kindlasti käte vetsus üksteise ees ja peeretate ja, kõik on ju loomulik.

+12
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.01 13:13; 09.01 13:24; 09.01 14:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Ma olen muidugi ka juba suht eakas, aga minu seisukoht on tõepoolest, et oma paljast peed ja intiimhügieeni üksikasju üks hästikasvatatud inimene argielus tervele ilmale ei demonstreeri. Samuti nagu WC- ja vooditoimetusi. Ärgem mitte rääkigemgi mõistest “daam”, mis nooremale põlvkonnale kuulub vist juba arhaismide v müstika valdkonda. Rannamaja-kultuur vohab. Minu jaoks isiklikult on see eemaletõukav, labane ja ebaesteetiline. Aga igaühele oma.</p>

See ei ole tingimata Rannamaja kultuur. Ma arvan, et see on pigem positiivne, kui inimesed näevad, et kehasid ongi igasuguseid ning see, et mul on venitusarmid, ei ole mingisugune looduse anomaalia, mille pärast nüüd elu lõpuni oma keha häbeneda ning rannast eemale hoida ning mehega ainult pimeduses seksida.

Mul endal hakkasid päevad suhteliselt hilja, klassiõdedel juba ammu. Ühel suvel vanavanemate juures see siis juhtus, ning rõõmuga ütlesin seda ka vanaemale. Vanaema siis käskis mul vaiksemalt rääkida ning käskis mul teise tuppa minna, et vanaisa seda juttu pealt ei kuuleks. No miks selline totrus?

Ja mu 20ndate lõpupooles sõbrannad tunnistavad ka, et see tampoonipakk läheb kassalindil ikka teiste asjade alla. See pole ju uudis, et naistel neid vaja on, aga selline suhtumine viibki ju selleni, et naised häbenevad täiesti mõttetuid asju.

+7
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 09.01 12:49; 09.01 12:55; 09.01 12:58; 09.01 13:21; 09.01 13:29; 09.01 14:11; 09.01 14:15; 09.01 14:32; 10.01 12:06; 10.01 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis kuradi pärast peab oma nööri teistele näitama? Mis on põhjus? Uhke selle üle, et VAADAKE ma “menstrueerin”!

Ok, ma järgmine kord käin s*tal ja jätan vetsupaberi tolgendama pükstest välja ja teen pilti, kas see on parem võrdlus?

Sina ei peagi oma nööri teistele näitama. See teemaalgatuses lingitud naisterahvas teeb seda, ja see on tema valik. Võiks küll uhke olla jah, sest see on märk, et oled naine ja su keha töötab, nii nagu see on loodud ????

Sitalkäimine ka ei päde. Sa pühid oma tagumiku puhtaks ja sul pole seda paberit enam vaja. Tampoonil on aga nöör põhjusega, ning imelik oleks see lihtsalt ära peita või töötluses eemaldada, sest kellelgi on ebamugav ning naised peaksid nagu varjama, et neil on päevad. Miks tekitab see normaalne asi sinus vastikust, et siin kommenteerida? Oleks võinud ju lihtsalt pildi kinni panna ja kõik.

Täiesti debiilne seletus. Selle teooria järgi võiks rannas jne käia uhkelt ringi, nõör tolgendamas jalge vahel.. Vaadake olen naine. Käigem siis üldse palavaga alasti ringi, uhked oma sooomaduste üle, kõik on ju loomulik.

Krt pilt koos tolgendava tampooninöoriga on labane ja punkt. Kes tolereerivad seda on samuti labased.

Sa raudselt käid mehe ees ka ringi nii et side v tampoon paistavad ja täiesti vabalt võid tema ees ka vahetada oma tampoone, kindlasti käte vetsus üksteise ees ja peeretate ja, kõik on ju loomulik.

Ei peereta üksteise ees, kui just kogemata ei juhtu. Vetsus üksteise ees ka ei käi, kujuta ette. Mu mees selle peale tõesti ei minesta, kui kuskil nöör paistab. Ka on seks päevade ajal meile täiesti normaalne, ning mees naise vere peale ära ei minesta. Samuti tean seda, et ta oskab mulle vajadusel tampoone osta ning ei karda, et ta maskuliinsus seetõttu kannataks.

Mina ei pane oma poolpaljaid pilte netti üles, aga ma ei mõista hukka neid, kes teevad. See on nende keha ja nende valik.

+4
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 09.01 12:49; 09.01 12:55; 09.01 12:58; 09.01 13:21; 09.01 13:29; 09.01 14:11; 09.01 14:15; 09.01 14:32; 10.01 12:06; 10.01 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kergelt võttis võpatama see pilt. Kontrollimatu refleks. Ja mitte pepunaha pärast,see on täitsa tavaline. Küll aga ei peaks olema tavaline demonstreerida mensulappe,-nööre, liiga kauaks jalga jäänud alukaid ja muud säärast.

Kummaline,et noored,vaata et veatu näolapiga naesed töötlevad oma pilte piinlikuseni,häbenedes oma veatut molli, aga jalgevahelt rippuv mensunöör on täita okei asi mida maailamle näidata. Veider.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 14:18; 09.01 15:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimene on rõve loom- seemendab, situb, kuseb, higistab ja veritseb, ilma meigi ja riieteta ollakse kole. Insta klantspiltidelt seda välja ei loe.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jajaa, see naine ei näitagi sulle oma verd, vaid pildil on näha, et tal on tampoon. Puhas tampoon. Võrrelda seda sittumisega on lihtsalt kohatu. Sa ei näe midagi peale puhta tampooninööri ja juba sul on ebamugav. Miks see sulle ebamugavust tekitab?

Kas pärast kakalkäiku võiks puhtast pepuaugust ka pilti teha ja üles panna? Loomulik tegevus ju, isegi mehed kakavad.

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 14:25; 11.01 12:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelik jah, et sel tegelikult väga saledal ja noorel neiul selline nahk on.

Sageli tekivad venitusarmid ka teismeeas kasvuspurdi ajal. Mu oma pojal näiteks on tagumikul ja säärtel mõned kerged venitusarmid. Kasvas aastaga umbes 15 cm ja võttis vastavalt kaalu ka juurde. Ta on ikka sale, aga lihtsalt jõudis äkitselt meeste S/M numbrisse.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas pärast kakalkäiku võiks puhtast pepuaugust ka pilti teha ja üles panna? Loomulik tegevus ju, isegi mehed kakavad.

Pepuauk vs tampooninöör…. võrreldav jah.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 09.01 12:49; 09.01 12:55; 09.01 12:58; 09.01 13:21; 09.01 13:29; 09.01 14:11; 09.01 14:15; 09.01 14:32; 10.01 12:06; 10.01 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõme on niimoodi naistel teiste naiste täiesti loomulikke nähtusid kritiseerida ja halvustada.

Minu arust ei ole üldse nõme sellist pilti kritiseerida. Normaalne naine ei esitle avalikkusele pilte oma tagumikust ja rippuvast tampooninöörist.

Inimene, kes endast sellise pildi üles riputab, ilmselt saab ise ka aru, et kõik arvamused pildi kohta pruugi olla kiitvad ja nunnutavad.

Aga, kui ta juba niimoodi end eksponeerib ja arvamust küsib ja reaktsiooni ootab, siis ausalt öeldes, tõesti on inetu tagumik ja väga inetu nahk.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.01 15:28; 09.01 15:32; 09.01 15:57; 09.01 17:09; 09.01 22:30; 10.01 13:16; 10.01 13:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks menstruatsioon tabuteema on? Ma tean veel täiskasvanud naisigi, kes poes oma tampoonipaki muude kaupade alla topivad, et jumala eest ükski mees ei näeks, et naised menstrueerivad.

Menstruatsioon ei ole tabuteema. Küll aga jääb arusaamatuks, miks mõnel naisel on vajadus seda koguaeg avalikult teemaks võtta? Jääb tal ses osas mingeid teadmisi vajaka, et tahab arutelu tekitada ja teistelt nõu saada? Või milles see point on?

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.01 15:28; 09.01 15:32; 09.01 15:57; 09.01 17:09; 09.01 22:30; 10.01 13:16; 10.01 13:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll aga jääb arusaamatuks, miks mõnel naisel on vajadus seda koguaeg avalikult teemaks võtta? Jääb tal ses osas mingeid teadmisi vajaka, et tahab arutelu tekitada ja teistelt nõu saada? Või milles see point on?

See on klassikaline feminatside käitumine. Kahtlemata peaks nende aju uurima teaduslaboris.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 14:18; 09.01 15:37;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 57 )


Esileht Ilu ja tervis Pepunahk