Esileht Ilu ja tervis Pepunahk

Näitan 28 postitust - vahemik 31 kuni 58 (kokku 58 )

Teema: Pepunahk

Postitas:
Kägu

Just SELLEPÄRAST PP jms taolised naised sellised teemasid pidevalt jutuks võtavadki, et naised õpiksid AKTSEPTEERIMA ennast ja naiseks olemisega kaasnevaid nähtusid ega häbeneks niivõrd loomulikke asju.

Sa ilmselt ei saa aru, et asi ei ole üldse häbenemises. Jah, õige on, et naine ei peaks oma keha häbenema ja ei peaks häbenema, et tal on päevad. Küsimus on selles, kas seda on ilmtingimata vaja spetsiaalselt eksponeerida? Ja regulaarselt!?

Mulle tundub, et sellist teguviisi kiidabki takka see seltskond naisi, kel endil on mingid kompleksid oma keha ja menstruatsiooniga. Enamuse inimeste jaoks on need asjad siiski loomulikud nähtused, mida ei ole vaja koguaeg teemaks võtta. Milleks kuulutada, kui loomulikud on ikka nii striiad kui ka menstrueerimine. On jah, loomulikud asjad! Mis siis? Sa siis enne seda ei teadnud, kuni keegi suunamudija sellest rääkima hakkas? Said siis nüüd tänu sellistele “julgetele” naistele oma kompleksidest üle?

Täiesti arusaamatu! Ei teagi, kas olete veel liiga noored, et peate seda teemat tabuks. Või hoopis liiga vanad? Mina, 48-aastane, poleks selle peale tulnudki, et see on mingi selline teema, millest tuleb ilmtingimata rääkida, sest kui ei räägi, siis kõik arvavad, et oled kompleksides ja et see teema on sinu jaoks kuidagimoodi tabu…

+15
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Aga miks ei võiks sellest rääkida? Kes ütleb, et see on kuidagi ebaviisakas või et nii ei ole sobilik teha? Teatud ühiskondlikud eetikareeglid ja tabud on teiste inimeste loodud varasemast ajast. Sinu arvamus tuleb ka kuskilt kellegi teise sulest. Keegi kuskil on loonud mingid “tabud” ja siis sina oled nende sees kasvanud ja võtnud need omaks.

Aga uus põlvkond kasvab peale ja neil on oma tabud. Õnneks neid tabusid on aina vähem, sest tegelikult ei ole mitte kui mingisugust vahet, kas tampooninöör paistab pükste vahelt või mitte. Keda kotib? See influencer on üliseksikas ja iga kell teeb ta vabameelse naisena ära 48-aastastele tädidele, kes häbist punastavad, kui tampoon käekotist välja veereb.

Ma suudan mõista seda, miks teiste inimeste ees ei situta ja ei näidata pruuni paberit, sest see toiming haiseb ja haisu vastu on meie kehadel päris bioloogilised reaktsioonid. Need reaktsioonid ei ole keegi meile sisse kirjutanud, vaid need on evolutsiooniga välja arenenud. Haisev asi = potentsiaalselt mürgine asi. Just selle haisu tõttu tunduks siis pildil olev pruun paber või potil istuv inimene ka natuke tülgastav. Aga tampooninöör ja menstruatsioon – mis kuradi asi seal siis nii rõve on?

+1
-18
Please wait...

Postitas:
Kägu

Just SELLEPÄRAST PP jms taolised naised sellised teemasid pidevalt jutuks võtavadki, et naised õpiksid AKTSEPTEERIMA ennast ja naiseks olemisega kaasnevaid nähtusid ega häbeneks niivõrd loomulikke asju.

1. Sa ilmselt ei saa aru, et asi ei ole üldse häbenemises. Jah, õige on, et naine ei peaks oma keha häbenema ja ei peaks häbenema, et tal on päevad. Küsimus on selles, kas seda on ilmtingimata vaja spetsiaalselt eksponeerida? Ja regulaarselt!?

Mulle tundub, et sellist teguviisi kiidabki takka see seltskond naisi, kel endil on mingid kompleksid oma keha ja menstruatsiooniga. Enamuse inimeste jaoks on need asjad siiski loomulikud nähtused, mida ei ole vaja koguaeg teemaks võtta. Milleks kuulutada, kui loomulikud on ikka nii striiad kui ka menstrueerimine. On jah, loomulikud asjad! Mis siis? Sa siis enne seda ei teadnud, kuni keegi suunamudija sellest rääkima hakkas? Said siis nüüd tänu sellistele “julgetele” naistele oma kompleksidest üle?

Täiesti arusaamatu! Ei teagi, kas olete veel liiga noored, et peate seda teemat tabuks. Või hoopis liiga vanad? Mina, 48-aastane, poleks selle peale tulnudki, et see on mingi selline teema, millest tuleb ilmtingimata rääkida, sest kui ei räägi, siis kõik arvavad, et oled kompleksides ja et see teema on sinu jaoks kuidagimoodi tabu…

Mullegi tekib siin mingis mõttes paralleel näiteks äsja oma noku avastanud väikelapsega. Isegi tollele on juba võimalik õpetada, et nii tore, kui see ka endale ei tundu, seda asja pole viisakas pidevalt püksist vägutada ja teiste juuresolekul mudida. Või oleks ühtlasi OK, kui too käitumine laieneks meheikka, sest kõik on ju NII loomulik? Tore oleks meediast kaeda pubekate hommikusi plekilisi voodiriideid – allkiri: jälle NEED unenäod jne. On teatud füsioloogilisi aspekte, mille avalik eksponeerimine pole lihtsalt hea toon, jäägu miski ikka pereringi v arstikabinetti ka.

+13
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Aga miks ei võiks sellest rääkida? Kes ütleb, et see on kuidagi ebaviisakas või et nii ei ole sobilik teha? Teatud ühiskondlikud eetikareeglid ja tabud on teiste inimeste loodud varasemast ajast. Sinu arvamus tuleb ka kuskilt kellegi teise sulest. Keegi kuskil on loonud mingid “tabud” ja siis sina oled nende sees kasvanud ja võtnud need omaks.

Aga uus põlvkond kasvab peale ja neil on oma tabud. Õnneks neid tabusid on aina vähem, sest tegelikult ei ole mitte kui mingisugust vahet, kas tampooninöör paistab pükste vahelt või mitte. Keda kotib? See influencer on üliseksikas ja iga kell teeb ta vabameelse naisena ära 48-aastastele tädidele, kes häbist punastavad, kui tampoon käekotist välja veereb.

Ma suudan mõista seda, miks teiste inimeste ees ei situta ja ei näidata pruuni paberit, sest see toiming haiseb ja haisu vastu on meie kehadel päris bioloogilised reaktsioonid. Need reaktsioonid ei ole keegi meile sisse kirjutanud, vaid need on evolutsiooniga välja arenenud. Haisev asi = potentsiaalselt mürgine asi. Just selle haisu tõttu tunduks siis pildil olev pruun paber või potil istuv inimene ka natuke tülgastav. Aga tampooninöör ja menstruatsioon – mis kuradi asi seal siis nii rõve on?

Just lõpetasin jutu, et normaalse inimese jaoks ei ole menstruatsioon tabu. Tabu teema tundub olema see sinu ja teiste “takkakiitjate” jaoks, kes vajavad suunamudijate julgustavaid üleskutseid mitte häbeneda menstruatsiooni. Normaalsele inimesele, kelle jaoks on tema striiad ja menstruatsioon loomulik asi, ei tule see pähegi, et peaks seda kuidagi koguaeg teemaks võtma ja spetsiaalselt eksponeerima ning valjuhäälselt sellest tuututama.

Tundub, et sa alles avastad ameerikat – hurra! menstruatsiooni ei peagi häbenema, sest keegi Paljas Porgand ütles nii. Sa ise tõesti ei tulnud selle peale?

Ei pea häbenema, aga ei ole vaja ka valimatult kõikidega sellel teemal padrata.

+10
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ok, jälle üks kannikat demonstreeriv ,, influentser ,,. Terve sotsiaalmeedia neid täis. Aru ma ei saa aga sellest, miks on nii oluline, et jalgevahelt ripub tampooni nöör? Miks seda kõigil vaja näha on?
Tänapäeval on privaatsus tabu? Sellistel võiks ikka mingi eneseväärikus ju olla.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selle nööri rippuma jätmisega saavutas neiu selle, et temast räägitakse üle Euroopa. Arvestades, et tema sissetulek sõltub tema tuntusest. Kui tema blogipostituse hind oli kunagi varasemalt 60 000 norra krooni, siis viimase paari paelakese pildi peale on ilmselt kõvasti rohkem. Muidugi tasus jätta. Nii lihtne ongi, kaval lüke. Midagi, mida sotsiaalmeedias seni vähe nähtud ja tehtud on.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks menstruatsioon tabuteema on?

No sa ei kanna ju tampooni nii, et nöör ripub kusagilt. Rõve. Nöör on ikka peidus, ka alasti olles.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mul endal hakkasid päevad suhteliselt hilja, klassiõdedel juba ammu. Ühel suvel vanavanemate juures see siis juhtus, ning rõõmuga ütlesin seda ka vanaemale. Vanaema siis käskis mul vaiksemalt rääkida ning käskis mul teise tuppa minna, et vanaisa seda juttu pealt ei kuuleks. No miks selline totrus?

Vanaema oli vähemalt kasvatatud inimene. Mis pagana pärast peaksid oma päevadest mingite asjassepuutumatute meeste kuuldes rääkima? Tööl ka räägid kõvasti, et ikka teised ka kuuleks?. Vanaisal oleks väga ebamugav seda kuulata olnud. Igal mehel on, kui see rääkija pole just oma naine.

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vanaema oli vähemalt kasvatatud inimene. Mis pagana pärast peaksid oma päevadest mingite asjassepuutumatute meeste kuuldes rääkima? Tööl ka räägid kõvasti, et ikka teised ka kuuleks?. Vanaisal oleks väga ebamugav seda kuulata olnud. Igal mehel on, kui see rääkija pole just oma naine

Muidugi! Tööl ütleb meeskolleegile, et tead Ants, mul on täna menstruatsioon. Sellepärast ütleb, et ega ta ju mingi kompleksides ja tabudes naine pole.

Kui randa läheb, siis jätab püksivahelt välja vajunud tampooninööri ripakile. Sest ega menstruatsioon ju midagi häbenemisväärset pole…

Kõik on loomulik, jätke meelde! 😀

+10
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nöör on ikka peidus, ka alasti olles.

miks?

+5
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

miks?

Jeerum, miks ta rippuma peab? Rõve ju. Keegi ei taha su nööre rippumas näha.

+6
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Esmalt on selle inimese tagumik fake, nii et ei tasu rääkida keha loomulikkusest, kui ollakse end igast kandust lõiganud.

Teiseks on see lihtsakt äri ja mitte naisõiguslus. Tegelt on see üsna rüve naisõigusluse ärakasutamine, kui oma paljast peed müüakse.

+9
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul endal hakkasid päevad suhteliselt hilja, klassiõdedel juba ammu. Ühel suvel vanavanemate juures see siis juhtus, ning rõõmuga ütlesin seda ka vanaemale. Vanaema siis käskis mul vaiksemalt rääkida ning käskis mul teise tuppa minna, et vanaisa seda juttu pealt ei kuuleks. No miks selline totrus?

Vanaema oli vähemalt kasvatatud inimene. Mis pagana pärast peaksid oma päevadest mingite asjassepuutumatute meeste kuuldes rääkima? Tööl ka räägid kõvasti, et ikka teised ka kuuleks?. Vanaisal oleks väga ebamugav seda kuulata olnud. Igal mehel on, kui see rääkija pole just oma naine.

Ma ei tea, miks nendest meestest niisugused ullikesed on tehtud, et nad menstruatsioonist kuulda ei või. See on täiesti mingi vanakooli teema, mille ehtsaks näiteks on ka see, et osad mehed lihtsalt keelduvad oma lapse mähmeid vahetama, sest nii rõve on, aga naisel ei jää muud üle, ometi tema lõhnameel täpselt samasugune.  Ei kujuta ette, et kasvatan üles oma pojad nii, et nad kuulevad menstruatsioonist alles koolis. Ei. Küll aga kasvavad neist korralikud mehed oma naistele, kes saavad aru, et menstruatsiooniga võivad naistel kaasneda valud, ning ei karda neile hügieenivahendeid osta, kui selleks vajadust oleks.

Mind tõepoolest ei vii endast välja teadmine, et kuskil mõnel teisel nöör paistab, olgu see siis Instagramis või siis trenni duširuumis. Las tal siis paistab, miks peab teda sellepärast halvustama? Pigem shokeerib lihtsalt see, et see on küll tavaline, aga seda pole nii harjutud nägema!

Aga see teiste naiste halvustamine võiks küll lõppeda, nagu tõsiselt. See on igaühe enda valik, mida ta netti postitab. Sul on võimalus seda sisu vältida jälgides ainult neid autoreid, kes sinu elule midagi juurde pakuvad.

+1
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Muidugi! Tööl ütleb meeskolleegile, et tead Ants, mul on täna menstruatsioon. Sellepärast ütleb, et ega ta ju mingi kompleksides ja tabudes naine pole.

Kui randa läheb, siis jätab püksivahelt välja vajunud tampooninööri ripakile. Sest ega menstruatsioon ju midagi häbenemisväärset pole…

Kas teiste alandamine tekitab sul headmeelt või? See on psühholoogiline probleem, millega võiks tegeleda. Tead, vahel naistel tõesti juhtubki, et see tampooninöör jääb kogemata ripakile, mis õigusega see sind siis endast välja viib, et teda tingimata halvustama pead? Meenutab põhikooli, kui klassikaaslased klassiõe üle naerma hakkasid, kui sellel ootamatult päevad hakkasid.

0
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas teiste alandamine tekitab sul headmeelt või? See on psühholoogiline probleem, millega võiks tegeleda. Tead, vahel naistel tõesti juhtubki, et see tampooninöör jääb kogemata ripakile, mis õigusega see sind siis endast välja viib, et teda tingimata halvustama pead? Meenutab põhikooli, kui klassikaaslased klassiõe üle naerma hakkasid, kui sellel ootamatult päevad hakkasid.

Minu kirjelduses märkab naine, et tal tampooninöör ripub, aga ta ei hakka seda peitma, kuna tema arvates (sinu loogika järgi) on see on ju loomulik! 😀 Paistab, et sul on teksti mõistmisega suuri raskusi, kui lugesid minu kommentaarist välja seda, et ma irvitan kellegi üle, kui tal kogemata midagi kuskil paistab. Ma muide olen näinud rannas, kui ühel naisel tampooninöör paistis. Ma ei irvitanud, vaid ütlesin talle seda. Mõistagi oli ta tänulik, et sellele tähelepanu juhtisin ning peitis selle kiiresti püksi. Aga sinu arusaama järgi ei peaks naine oma nööri peitma, sest menstruatsioon on ju loomulik. Ja tampooni kasutamine on ka loomulik. On küll! Aga kõik, mis on loomulik, ei pea olema avalik.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei tea, miks nendest meestest niisugused ullikesed on tehtud, et nad menstruatsioonist kuulda ei või. See on täiesti mingi vanakooli teema, mille ehtsaks näiteks on ka see, et osad mehed lihtsalt keelduvad oma lapse mähmeid vahetama, sest nii rõve on, aga naisel ei jää muud üle, ometi tema lõhnameel täpselt samasugune.  Ei kujuta ette, et kasvatan üles oma pojad nii, et nad kuulevad menstruatsioonist alles koolis. Ei. Küll aga kasvavad neist korralikud mehed oma naistele, kes saavad aru, et menstruatsiooniga võivad naistel kaasneda valud, ning ei karda neile hügieenivahendeid osta, kui selleks vajadust oleks. Mind tõepoolest ei vii endast välja teadmine, et kuskil mõnel teisel nöör paistab, olgu see siis Instagramis või siis trenni duširuumis. Las tal siis paistab, miks peab teda sellepärast halvustama? Pigem shokeerib lihtsalt see, et see on küll tavaline, aga seda pole nii harjutud nägema! Aga see teiste naiste halvustamine võiks küll lõppeda, nagu tõsiselt. See on igaühe enda valik, mida ta netti postitab. Sul on võimalus seda sisu vältida jälgides ainult neid autoreid, kes sinu elule midagi juurde pakuvad.

On väga palju kehale loomulikke asju, mida ei tehta avalikult. Me ei puuksuta teiste nina all ja kuuldeulatuses. Me ajame oma WC-toimingud korda privaatselt. Ei ole viisakas oma menstruatsioonist kõikidele rääkida (lähedased inimesed ja arst välja arvatud), oma tampoonide ja sidemetega liputada… Ei ole viisakas röhitseda teiste kuuldes (ehk mõnikord kogemata siiski juhtub, aga see on kogemata), ei ole viisakas nina teiste ees nokkida, hambavahesid puhastada. Ei ole viisakas teiste silme all ja kuuldeulatuses seksida, ei ole viisakas valimatult kõikidele oma sekselust rääkida jne. jne. Need kõik on loomulikud tegevused, mida on viisakas mitte teiste nina all teha.

See vanaisa näide, mida sa ka täiesti uskumatu nurga alt kommenteerid, käib siia alla. Vaevalt, et vanaisa mingi lollakas oli, kes ei teadnud päevadest midagi.

Üks asi on see, kui sa oma poegi harid ja teadvustad neile, et menstruatsioon on olemas, mis menstruatsiooniga kaasneb, ütled, et see ei ole häbenemise teema jne. Teine asi see, kui sa jätad neile mulje, et see on teema, mida on ok valimatul ajal, valimatus kohas, valimatute isikutega arutada. See ei ole üldselt seltskondlik vestlusteema, nagu ka muud keha funktsioneerimisega seotud teemad. Sa ju ei kuuluta tööle minnes kõigile kõva häälega, et täna on mul kõht lahti, et täna on mul päevad, et seksiisu on millegipärast kadunud jne. Kõik teavad niigi, et sellised asjad on olemas. Keegi ei üllatu ega minesta selle peale. Aga siiski, need on üksikisiku tasandil privaatsed teemad, mida sobib rääkida lähedastega, arstiga või asjassepuutuvate inimestega, aga mitte laia lõuaga igale ühele, teha sellest postitusi oma fb seinal või instagrammis. Nagu öeldud, see tädi, kes seal lingil on ei tee seda ka sellepärast, et naisi harida või õpetada, et oma keha ei häbeneta, vaid sellepärast, et ta saab selle eest raha.

Aga, kui ta sinusugust kompleksides tädi, kelle arvates seni oli menstruatsioon ja kõik sellega seondub häbi ja tabu teema, kuidagi julgustas ja tegi mingi tohutu silmiavava avastuse ning revolutsioonilise läbimurde, siis muidugi…

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selle nööri rippuma jätmisega saavutas neiu selle, et temast räägitakse üle Euroopa. Arvestades, et tema sissetulek sõltub tema tuntusest. Kui tema blogipostituse hind oli kunagi varasemalt 60 000 norra krooni, siis viimase paari paelakese pildi peale on ilmselt kõvasti rohkem. Muidugi tasus jätta. Nii lihtne ongi, kaval lüke. Midagi, mida sotsiaalmeedias seni vähe nähtud ja tehtud on.

Nojah, mõne jaoks on tähtis olla KUULUS – vahet pole, mis maiguga see kuulsus on. Minul emana oleks piinlik, kui see oleks minu tütar.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vahe ongi ju selles, kas see nöör jääb kogemata ripakile või seda eksponeeritakse teadlikult ja uhkusega.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vahe ongi ju selles, kas see nöör jääb kogemata ripakile või seda eksponeeritakse teadlikult ja uhkusega.

Ohh, no mis sa räägid talle sellest? Ta ei ole ju kogu pika teema vältel sellest aru saanud!

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on eluaeg juhtunud nii, et kui panen tampooni ja siis alukad jalga (sellised valged susped nagu pildil), siis jääb nöör pükste sisse. Iialgi ei satu see nöör nii pikalt pükstest välja. Kõik see nöörindus on taotluslik, nöör on pükstest välja kougitud ja mõeldud klikkide (raha) teenimiseks. Mis siis ikka, kui naine oskab tampooninööriga raha teenida. Ilmselt ta muid töid ei oska, aga jh, eks minus räägib muidugi roheline vingerdav kadedus.

Midagi positiivset on minus elus siiski ka, võrreldes nööritibiga – mu pepu on sile, jah, isegi lähivaates ja nurga alt pildistades ja päevitununa ja mitte päevitununa. Praegu töötan tampooninööri rippumajätmise kallal.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei kujuta ette, et kasvatan üles oma pojad nii, et nad kuulevad menstruatsioonist alles koolis. Ei. Küll aga kasvavad neist korralikud mehed oma naistele, kes saavad aru, et menstruatsiooniga võivad naistel kaasneda valud, ning ei karda neile hügieenivahendeid osta, kui selleks vajadust oleks.

Ja kuidas oma tütre(d) üles kasvatad? Õpetad neile, et kui menstruatsioon algab, siis tuleb seda kõigile teada anda? Tütar ütleb koolis klassivendadele: jou poisid, teate mul algas menstruatsioon!

Sinu maailmas sellist mõistet nagu diskreetsus ei ole olemas?

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei kujuta ette, et kasvatan üles oma pojad nii, et nad kuulevad menstruatsioonist alles koolis. Ei. Küll aga kasvavad neist korralikud mehed oma naistele, kes saavad aru, et menstruatsiooniga võivad naistel kaasneda valud, ning ei karda neile hügieenivahendeid osta, kui selleks vajadust oleks.

Ja kuidas oma tütre(d) üles kasvatad? Õpetad neile, et kui menstruatsioon algab, siis tuleb seda kõigile teada anda? Tütar ütleb koolis klassivendadele: jou poisid, teate mul algas menstruatsioon!

Sinu maailmas sellist mõistet nagu diskreetsus ei ole olemas?

Ei, ütlema ei pea. Piisab, kui paned instasse vastava pildi.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pole tõesti ilus. Mul on pepu korras, kuid kõhunahk läks peale kaksikute saamist peaaegu selliseks, õnneks välja paistab vaid päevitusega, seega basseinis käin trikoos ja rannas käin vaid ujumas.

Mul on väga kahju, et sul on kehakompleksid. Sellest saab näiteks teraapiaga üle tegelikult. Venitusarmid ei ole midagi, mida peaks häbenema või mille pärast endale elus piiranguid seadma.

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle tuleb kohemaid meelde mr. Bean,  filmist “Täitsa lõpp”. Kus ta pidi sinna koosolekule minema ja läks enne vetsu ja laskis kraanist järsu pahvakuga vett ja kohe eest püksid märjad. Siis ta püüdis neid igal moel kuivatada, kes mäletab. Kui ta need lõpuks kuivaks sai, siis ta näitaks kõige veidramal moel seda kohta koosolekul kõigile, demonstreeris lausa. Keegi ei saanud aru, miks ta seda kohta näitab ja muheleb, sest keegi teised ei arvanud ega mõistnud, miks ta seda näitab, see oligi loomulik olek ju – kuivad püksid jalas. Ta näitas seda, mida ei peaks näitama, sest seda pole vaja näidata, see on tavaline, ainult et sellest ei räägita ega näidata – et MA tulin täna kuivade pükstega koosolekule, imestage nüüd.
Varsti näidatakse netis kuskil seda, kuidas inimene sööb õuna. Esiteks kasulik, teiseks loomulik ja kolmandaks, seda pole väga näidatud ka. Või seda, kuidas keegi läheb metsa ja avatud suuga hingab. Seni loomulikuks peetud tegevust aga pole piisavalt eksponeeritud. Ja saabub kuulsus. Kes peavad pioneeriks, kes naeravad niisama.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

miks?

tekkis küsimus, et kuhu te selle nööri peidate?

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

miks?

Seda ei peagi peitma. Põhjus – sest seda ei pea näitama.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mokkade vahele loomulikult.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga kole nahk oli seal pildil.

Arusaamatu on seda veel eksponeerida!?

Aga noh, kui juba menses on samuti väljanäitusele toodud, ei imestagi inimese sileaju üle 😀

+2
0
Please wait...

Näitan 28 postitust - vahemik 31 kuni 58 (kokku 58 )

Esileht Ilu ja tervis Pepunahk