Esileht Ilu Peput tõstvad aluspüksid

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 48 )

Teema: Peput tõstvad aluspüksid

Postitas:
Kägu

Mul on selline peaaegu olematu pepu, vanusega teeb ka gravitatsioon oma töö 🙂 Tahaksin kanda kitsast kleiti aga tagumik jääb sellega kole. Kas siin Eestis kuskil ka müüakse selliseid peput tõstvaid /suurendavaid aluspükse. Aliexpress neid küll täis aga ei tea, kui head need üldse on. Ma ei taha selliseid kõrgeid , pikemate säärtega jne. Võiks välja näha nagu täitsa tavalised aluspüksid. On keegi kuskil müügil näinud?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Löö googlisse peput suurendavad aluspüksid. Sellised leidsin https://fashiondreams.ee/pood/naistele/pepuga-aluspuksid/

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.amazon.de/s?k=butt+lifter+panties&crid=RTF6IPODANL9&sprefix=butt+lifter+pantie%2Caps%2C105&ref=nb_sb_noss_2

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need teevad priskemaks küll.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on selline peaaegu olematu pepu, vanusega teeb ka gravitatsioon oma töö ???? Tahaksin kanda kitsast kleiti aga tagumik jääb sellega kole. Kas siin Eestis kuskil ka müüakse selliseid peput tõstvaid /suurendavaid aluspükse. Aliexpress neid küll täis aga ei tea, kui head need üldse on. Ma ei taha selliseid kõrgeid , pikemate säärtega jne. Võiks välja näha nagu täitsa tavalised aluspüksid. On keegi kuskil müügil näinud?

Mina läheks trenni. Mingid hiina trussikud pole ikka päris see…

+2
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Söö rohkem, siis on suur ja lai polstertustetagi.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõika oma vanadel alukatel pepukohad välja ja voila! 🙂

Üldiselt püsivama efekti lamepepu vastu annab ikka treening.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iluoperatsioon ????

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on selline peaaegu olematu pepu, vanusega teeb ka gravitatsioon oma töö ???? Tahaksin kanda kitsast kleiti aga tagumik jääb sellega kole. Kas siin Eestis kuskil ka müüakse selliseid peput tõstvaid /suurendavaid aluspükse. Aliexpress neid küll täis aga ei tea, kui head need üldse on. Ma ei taha selliseid kõrgeid , pikemate säärtega jne. Võiks välja näha nagu täitsa tavalised aluspüksid. On keegi kuskil müügil näinud?

Mina läheks trenni. Mingid hiina trussikud pole ikka päris see…

Mine siis, keda huvitab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kujutan ette, et need püksid teevad pepu suuremaks, aga kas siis tõstavad ka?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kujutan ette, et need püksid teevad pepu suuremaks, aga kas siis tõstavad ka?

https://www.youtube.com/watch?v=ZM5Lxvu2CoQ&ab_channel=YamiMufdi
https://www.youtube.com/watch?v=OsWRTD8M_t8&ab_channel=Annie
https://www.youtube.com/watch?v=lxDEm0eYQcI&ab_channel=Munda
https://www.youtube.com/watch?v=0FS28obTtp8&ab_channel=wanizsharon

jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina läheks trenni. Mingid hiina trussikud pole ikka päris see…

Kui sul on kogu aeg lame tagumik olnud, siis ükski trenn sinna mingit tuharat ei kasvata. Sellisel juhul ongi kas lähed iluopile või kannad kleidi all silikoonpadjakestega pükse.

Ma ei kujuta ette ka seda, et kui sa oled lame nagu laud, siis paned jalga aukudega püksid ja siis kuidagi see peaks ilus jääma.

Mul endal seda probleemi pole kunagi olnud, aga ma niipalju oskan näha ja analüüsida, et kui tõesti sul on olematu tagumik, siis seda ei tekita trenniga. Samas on loll jutt ka see, et perse kuidagi gravitatsiooniga ära vajuks. Ma olen 50, mul rinnad ripuvad, aga tagumik ei ripu küll kuskile, selleks, et rippuma hakkaks, peaks vist veel 10-20 aastat vanem olema? Siis ongi püksid hea valik mu meelest. Soovitan vaadata amazon.de kaudu, näiteks YARRCO toodang, seda on kiidetud paremuselt teiseks. Esikohal on Sure you Like, aga sellel ei paista olevat polstriga versiooni. Vaatasin hinnanguid siit MSN hinnangutabelist.

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuid vali siis teistmoodi lõikega kleit. Näiteks voltidega, klošš, alt laienev ja mis rõhutavad sinu plusse, kuid peidavad miinuseid. Sest tüsedamad ei saa kanda jälle liibukaid. Igal omad asjad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest tüsedamad ei saa kanda jälle liibukaid.

Saavad küll, kui jalga mahub ja neid ennast ei häiri.

Kõik need nn iluvead on ju iseenda mõtlemises kinni, missuguses riietuses tunned end mugavalt ja missuguses ebakindlalt. Enesekindel inimene, kes teiste arvamusest ei hooli, saab kõike kanda nabapluusist kombinesoonini. Teised las minestavad, kui miski ei meeldi 🙂

Siinjuures ma ei tee maha seda, kui keegi soovib push-up pükse. Inimene peab end oma riietuses mugavalt tundma ja kui mingid püksid aitavad tal end hästi tunda ja samas kanda ihaldatud kleiti, siis on ju lõppkokkuvõttes kõik hästi, kuni see kuidagi tervist ei riku (a la liiga tugevalt kinni tõmmatud korsett).

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saavad küll, kui jalga mahub ja neid ennast ei häiri.

Kõik need nn iluvead on ju iseenda mõtlemises kinni, missuguses riietuses tunned end mugavalt ja missuguses ebakindlalt. Enesekindel inimene, kes teiste arvamusest ei hooli, saab kõike kanda nabapluusist kombinesoonini. Teised las minestavad, kui miski ei meeldi ????

Ma ei ole nõus. Kõik ei ole enda mõtlemises kinni, on ikka asjad, mis ka teiste arvates on ilusad või ei ole seda. Kui paks tunneb ennast mingis liibukas kleidis mugavalt, ei tähenda see ometi, et see teiste arvates ilus oleks. Las teised minestavad? Vaevalt et on selliseid inimesi, keda üldse teiste arvamus ei huvitaks. Keegi ei ela ju üksikul saarel.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina läheks trenni. Mingid hiina trussikud pole ikka päris see…

Kui sul on kogu aeg lame tagumik olnud, siis ükski trenn sinna mingit tuharat ei kasvata. Sellisel juhul ongi kas lähed iluopile või kannad kleidi all silikoonpadjakestega pükse.

Mis jutt? Loomulikult saab trenniga tuharat kasvatada. Kas musklis mehed on ka sinu arust musklite ja sixpackiga sündinud või sa tõesti arvad, et kõik need treenitud ümarate tuharatega naised on sellisena sündinud või käinud opil? Kui sa paar korda nädalas mingit pilatest teed, siis muidugi lihas ei kasva, selleks on regulaarne lihastreening alakehale. Palju aitab muide juurde ka kere keskosa treenimine, sest mida peenem piht, seda suurem visuaalselt ka tagumik tundub.

Mina olen ka loomu poolest lamedama tagumikuga ja “õnnistatud” kehaga, kuhu kaalutõusu korral pigem ülakehasse kipub kogunema, jalad on mul kogu aeg peenikesed olnud. Regulaarse treenimisega märkasin tuhara kasvamist juba esimese paari kuuga, lisaks on tunda, et teksad on reitest rohkem ümber, reielihas on ka ikka kasvanud.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saavad küll, kui jalga mahub ja neid ennast ei häiri.

Kõik need nn iluvead on ju iseenda mõtlemises kinni, missuguses riietuses tunned end mugavalt ja missuguses ebakindlalt. Enesekindel inimene, kes teiste arvamusest ei hooli, saab kõike kanda nabapluusist kombinesoonini. Teised las minestavad, kui miski ei meeldi ????

Ma ei ole nõus. Kõik ei ole enda mõtlemises kinni, on ikka asjad, mis ka teiste arvates on ilusad või ei ole seda. Kui paks tunneb ennast mingis liibukas kleidis mugavalt, ei tähenda see ometi, et see teiste arvates ilus oleks. Las teised minestavad? Vaevalt et on selliseid inimesi, keda üldse teiste arvamus ei huvitaks. Keegi ei ela ju üksikul saarel.

Mis siis? Liibukad on ebamugavad, vähemalt minu paksu kogemus on see. Mina olen selline, keda teiste arvamus ei huvita üldse. Ei meigi juba aastaid, isegi kulme ei värvi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Niiet on olemas küll ja kui rahva seas rohkem liikusin, ega ei huvitunud arvamustest. Muidu poleks ka paks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui paks tunneb ennast mingis liibukas kleidis mugavalt, ei tähenda see ometi, et see teiste arvates ilus oleks. Las teised minestavad?

Ja paks lohmakates riietes on sinu meelest siis kõvasti ilusam või?? Kindlasti nõustun sellega, et enesekindlus kaunistab nii paksu kui saledat.. Nõme on pidada arvet, mida keegi tohiks kanda ja mida mitte.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuhara saaks aastaga ilusaks. Ma jätaks maha mingi muti, kes kannab tõstvaid pükse ja siis voodisse jõudes on lameda pefooniga. Väkk.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina läheks trenni. Mingid hiina trussikud pole ikka päris see…

Kui sul on kogu aeg lame tagumik olnud, siis ükski trenn sinna mingit tuharat ei kasvata. Sellisel juhul ongi kas lähed iluopile või kannad kleidi all silikoonpadjakestega pükse.

Ma ei kujuta ette ka seda, et kui sa oled lame nagu laud, siis paned jalga aukudega püksid ja siis kuidagi see peaks ilus jääma.

Mul endal seda probleemi pole kunagi olnud, aga ma niipalju oskan näha ja analüüsida, et kui tõesti sul on olematu tagumik, siis seda ei tekita trenniga. Samas on loll jutt ka see, et perse kuidagi gravitatsiooniga ära vajuks. Ma olen 50, mul rinnad ripuvad, aga tagumik ei ripu küll kuskile, selleks, et rippuma hakkaks, peaks vist veel 10-20 aastat vanem olema? Siis ongi püksid hea valik mu meelest. Soovitan vaadata amazon.de kaudu, näiteks YARRCO toodang, seda on kiidetud paremuselt teiseks. Esikohal on Sure you Like, aga sellel ei paista olevat polstriga versiooni. Vaatasin hinnanguid siit MSN hinnangutabelist.

Vajub küll ära ja saab trenniga tekitada. Endal läbikäidud tee. Olin 54, kui peeglist lähemalt oma äravajunud lamedat tagumikku vaatasin ning jõusaali läksin. Polnud elus varem kunagi mingit trenni teinud! Päris kähku tekkis tagumikulihas, 3 kuuga oli juba täitsa kena.
Aga ma tegin ikka korralike raskustega ka.
Vaata vanemate naiste tagumikke, kui neil püksid jalas on, see on täiesti spetsiifiline kuju, kui tagumik on ära vajunud. Kolmnurgakujuline on taguots.
Aga muidugi, kui Sinul probleemi pole, siis pole ju teistel ka ????

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vajub küll ära ja saab trenniga tekitada. Endal läbikäidud tee. Olin 54, kui peeglist lähemalt oma äravajunud lamedat tagumikku vaatasin ning jõusaali läksin. Polnud elus varem kunagi mingit trenni teinud! Päris kähku tekkis tagumikulihas, 3 kuuga oli juba täitsa kena. Aga ma tegin ikka korralike raskustega ka. Vaata vanemate naiste tagumikke, kui neil püksid jalas on, see on täiesti spetsiifiline kuju, kui tagumik on ära vajunud. Kolmnurgakujuline on taguots. Aga muidugi, kui Sinul probleemi pole, siis pole ju teistel ka ????

Tubli oled! Muidugi saab. Haledad need võltstagumiku omanikud. Milleks seda üldse toppida, kui lödipüksiga terve elu elatud ja pole sekunditki viitsitud vaeva näha? Olid kole, ole kole edasi, kui trenni teha ei viitsi.

+1
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ja paks lohmakates riietes on sinu meelest siis kõvasti ilusam või?? Kindlasti nõustun sellega, et enesekindlus kaunistab nii paksu kui saledat.. Nõme on pidada arvet, mida keegi tohiks kanda ja mida mitte.

Paks lohmakates riietes on ilusam, pole tsiteeritav. Nt Lizzo stiil mulle kohe üldse peale ei lähe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paks lohmakates riietes on ilusam, pole tsiteeritav. Nt Lizzo stiil mulle kohe üldse peale ei lähe.

Kes see Lizzo on, jälle mingi Mehhiko seriaalist või Daily Mailist või kust sa neid suvakaid tundmatuid korjad?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes see Lizzo on, jälle mingi Mehhiko seriaalist või Daily Mailist või kust sa neid suvakaid tundmatuid korjad?

https://www.google.com/search?q=lizzo+skimpy+clothes&tbm=isch&ved=2ahUKEwiynsqiztL-AhUKtyoKHdPhAXsQ2-cCegQIABAA&oq=lizzo+skimpy+clothes&gs_lcp=CgNpbWcQA1CnA1i3HWCFHmgKcAB4AIABSogB7AWSAQIxM5gBAKABAaoBC2d3cy13aXotaW1nwAEB&sclient=img&ei=9OVOZLLUEIruqgHTw4fYBw&bih=937&biw=1920&

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga muidugi, kui Sinul probleemi pole, siis pole ju teistel ka

ma ei öelnud, et teistel ka ei ole, vaid arvasin, et ilmselt see juhtub hiljem

Vanemas eas inimesele soovitada raskustega trenni teha – no ma seda pimesi ei julgeks. Las ostab endale need püksid ja rahu majas, milleks enam mingit kõva jõutrenni teha. Kui noor oleks, siis oleks see soovitus omal kohal.

Palju te neid 55-60 aastaseid musklimehi ja rammunaisi teate? Selleks, et oleks trimmis musklid, tuleb päris korralikult trenni teha, mitte niisama natuke tervisesporti.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui paks tunneb ennast mingis liibukas kleidis mugavalt, ei tähenda see ometi, et see teiste arvates ilus oleks.

No ja mis siis? See on nende teiste inimeste probleem, mitte selle paksu probleem, kes end mugavalt tunneb. Kui ei meeldi, ära vaata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju te neid 55-60 aastaseid musklimehi ja rammunaisi teate? Selleks, et oleks trimmis musklid, tuleb päris korralikult trenni teha, mitte niisama natuke tervisesporti.

Esialgne kommentaar oli ju sõnastatud selliselt, et ühegi trenniga ei ole võimalik lihast kasvatada. Tuharalihas on samamoodi lihas nagu iga teinegi. Hoopis teine küsimus on, kas vanem inimene peaks hakkama suurte raskustega trenni tegema. Teemaalgataja ei ole ka kuskil öelnud, et ta 60-aastane on.

Veider, kui palju trennisoovitusega kommentaare miinustatakse, aga samas mis siin imestada arvestades kui suur osa inimestest selle asemel, et elustiili muuta, eelistavad teha maovähendusoperatsioone või kulutada igasugustele imeasjadele raha (nt mingid salendavad kapslid ja trimmiv pesu). Ei pea siin silmas neid, kellel tõesti on mingite ravimite vms poolt põhjustatud ülekaal, need on siiski äärmuslikud juhtumid. Enamikul on ülekaalulisus ikkagi elustiili küsimus ja igasugused võimalikud kaasuvad terviseprobleemid pigem selle tagajärg, mitte vastupidi.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju te neid 55-60 aastaseid musklimehi ja rammunaisi teate? Selleks, et oleks trimmis musklid, tuleb päris korralikult trenni teha, mitte niisama natuke tervisesporti.

Esialgne kommentaar oli ju sõnastatud selliselt, et ühegi trenniga ei ole võimalik lihast kasvatada. Tuharalihas on samamoodi lihas nagu iga teinegi. Hoopis teine küsimus on, kas vanem inimene peaks hakkama suurte raskustega trenni tegema. Teemaalgataja ei ole ka kuskil öelnud, et ta 60-aastane on.

Veider, kui palju trennisoovitusega kommentaare miinustatakse, aga samas mis siin imestada arvestades kui suur osa inimestest selle asemel, et elustiili muuta, eelistavad teha maovähendusoperatsioone või kulutada igasugustele imeasjadele raha (nt mingid salendavad kapslid ja trimmiv pesu). Ei pea siin silmas neid, kellel tõesti on mingite ravimite vms poolt põhjustatud ülekaal, need on siiski äärmuslikud juhtumid. Enamikul on ülekaalulisus ikkagi elustiili küsimus ja igasugused võimalikud kaasuvad terviseprobleemid pigem selle tagajärg, mitte vastupidi.

Ülekaal ei tähenda, et on olematu lihas. Võib olla rohkem lihasmassi kui saledal, aga rasva ka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju te neid 55-60 aastaseid musklimehi ja rammunaisi teate? Selleks, et oleks trimmis musklid, tuleb päris korralikult trenni teha, mitte niisama natuke tervisesporti.

Esialgne kommentaar oli ju sõnastatud selliselt, et ühegi trenniga ei ole võimalik lihast kasvatada. Tuharalihas on samamoodi lihas nagu iga teinegi. Hoopis teine küsimus on, kas vanem inimene peaks hakkama suurte raskustega trenni tegema. Teemaalgataja ei ole ka kuskil öelnud, et ta 60-aastane on.

Veider, kui palju trennisoovitusega kommentaare miinustatakse, aga samas mis siin imestada arvestades kui suur osa inimestest selle asemel, et elustiili muuta, eelistavad teha maovähendusoperatsioone või kulutada igasugustele imeasjadele raha (nt mingid salendavad kapslid ja trimmiv pesu). Ei pea siin silmas neid, kellel tõesti on mingite ravimite vms poolt põhjustatud ülekaal, need on siiski äärmuslikud juhtumid. Enamikul on ülekaalulisus ikkagi elustiili küsimus ja igasugused võimalikud kaasuvad terviseprobleemid pigem selle tagajärg, mitte vastupidi.

Ülekaal ei tähenda, et on olematu lihas. Võib olla rohkem lihasmassi kui saledal, aga rasva ka.

Jah, see ülekaalulisuse osa oli pigem siia juurde lihtsalt mõtteaineks, sest märkasin, et kellegi kommentaari oli palju miinustatud (see, kes soovitas trenni teha, mis on ju tegelikult väga õige soovitus). Teemaalgatajat ei pidanud ülekaaluliseks, lihtsalt siinne teema ja reaktsioonid kommentaaridele peegeldavad üldlevinud hoiakuid trenni ja aktiivse eluviisi osas.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 48 )


Esileht Ilu Peput tõstvad aluspüksid