Esileht Ilu Peput tõstvad aluspüksid

Näitan 18 postitust - vahemik 31 kuni 48 (kokku 48 )

Teema: Peput tõstvad aluspüksid

Postitas:
Kägu

Jah, see ülekaalulisuse osa oli pigem siia juurde lihtsalt mõtteaineks, sest märkasin, et kellegi kommentaari oli palju miinustatud (see, kes soovitas trenni teha, mis on ju tegelikult väga õige soovitus). Teemaalgatajat ei pidanud ülekaaluliseks, lihtsalt siinne teema ja reaktsioonid kommentaaridele peegeldavad üldlevinud hoiakuid trenni ja aktiivse eluviisi osas.

Mitte siinlevinud. Vaata ringi, treenitud inimesi on vähe. Lihasmassi on vähe. Keegu pani kunagi pildi Angelina Joliest. Ta on väga sale, aga lihast pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mõnel on selline keha, et treenib ja ikka sale. Vähe valku jne. Samuti paksud. Treenime, aga sööme valesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Guugeldage butt transformation before after

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nt Lizzo stiil mulle kohe üldse peale ei lähe.

No milleks tõesti!

Lizzo leaves nothing to the imagination as she bares all in transparent  mesh dress - Daily Star

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks mingit suva tundmatut paksu mutti siia topite? Eesti pakse ei leidnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuhara saaks aastaga ilusaks. Ma jätaks maha mingi muti, kes kannab tõstvaid pükse ja siis voodisse jõudes on lameda pefooniga. Väkk.

Ma hoopis jättaks maha mingi mehikese, kes mind voodis lameda pefooni tõttu põlgama hakkab.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks mingit suva tundmatut paksu mutti siia topite? Eesti pakse ei leidnud?

Too üks Eesti staar välja, kes nii riides käib. Jah, pakse on palju, aga riides nii?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No milleks tõesti!

Küsi temalt. Aga see on tema kuvand ilmselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma hoopis jättaks maha mingi mehikese, kes mind voodis lameda pefooni tõttu põlgama hakkab.

Miks, sest oled võlts?

0
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Esialgne kommentaar oli ju sõnastatud selliselt, et ühegi trenniga ei ole võimalik lihast kasvatada

ei ole mina midagi niisugust väitnud. Ma kirjutasin, et kui sul on tagumik loomuldasa lame, siis sa ei saa iial sellist pruntis peput nagu mingitel tagumikumodellide piltidel. Trenniga saab jah sinna lameda laua peale midagi kasvatada, aga see ei saa siis olema niisugune pirakas pirn, mida ehk loodetakse.

Kui oled kribal, siis sa ei kasvata endale normaalse treeninguga mingeid suuri tuharaid. Natuke midagi tuleb, aga lamedaks sa jääd üldmuljena siiski. Mingite kulturistidega ei ole mõtet võrdlema hakata, kulturistidest lihamäed ei ole loomulikul moel saadud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga muidugi, kui Sinul probleemi pole, siis pole ju teistel ka

ma ei öelnud, et teistel ka ei ole, vaid arvasin, et ilmselt see juhtub hiljem

Vanemas eas inimesele soovitada raskustega trenni teha – no ma seda pimesi ei julgeks. Las ostab endale need püksid ja rahu majas, milleks enam mingit kõva jõutrenni teha. Kui noor oleks, siis oleks see soovitus omal kohal.

Palju te neid 55-60 aastaseid musklimehi ja rammunaisi teate? Selleks, et oleks trimmis musklid, tuleb päris korralikult trenni teha, mitte niisama natuke tervisesporti.

Olen sama, kes 54 vanuses jõusaali läks. Vanemale inimesele muide just soovitatakse raskustega trenni! Parandab isegi luude tihedust (naistele väga vajalik) lisaks luude ja liigeste tugevdamisele. Lihastest rääkimata. Hoiab keha toonuses ja parandab rühti. Lisaks saab teha rahulikult omas tempos ja endale sobivate raskustega. Loomulikult mitte uisapäisa tormates, siis võib liiga teha ehk treener peaks vähemalt alguses ikka abiks olema.

Las tema ostab oma püksid, mul üsna ükskõik. Kommenteerisin sellepärast, et ümber lükata väidet nagu trenniga ei saaks tagumikku ilusaks või et tagumik ei vaju ära.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma hoopis jättaks maha mingi mehikese, kes mind voodis lameda pefooni tõttu põlgama hakkab.

Miks, sest oled võlts?

Ei, sest ta läheb voodisse mitte minuga, vaid minu tagumikuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, sest ta läheb voodisse mitte minuga, vaid minu tagumikuga.

Kui ma läheks voodisse suure riistaga mehega ja voodis selguks, et tal oli sokk püksis, siis mõtlen, ahh see 10 cm ka mõnna w? Loomulikult jätan maha.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, sest ta läheb voodisse mitte minuga, vaid minu tagumikuga.

See on umbes sama teema nagu sotsiaalmeedias oli mõned aastad tagasi mingi vanema väga ilusti meigitud (kaunitariks muudetud, nagu ikka reklaamplakatil) naise pilt ja kõrval oli see loomulik nägu pärast/enne meiki ja siis mingid mehed (nooremapoolsed naisega võrreldes) olid väga vihased, et naised petavad niimoodi ja kuidas nad võivad nii teha. Youtube’is on samuti ju palju naisi, kes teevad meiki ja ilma meigita on paljud teistsugused. On diskussioonid, et kas meik on pettus või mitte, üle interneti.

Ma arvan, et kui mees ei lähe sinu taguotsaga voodisse, siis pole vaja feikida. Pole vaja kõhtu sisse tõmmata, spanxi kanda, tagumikku polsterdada, rindu polsterdada, huuli süstida, vähem võiks meikida jne. Muidu on arusaamatu. Nt mina olen see, kes ennast ei meigi ja mul jumala ükskõik, et teised naised on loomulikult või meigiga ilusamad. Au neile! Mu ema kunagi ütles, et iga iluduse kohta on veel ilusamaid kuskil ja milleks end võrrelda. Olen nõus.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et teemaalgataja eesmärk ei ole kedagi ära võrgutada, vaid ta tahab lihtsalt end oma kleidis paremini tunda mõneks tunniks.

Kunagi ajakirjandusest jooksis läbi et mingis Aasia riigis (pole kindel, kas oli Hiina) kaebas mees oma naise kohtusse, sest naine oli enne temaga tutvumist käinud iluoperatsioonil (nägu, ma ei räägi siin soovahetusest) ja nende laps oli sündinud väga kole. Pilte pole näinud, nii et ei oska kommenteerida, kui hirmsa peletisega tegemist oli, kaldun siiski arvama, et midagi väga hirmsat ei saanud olla. Igasugused ilus/kole vaated on inimese enda peas kinni. Mõnele meeldib suur, teisele väike.

Aga kui mingi juuksepikendus, korsett või püksid inimese enesetunnet turgutavad, siis andku minna. Vbla vaatab end sellisena ja see annab indu trenni tegema hakata, ega sedagi ei tea.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kunagi ajakirjandusest jooksis läbi et mingis Aasia riigis (pole kindel, kas oli Hiina) kaebas mees oma naise kohtusse, sest naine oli enne temaga tutvumist käinud iluoperatsioonil (nägu, ma ei räägi siin soovahetusest) ja nende laps oli sündinud väga kole. Pilte pole näinud, nii et ei oska kommenteerida, kui hirmsa peletisega tegemist oli, kaldun siiski arvama, et midagi väga hirmsat ei saanud olla. Igasugused ilus/kole vaated on inimese enda peas kinni. Mõnele meeldib suur, teisele väike.

Täiesti mõistan seda meest. Päris suur shokk vanemale, kui laps tuleks kole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris suur shokk vanemale, kui laps tuleks kole.

Ja mis siis teha? Eks see kole on saanud oma koledageenid ikka oma vanematelt, mis siis, et vanemad on kenad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mis siis teha? Eks see kole on saanud oma koledageenid ikka oma vanematelt, mis siis, et vanemad on kenad.

Üks oli ju geneetiliselt kole, sa ei lugenud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 31 kuni 48 (kokku 48 )


Esileht Ilu Peput tõstvad aluspüksid