Esileht Ilu ja tervis perearst

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: perearst

Postitas:

Küsin huvi pärast siinse seltskonna käest, kui kiiresti saadakse perearstile kontaktile(telefon, reaalne kontakt)

Tunnen huvi selliste keskuste vastu pigem Tallinnas

Telefon-kui telefoni ajal saab pihta tunni jooksul siis saab kontakti

Aja kinni panemisel nii 2 nädalat+

Kas see on normaalne?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 01:23; 20.01 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on harva asja (~1 kord aastas või vähem), aga eelmine nädal just käisin. Teisipäeval helistasin, reedel sain visiidile.
Aga Tartus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea, kui normaalne. Mul on haruharva vaja, aga kui on vaja, siis hiljemalt ülehomseks (tavaliselt järgmisel päeval) olen aja saanud. Lihtsamad asjad ajame ekirjaga ära, helistades nõustab asjalik pereõde. Tallinnas siis. On ka ülipõhjalik arst, ja muidu ka igati rahul temaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tartus on parem, siin saab kohe löögile kui vaja löögile saada .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

harjumaal ei saagi perearsti juurde, rääkida ka mitte. suhtlus ja visiit ainult pereõe juurde. ka kopsupõletikuga sai ainult õe juurde. tekkiski küsimus, et mille jaoks seda arsti siis vaja on

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen siin teemaalgataja ja mulle tundub, et probleem pigem selliste polikliiniku tüüpi perearsti keskustega. Olen ka arstiga rahul, aga need ajad võrreldes tuttavatega ikka täielik absurdus. Tean tuttavaid, kes saavad hädaga pm samal päeval minna

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 01:23; 20.01 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen Laagri perearsti nimistus. Telefonile vastamine on üliaeglane, et mitte öelda pea võimatu. Muus suhtes sellele keskusele etteheiteid ei ole. Imestan vaid selle üle, et kogu aeg teenindab keegi erinev õde/arst. Tõsi, see arst, kes on märgitud minu perearstiks (ma ei ole kedagi ise valinud) on lapsehooldupuhkusel. Aga siiski… Mul on krooniline haigus, mille tõttu pean koguaeg käima ja tegema analüüse. IGA KORD võtab minuga ühendust keegi erinev inimene.

P.S Ma ei pahanda millegi üle. Lihtsalt tähelepanek.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Telefonitsi ei ürita ma neid üldse tabada, see on võimatu. Aga e-mailidele vastavad ikka paari tunni jooksul harilikult. Kui oskab vastata õde, vastab tema, kui ei siis suunab küsimuse arstile edasi, kes siis kirjutab või helistab tagasi, ikka sama päeva jooksul. Aega saab sõltuvalt mure pakilisusest, aga kauem kui nädal pole küll pidanud ootama. Kuulan ka suu lahti, kuidas ema saab tõsise probleemiga aja alles kahe nädala taha … müstika.

Perearst Tallinnas, pisike perearstikeskus, mis asub suures polikliiniku majas – ideaalne kooslus, arstikeskus ise pisike, aga kõik vajalik on käepärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis perearst