Esileht Lapse ootamine Perearst

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Perearst

Postitas:

Kui laps sünnib, siis ta läheb automaatselt sama perearst nimistusse, kus emagi. Kui ma aga soovin oma lapsele teist arsti, kas selline asi on võimalik? Mida täpselt tegema pean? Kas oskate soovitada head perearsti Tallinnas, eelistatavalt kedklinna kandis? Sooviks sellist, kes ei suru vaktsiine peale? Aitäh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõni aasta tagasi küll ei läinud, ikka ise ütlesid perearstile, et soovid last tema nimistusse st tegid avalduse.
Isegi kui läheb siis pole sul mingit kohustust selle arsti juurde jääda vaid valid ja teed valitud arstile avalduse st laps läheb üle. Ei pea kogu perel ega ka emal ja lapsel sama perearst olema.

Tallinnas on keeruline, sest nimekirjad on üldiselt väga täis, ei taheta võtta uusi…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milline arst tahaks rahakulutajast imikut ja tema probleemset ema?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nimistut saab vahetada blanketi täitmisega, toimetad uuele peresrstile sooviavalduse. Googles on kõik vajalik info olemas. Mina paar aastat tagasi valisin endale uue perearsti.

Tervisetrendis on need kommentaarid muidugi olemad. Tasub keskmist hinnet vaadata. Kõrgema keskmise hindega arstidel on need nimistud tavaliselt täis, mina sain päris mitmesse kohta kirjutada enne kui endale nimistu leidsin.

Nende vaktsiinide osas on perearstide seast mõttekaaslast ilmselt üpriski keeruline leida. Ei usu, et neid palju on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Lapse ootamine Perearst

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.