Esileht Ilu ja tervis Perearst-homöopaat Tallinnas

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Perearst-homöopaat Tallinnas

Postitas:

Sooviks väga oma peagi 11-kuuseks saavale tütrele perearstiks kedagi, kes valdaks homöopaatiat ja ei kirjutaks iga haigusega kohe AB välja, vaid prooviks ka teisi võimalusi. Mul ei ole kahju maksta homöopaadile, kuid sinna ei ole võimalik alati aega saada nii kiiresti kui vaja. Soovitage ja jagage palun infot kui teil on selline perearst. Tahtsin väga pääseda Tellisikivi Perearstikeskuse (Ilvese ja Pritsi kohta olen väga palju positiivset kuulnud) nimekirja, kuid seal öeldi, et nimekiri täis ja juurde nad kedagi hetkel ei võta. Kahjuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

uurisin sama teemat korduvalt mitme aasta jooksul, ka nn siseringi inimestelt. ei ole lootustki! väga kahju. Telliskivi arstide nimekirjad on suletud (Haigekassa poolt) ja juurde võetakse ainult oma nimekirja perede uusi liikmeid.
jäin seega oma OK perearstikeskuse + tuttava homöopaadi kombinatsiooni juurde. lisaks harisin ennast ise homöopaatia vallas ja tõin Soomest nn esmaabiterade karbikese.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul endal ka esmaabi kohver kodus olemas, kuid olen alles algaja. Ennast oskan kergemate probleemide korral teradega enamasti aidata, kuid lapsele on nii raske seda õiget leida. Mul on sama tunne, et suht lootusetu on sellise arsti juurde saada.
Aga tänud vastamast! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu ja tervis Perearst-homöopaat Tallinnas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.