Esileht Ilu ja tervis Perearst kutsus vaktsineerima

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Perearst kutsus vaktsineerima

Postitas:
Kägu

Tere,

Perearst helistas eelmisel nädalal ja pakkus mulle vaktsineerimise kuupäeva, millal tulla võiksin. Ülehomme aeg, aga hakkasin igaks juhuks digiregistratuurist vaatama, et mulle polegi nagu aega broneeritud. Kas digilugu peaks vastuvõtuaega näitama või ei?  Perearst telefonile ega meilile ei vasta.

Tänan vastajaid!

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Perearst on ju hoopis teine süsteem. Sind kutsus tema, lähed tema juurde. Enamus ongi ju perearsti juures vaktsineeritud.

+14
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Digilugu on nende jaoks, kes ise endale vaktsineerimisaega soovivad broneerida. Perearsti poolt pakutud aega digilugu ei näita. Mine perearsti juurde kohale selleks kellaajaks, mis te kokku leppisite ja ära rohkem muretse.

+11
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul küll näitas digilugu.ee perearsti poolt pakutud vaktsineerimisaega. Praegugi on broneeringuna teise süsti kpv ja kellaaeg. Vbl iga perearst lihtsalt ei saa/ei jõua/ei vaevu digilugu täitma.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen ühe süsti saanud siis, kui algas mass-vaktsineerimine. Ise broneerisin tol korral digiloos aja. Süstimise päeval anti teise vaktsineerimise aeg, aga seda küll digiloos pole. Õnneks on paberil olemas, muidu hakka või mõtlema, et saadetakse ukselt minema!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Küsisin kunagi Haigekassat, et miks mõne töötaja haigusleht on avatuna (st lõpetamata) kohe näha ja mõnel mitte. Pidavat olenema millist programmi perearst kasutab. Ehk vakts. -ga sama.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vbl iga perearst lihtsalt ei saa/ei jõua/ei vaevu digilugu täitma.

Perearstid kasutavad erinevaid tarkvarasid ja kõigi kanded ei käi läbi Digiloo.

+1
0
Please wait...

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Ilu ja tervis Perearst kutsus vaktsineerima