Esileht Ilu ja tervis perearstist loobumine

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: perearstist loobumine

Postitas:

olen Kivilinna Perearstikeskuse klient, aga kuna neil mitte keegi telefoni ei võta, siis soovin loobuda nende teenusest, perearsti nime ei hakka avalikustama, tore arst, aga kasu temast eriti ei ole. soovin loobuda. kuidas saan loobuda ja valida mõne teise tallinna kesklinna perearsti või kas üldse ongi valikut?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks helistate? Internetti ju pääsete, sest Perekooli postituse ju tegite!?
Perearst peab alates patsiendi pöõrdumisest vastu võtma, oli vist 5 päeva jooksul? Kui Te telefoni teel seda pöördumist teete siis ongi perearstil lihtne öelda: pöördumist pole olnud. Saatke email (tõenduslik asi ju). Kui pole vastava aja jooksul vastust siis sots.min: mille eest maksab tööandja sots maksu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

loobuda ei saa, saab vahetada. ehk, et vanast vabaned siis, kui oled uue leidnud.

http://www.terviseamet.ee/peremeditsiin/patsiendile/perearsti-vahetamine-ja-valimine.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata enne kust uue saad, vabu kohti on ainult tundmatute vene nimedega arstide juurde.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.12 03:05; 04.12 23:42; 06.12 01:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perearsti vahetamine käib uue arsti kaudu. Leiad arsti, kel on nimistus ruumi, tema käest saad avalduse blanketi. Tema teatab su vanale arstile, et oled uue juurde liikunud ja saab vana arsti käest sinu tervist puudutavad materjalid küsida kui vaja. Sina ei pea vana arstiga üldse suhtlema, kõik käib läbi uue.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me kah kivilinnas, ma enam ei helistagi, suhtlen meili teel, arst helistab mulle ise kui vaja. Neil polegi vist eraldi telefonivastajat, pereode teeb muude asjade korvalt. Vist 1 pereode 4 arsti peale ongi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 11:38; 18.12 12:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tema käest saad avalduse blanketi.

See on netis olemas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.12 03:05; 04.12 23:42; 06.12 01:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina tegin uuele arstile avalduse ja sellest piisas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p abp=”324″>Vaata enne kust uue saad, vabu kohti on ainult tundmatute vene nimedega arstide juurde.

pole päris nii … isegi sellise “staararsti” nagu Anneli Talvik nimistus on üle 500 vaba koha http://mveeb.sm.ee/ctrl/ee/Nimistud/vaata/talvik/0/0/0/0/N0214 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata enne kust uue saad, vabu kohti on ainult tundmatute vene nimedega arstide juurde.

Tallinnas on 56 perearsti ja neist 3 nimistu on täis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p abp=”324″>Vaata enne kust uue saad, vabu kohti on ainult tundmatute vene nimedega arstide juurde.

pole päris nii … isegi sellise “staararsti” nagu Anneli Talvik nimistus on üle 500 vaba koha http://mveeb.sm.ee/ctrl/ee/Nimistud/vaata/talvik/0/0/0/0/N0214 ????

Vabu kohti võib ju olla, aga öeldakse, et neid hoitakse olemasolevate patsientide pereliikmete jaoks või ei kuulu sa õigesse piirkonda.
See Talvik või (tervisetrendist teist selle nimega perearsti ei leia), ei ole just hea maine
http://www.tervisetrend.ee/perearst-Anneli-Kalle-Talvik-MD505.aspx

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.12 03:05; 04.12 23:42; 06.12 01:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me kah kivilinnas, ma enam ei helistagi, suhtlen meili teel, arst helistab mulle ise kui vaja. Neil polegi vist eraldi telefonivastajat, pereode teeb muude asjade korvalt. Vist 1 pereode 4 arsti peale ongi.

Ja seegi vene emakeelga, nii et eestlastest ei saa mitte mõhkugi aru. Kirjuta meil, sellega vähemalt tegeletakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p abp=”324″>Vaata enne kust uue saad, vabu kohti on ainult tundmatute vene nimedega arstide juurde.

pole päris nii … isegi sellise “staararsti” nagu Anneli Talvik nimistus on üle 500 vaba koha http://mveeb.sm.ee/ctrl/ee/Nimistud/vaata/talvik/0/0/0/0/N0214 ????

See ei käi päris nii. 2000 on maksimum, mis seaduse järgi lubatud on, 1200 miinimum. Kui 1200 on täis, ei peagi rohkem inimesi võtma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul sama probleem selle perearstikeskusega. Telefonitsi tabamatud. Ükskord läks häda suureks ja siis tungisin nende lukustatud kindlusse. Ega hästi ei vaadatud, et ise kohale läksin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te ometi helistama peate? Mul ka pereliige Kivilinna nimistus ja alati suhtlen meili teel. Esiteks saavad nad siis vastata sel ajal, kui neil on aega (ei pea teise inimesega suhtlemise kõrvalt telefonis hoopis muule küsimusele keskenduma) ja teiseks on kirjalikud vastused alati rohkem läbimõeldud kui telefoni teel öeldud.
Oma laste eriarstidega olen püstihädas, sest need soovivad kõnelda ainult telefoni teel. Ravi on aga komplitseeritud ja minu jaoks keeruline, ei kipu meelde jääma telefoni teel antud juhised ja teiseks ma näen ise kohapeal vastuvõtul olles, kuidas arsti mõte on ju hoopis teise patsiendi juures, kui keegi helistab, peab ta hakkama meelde tuletama, kes see üldse on, kes helistab, proovima meenutada tema haiguslugu ja otsima üles andmed. Kõik see suurendab eksimise ja pealiskaudsuse riski.
Kirjalik suhtlemine on patsiendile kindlasti turvalisem, mugavam ja parem. Jääb jälg arsti juhistest ja ravist ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 11:34; 18.12 12:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p abp=”324″>Vaata enne kust uue saad, vabu kohti on ainult tundmatute vene nimedega arstide juurde.

pole päris nii … isegi sellise “staararsti” nagu Anneli Talvik nimistus on üle 500 vaba koha http://mveeb.sm.ee/ctrl/ee/Nimistud/vaata/talvik/0/0/0/0/N0214 ????

Minu lapsed suunati ka ühe Talviku nimekirjas oleva arsti juurde, kui nende perearst oma nimekirja ära andis. Õnneks sain nad oma vanasse perearstikeskusesse tagasi enda perearsti nimekirja. Ka seal oli ametlikult vabu kohti, aga algul öeldi, et nad kedagi juurde ei võta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te ometi helistama peate? Mul ka pereliige Kivilinna nimistus ja alati suhtlen meili teel. Esiteks saavad nad siis vastata sel ajal, kui neil on aega (ei pea teise inimesega suhtlemise kõrvalt telefonis hoopis muule küsimusele keskenduma) ja teiseks on kirjalikud vastused alati rohkem läbimõeldud kui telefoni teel öeldud.
Oma laste eriarstidega olen püstihädas, sest need soovivad kõnelda ainult telefoni teel. Ravi on aga komplitseeritud ja minu jaoks keeruline, ei kipu meelde jääma telefoni teel antud juhised ja teiseks ma näen ise kohapeal vastuvõtul olles, kuidas arsti mõte on ju hoopis teise patsiendi juures, kui keegi helistab, peab ta hakkama meelde tuletama, kes see üldse on, kes helistab, proovima meenutada tema haiguslugu ja otsima üles andmed. Kõik see suurendab eksimise ja pealiskaudsuse riski.
Kirjalik suhtlemine on patsiendile kindlasti turvalisem, mugavam ja parem. Jääb jälg arsti juhistest ja ravist ka.

Et miks helistama PEAME? sellepärast, et “helistage meile homme 12ne paiku, siis saame teatada analüüside vastused”
vot nii.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 11:38; 18.12 12:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on selge probleem minge kohale elavasse järjekorda?
Ma ei saa aru kunagi inimestest, kes mingeid e-maile saadavad ja saavad vastuse paari nädala jooksul!

Mis oleks sellsise visiidi motivatsioon? Ainuke asi, mis aega ei nõua oleks depressioon….või seened jalgadel
Teised visiidid oleks just kiiretoimelised

Olen ise mustamäe perearsti keskuses ja sealt öeldakse telefoni julmalt alles 3 nädala pärast vaba aeg!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru kunagi inimestest, kes mingeid e-maile saadavad ja saavad vastuse paari nädala jooksul!

Mina olen Kivilinna Perearstikeskusest ALATI saanud vastuse meilile samal päeval. Miks peaksin siis rippuma telefonitoru otsas, segama arsti või õde, kes samal ajal ju teise patsiendiga räägivad, kui ma saan adekvaatse vastuse kirjalikult kätte, arstil on olnud aega seda kirjutada ja minul säilib see kirjalikuna igavesti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 11:34; 18.12 12:50;
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Ilu ja tervis perearstist loobumine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.