Esileht Pereelu ja suhted pereelu

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: pereelu

Postitas:

Tere,

Kuidas teie suhtuksite kui mehe eelnevast elust lapse ema teavitaks mehele, et laps tuleb mehe juurde elama kuna ema läheb teise riiki tööle, kuid lapse kasvatusõigused jäävad lapse ema õele. Mehel on uus pere ja peres kasvab ka uue pere lisa ning uue naise laps ja elukoht on uue naise korter. Uus naine ei ole mehe lapse vastu kuid kas uuel naisel on sõnaõigust öelda kuidas hakkab sellisel juhul pere toimima ja kas uuel naisel on õigus kodukorra reegleid paika panna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.03 09:42; 18.03 10:05; 18.03 10:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa sellest aru: \”lapse kasvatusõigused jäävad lapse ema õele\”? Mis mõttes? 😀
Elama tuleb aga teile?

Kuidas selline asi juriidiliselt vormistati?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei mõista seda osa, et \”kasvatusõigused jäävad mehe õele\”.
Kuidas see juriidiliselt lahendatud on ja kuidas praktiliselt välja nägema peaks hakkama.
Aga vastuseks Sinu küsimusele, siis loomulikult on Sul õigus omas kodus reeglid paika panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline oli lapse ema ütlus isale millega isa siis nagu peaks nõus olema. Kuid isa ei ole sellega nõus st. kui laps on isa juures siis peaks ka isa otsustama ja vastutama tema eest. Hetkel on läbirääkimiste tasemel see asi kuid lapse emale ei mahu pähe, et ka mehe uuel elul on otsustusõigus kuna see puudutab ju ka uue naise last.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nimelt mulle eile nähvati, et ka sinu lapsel on isa ja kui kaks last omavahel tuba jagada ei saa siis mingu minu laps vahepeal oma isa juurde. minu lapse isa ei ela pidevalt eestis ja ka temal on uus pere ning elab uue naise kortris kui viibib eestis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.03 09:42; 18.03 10:05; 18.03 10:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanematel on eeldatavasti jagatud hooldusõigus?

Sel juhul, kui ema töötab teises riigis, siis reaalselt teostab hooldusõigust isa, kelle juurde laps kolib.

Võimalust, et kasvatusõigused on naise õel, kuigi hooldusõigus isal, seda ei näe ette seadus ega pole see ka reaalselt teostatav, kui laps ei ela koos ema õega vaid hoopis isa peres.

Kui ema soovib, et last kasvataks tema õde, tuleb KOV-s vormistada lapse ajutine hooldusõigus naise õele ja määrata elukoht tema juurde. Sel juhul kannab isa elatise eksnaise õe arvele ja suhtleb temaga lapse külastuskorra suhtes jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen selle kõigega kursis lihtsalt mul hakkas süda valutama kas ütlesin miskit valesti mehe lapse emale. samas kui eksnaise õde ei ela linnas kuid isa elab linnas ja isa soovib et lapsel oleks mugavam koolis käija ja sõpradega aega veeta siis kas isal on õigus keelduda lapse saatmisest ema õe juurde?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.03 09:42; 18.03 10:05; 18.03 10:15;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Pereelu ja suhted pereelu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.