Esileht Pereelu ja suhted pereelu ja (kõrval)suhted

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 69 )

Teema: pereelu ja (kõrval)suhted

Postitas:

Tahaksin laiendada ühe eelkirjutaja mõtet.
Oletame, et suhtes teised teemad klapivad, ent ühel partneril tekib miskipärast võimetus seksida ja seda pika aja jooksul – libiido nullis, hormoonravi ei aita, tervislikud põhjused jne.
Kas sel juhul pole egoistlik eeldada, et partner peab aegade lõpuni seksita elama? Nagu koer heinakuhja otsas – ise ei söö ja teistele ei anna.
Ma lubaks kindlasti oma partneril sel juhul kasutada võimalust. Ei ole nii palju julmust, et teda oma lühikese roostes keti otsas hoida, partneri üks ja ainuke elu seeläbi enda probleemide tõttu tuksi keerata. Elada on kah vaja!

+9
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.11 17:00; 14.11 17:15; 16.11 03:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui näiteks naine peab teist meest oma mehe kõrvalt, kuna oma mees on nii halb, siis kus on loogika? Halb mees on enamasti ka ohtlik, etteavamatu, kuidas selliste pahade meeste kõrvalt üldse julgeb keegi petta?

Halb mees on ka laisk, lohakas, ei pea sõna, puuduliku hügieeniga jne.
Vat kõik on tore, aga kardab vett või kõik on tore, aga kodus mittemidagi ei tee.
Alkoholismi, muude pahede või vägivaldusega koha pealt ei saa midagi teha. Kui ravi ei aita, siis ei muutu midagi. Tsiteerides PK kägusid: jookse!

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.11 17:00; 14.11 17:15; 16.11 03:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaksin laiendada ühe eelkirjutaja mõtet.

Oletame, et suhtes teised teemad klapivad, ent ühel partneril tekib miskipärast võimetus seksida ja seda pika aja jooksul – libiido nullis, hormoonravi ei aita, tervislikud põhjused jne.

Kas sel juhul pole egoistlik eeldada, et partner peab aegade lõpuni seksita elama? Nagu koer heinakuhja otsas – ise ei söö ja teistele ei anna.

Ma lubaks kindlasti oma partneril sel juhul kasutada võimalust. Ei ole nii palju julmust, et teda oma lühikese roostes keti otsas hoida, partneri üks ja ainuke elu seeläbi enda probleemide tõttu tuksi keerata. Elada on kah vaja!

Läbirääkimiste teema sellisel juhul. Pealegi kas te tõesti arvate, et kõikide petvate meeste ja naiste kaaslased on tervislikel põhjustel võimetud seksima? Neid on, aga nad on petmiseteemades raudselt vähemuses. Vaadata tuleb oma ringkondades ringi, et me kõik teame, et on petiseid, aga kas te võite öelda, et nende kaaslased on haiged selles osas?
Me võime vähemustest rääkida, aga reaalsus on see, et seda tehaks enamasti muudel põhjustel. Põhjuse leiab tegija alati. Sest iga asi kõlbab selleks. Isegi see, et naisel on päevad või söök ei maitsenud. Siis on ju elu kohe nii ull, et muidu ei saa, “kuri saatus/ eesti klassika

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.11 17:35; 17.11 20:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sattusin siis sellese olukorda – petetuna.
Küllap jah, oli põhjusi, miks petja pettis. Neist rääkinud ta muidugi ei olnud.
Sahkerdamine kestis aastaid.
Kuniks mina otsuse vastu võtsin ja lihtsalt minema astusin.
Praeguseks võtan asja – et ju nii siis pidigi olema.
Aga mida ma küll ei soovi – ja seda võiks petjad aktsepteerida – ma ei soovi suhtlust.
Ja ikka ja jälle saan eksmehelt sõnumeid, et leppigu ma ometi ja et nii hea oleks kui kõik saaks hästi läbi. Ei aitäh, ei soovi suhtlust ega lipitsemist. Laske mul olla kilomeetrite omaette. Ja kui satumegi kuskil miskipärast kokku – siis palun hoidke lihtsalt eemale. Ma tõesti ei igatse perekondlikku idülli inimestega, kes varem must lihtsalt läbi vaatasid. Aastaid.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.11 19:02; 15.11 22:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seks, seks, seks. Justnagu oleks suhted ainult seksis kinni. Mind näiteks häiriks tunduvalt enam see, kui mu mees hakkaks meie suulist hüüdnimede mängu kellegi teisega tegema kui see, et ta läheks kellegagi BDSM mänge mängima, sest mind viimane ei huvita ning kui ta selleks omale sobiva partneri leiab, siis lasku käia. Olen ise olnud nii armuke (nojah, mõni ei pea just käteseksi päris seksiks, aga oli selline “käsikiimlev suhe”) kui ka “võtnud kõrvalt”.
Esimesel puhul – mul oli lähedust vaja, mees oli abielus (kuigi elas suurema osa aja naisest eraldi ja veetis tööl pikki päevi, ka ilma minuta) ja minust sisse võetud. lapsed olid tal suured, oma kodusest elusta ta midagi ei rääkinud. Mina sain temalt seda, mida tahtsin – tähelepanu ja hellust, mingit ühist tulevikku me kumbki ei näinud ega ehitanud.
Teisel puhul oli asi omamoodi irooniline: armastus oma mehe vastu tekitas ka soovi n-ö erootiliseks ja seksuaalseks eneseväljenduseks. Paraku mu mees sellest aru ei saanud, kuigi ma üritasin seda igal viisil selgeks teha: jutuga, kirjalikult, näitlikult… ei midagi. Siis tegin iha-sse konto (seda tõika ma mehele mainisin, kuid see ei tekitanud temas mingit nähtavat reaktsiooni), kohtusin erinevate meestega, paari samasuguse probleemiga mehega ka jagasime oma erootilist külge (mille vastu meie püsipartnerid huvi ei tundnud). Siis sain aru, et see ei lahenda minu jaoks probleemi, lõpetasin ära. Mingil hetkel vist hakkas mehele mu varasem jutt pärale jõudma, nüüdseks on intiimelulised probleemid lahenenud.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.11 19:06; 15.11 20:14; 16.11 23:18; 17.11 09:31; 17.11 12:09; 19.11 21:58; 19.11 23:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsi te ju armastate võrdselt? Või oma vanemaid?
Nii on ka “petmisega”. Ei pea olema halb teine suhe või halb seks. Mõnele meeldib mitu inimest.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin petetava rollis ja ütlen ausalt, inimene, kes oma perekonna reedab, ei ole austust ja lugupidamist väärt. Liiga argpükslik ja silmakirjalik, et oma kõrvalsuhe otse ja ausalt üles tunnistada. Salajased sahkerdamised ja seda kõike perekonnale veedetud aja kõrvalt. Lastega ja naisega koosveedetud aeg läheb armukesele. Rääkigu need petjad kohe ära, et ei soovi abielu ja astuvad välja, aga sedasi lõhkudes ja lammutades on kõige hullem, mis oma perekonnale teha saab. Ei taha enam koos olla, siis ole aus ja otsekohene, astu suhtest välja sirge seljaga. Usu mind, see on kõigile osapooltele lihtsam, kui seljataga petmine. Ma ei kujuta ette, mis nende petjate peas üldse toimub, teadlikult lähevad petma, jätavad lihtsalt lapsed ja naise koju ning armukese juurde. Kuidas saab selline inimene oma perekonnast hoolida, isegi oma lastest hoolida, keda sa niiväga soovisid. Ja mis kõige tobedam, siis asjade väljatulekul hakatakse lubama maad ja ilmad kokku, kuidas ikkagi ei taheta lahutust, kuidas perekond kõige olulisem, kuidas armastab abikaasat jne. Kui sa oled mõne sellise manipulaatori ja petise otsa sattunud, siis ole hea, mõtle mitu korda, enne kui tegutsed. Kui mehel on kusagil laps/lapsed ja abikaasa, aga tema kohtub sinuga salaja, pane lihtsalt korra ennast selle abikaasa asemele, kas sa sooviksid et sulle nii tehakse. Lõpuks taandubki kõik lausele, “ära tee teisele seda, mida sa ei taha, et sulle tehakse”.

Mis ajakulust sa nüüd räägid? Siin, Perekoolis, on ju suhtumine, et armukesele kulub max 10 minutit et kotid taha keerata, keegi ju ei veeda aega selle teise naisega. Nüüd korraga on see lühike aeg nii korvamatu kaotus, et sa tunned ennast kohe hooletusse jäetuna.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.11 19:13; 15.11 22:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin petetava rollis ja ütlen ausalt, inimene, kes oma perekonna reedab, ei ole austust ja lugupidamist väärt. Liiga argpükslik ja silmakirjalik, et oma kõrvalsuhe otse ja ausalt üles tunnistada. Salajased sahkerdamised ja seda kõike perekonnale veedetud aja kõrvalt. Lastega ja naisega koosveedetud aeg läheb armukesele. Rääkigu need petjad kohe ära, et ei soovi abielu ja astuvad välja, aga sedasi lõhkudes ja lammutades on kõige hullem, mis oma perekonnale teha saab. Ei taha enam koos olla, siis ole aus ja otsekohene, astu suhtest välja sirge seljaga. Usu mind, see on kõigile osapooltele lihtsam, kui seljataga petmine. Ma ei kujuta ette, mis nende petjate peas üldse toimub, teadlikult lähevad petma, jätavad lihtsalt lapsed ja naise koju ning armukese juurde. Kuidas saab selline inimene oma perekonnast hoolida, isegi oma lastest hoolida, keda sa niiväga soovisid. Ja mis kõige tobedam, siis asjade väljatulekul hakatakse lubama maad ja ilmad kokku, kuidas ikkagi ei taheta lahutust, kuidas perekond kõige olulisem, kuidas armastab abikaasat jne. Kui sa oled mõne sellise manipulaatori ja petise otsa sattunud, siis ole hea, mõtle mitu korda, enne kui tegutsed. Kui mehel on kusagil laps/lapsed ja abikaasa, aga tema kohtub sinuga salaja, pane lihtsalt korra ennast selle abikaasa asemele, kas sa sooviksid et sulle nii tehakse. Lõpuks taandubki kõik lausele, “ära tee teisele seda, mida sa ei taha, et sulle tehakse”.

Mis ajakulust sa nüüd räägid? Siin, Perekoolis, on ju suhtumine, et armukesele kulub max 10 minutit et kotid taha keerata, keegi ju ei veeda aega selle teise naisega. Nüüd korraga on see lühike aeg nii korvamatu kaotus, et sa tunned ennast kohe hooletusse jäetuna.

Ei saa hästi aru, mida sa oma kommentaariga mõtled. Minu eksabikaasa kulutas 2 aastat minu ja meie ühiste laste aega, veetes seda teise naisega. Kas ma oleksin pidanud tema käitumist mõistma või seda nõmedat kahepalgelist käitumist aktsepteerima. Ei olnud minu stiil.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.11 08:56; 14.11 09:58; 14.11 19:43; 15.11 20:59; 17.11 12:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen tema käest 2x ausalt luba küsinud, et hästi elame koos, aga ma otsin omale armukese, ma vajan siiski ka mehe tähelepanu. Sellega ta nõustunud ei ole.

Miks sa luba küsid? Täisti valesti lähened asjale. Sa peaksid teda lihtsalt teavitama, et oled seda tegemas. Kõik. See pole veel juhtunud, tal on see võimalik veel ära hoida, kui mitte-siis ei saa ta öelda, et teda peteti. Sina oled ausalt oma kavatsustest teada andnud.
Pole üldse välistatud, et temal see armuke on.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen tema käest 2x ausalt luba küsinud, et hästi elame koos, aga ma otsin omale armukese, ma vajan siiski ka mehe tähelepanu. Sellega ta nõustunud ei ole.

Miks sa luba küsid? Täisti valesti lähened asjale. Sa peaksid teda lihtsalt teavitama, et oled seda tegemas. Kõik. See pole veel juhtunud, tal on see võimalik veel ära hoida, kui mitte-siis ei saa ta öelda, et teda peteti. Sina oled ausalt oma kavatsustest teada andnud.

Pole üldse välistatud, et temal see armuke on.

Tahtsin sama kirjutada. Mingi imelik märterluse vorm kannatada ja mehele kuuletuda. Ma ka teavitaks meest ja läheks kohtingule. Saabuksin hommikul.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See hetk kui mina käed tõstsin ja alla andsin,et no hea küll kui kooselu lõpp,siis lõpp. Olgu õnnelikud! Oli mees see,kes niiöelda tagasi ujus ja minult lähedust ja toetust otsib. Miks mees teise naisega suhtlemist ära ei lõpeta, vaid laseb endasse rohkem armuda…ta ei tea isegi miks. Aga kuna mul puudub eneseväärikus,siis olengi nõus olema oma mehe armuke,sest nagu juba ütlesin, naudin mina oma mehe lähedust hetkel palju rohkem kui siis kui mina pidin pingutama,et ta mu kõrval oleks.

Mees on jälle ennast hästi sisse sättinud. Kaks naist võistlevad ta pärast, temal nii tore tulla ja võtta, keda parajasti tahab.

Enda elu ka selline, et mis siin ikka teisi hukka mõista. Kunagi olid mulgi väga ranged põhimõtted, armukesesuhteid ei mõistnud mitte kuidagi. Aga kui välja tuli, et mu mees on mind juba pool aastat minu sõbrannaga petnud, siis lõi ikka maailma kõikuma küll. Mehe viskasin välja, tema elab siiani üksi, aga sõbrannaga on armukesed edasi. Sõbrannal küll oma mees ka, samamoodi kasutab head olukorda ära. Nii lahe, kaks tüüpi mõlemad tahavad teda. Nüüd on mul endal ka armuke, tegelikult pigem olen ise armuke, sest mina ju ei peta ise kedagi, mees petab. Mulle lihtsalt nii väga meeldib see mees, et nii ta läks. Mõtlen, et inimesed ongi valelikud ja kui elasin mina selle petmise üle, küll siis elab selle mehe naine ka. Mina isiklikult pooldan, et mees siiski oma laste juures elaks, sest näen, mis sellest pühapäevaisadusest tuleb. Kui ma peale käiksin, siis ta tuleks ehk minu juurde ka, aga mina pigem julgustan teda oma naise juures praegu olema.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsi te ju armastate võrdselt? Või oma vanemaid?

Nii on ka “petmisega”. Ei pea olema halb teine suhe või halb seks. Mõnele meeldib mitu inimest.

Just nii ongi. Olemasolev suhe on hea ja seks selles suhtes on hea. Need meeldimised on erinevad. Nende suhete alus ja eesmärk on erinevad.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.11 11:07; 15.11 11:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kõrvalsuhe suhtes mehega. Mis mul öelda on, ega see salatsemine raske ole ja kui me koos kuhugi pikemalt lähme armukesega, siis on ka süümekad, aga noh, see on mu enda asi. Kuna ma olen kõiki oma kaaslaseid petnud, siis ma olen varjamise üsna hästi selgeks õppinud. Mul on alati korralikud skeemid.
Kui te küsite miks ma lahku siis pigem ei lähe, siis ma ütlen kohe, et ma armastan oma meest ja tahan temaga lõpuni olla. Lihtsalt mul hakkab rutiinis igav, nii lihtsalt on.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda on tõesti keeruline mõista, miks oma abikaasale kohe ei öelda, et mul pole enam sinu vastu tundeid ja ma lähen nüüd teise juurde. Ju on põhjus siis ka abikaasas, kes hakkaks nii või teisti hüsteeritsema. Selles mõttes vist vahet pole, kas lahkutakse kohe või petetakse aastaid – keegi saab haiget nii või teisiti. Petmise puhul on muidugi ka võimalik, et abikaasa ei saagi aru ja kodus on endist viisi rahulik.
Ise olen olnud armukese rollis, kellest vähem kui aastaga sai petva mehe uus elukaaslane ehk siis minu mees julges oma abikaasale väga kiiresti hüvasti öelda.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda on tõesti keeruline mõista, miks oma abikaasale kohe ei öelda, et mul pole enam sinu vastu tundeid

Kes ütles, et pole abikaasa vastu tundeid? Mõnikord petekase just sellepärast, et need tunded on tugevad, aga nad ei saa soovitud vastust (küsimus pole ainult seksis) ja kui siis leitakse sobiv isik, kes on valmis seda soovimatut armastust vastu võtma, siis ongi petmine. Ja ongi kahed või enamadki tunded. Nii abikaasa kui armukese vastu.
See on üks võimalik stsenaarium, aga neid on teisigi.
Stereotüüpseid on väga vähe.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.11 19:06; 15.11 20:14; 16.11 23:18; 17.11 09:31; 17.11 12:09; 19.11 21:58; 19.11 23:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda on tõesti keeruline mõista, miks oma abikaasale kohe ei öelda, et mul pole enam sinu vastu tundeid

Kes ütles, et pole abikaasa vastu tundeid? Mõnikord petekase just sellepärast, et need tunded on tugevad, aga nad ei saa soovitud vastust (küsimus pole ainult seksis) ja kui siis leitakse sobiv isik, kes on valmis seda soovimatut armastust vastu võtma, siis ongi petmine. Ja ongi kahed või enamadki tunded. Nii abikaasa kui armukese vastu.

See on üks võimalik stsenaarium, aga neid on teisigi.

Stereotüüpseid on väga vähe.

Eks see üks demagoogia ole.

Stereotüüpne on klassikaline mehe ja naise suhe. Mida tänapäeval püütakse pisendada, välja vabandada vaheldusrikkuse ja põnevuse soovimisega ellu, luues peene nimega nn kõrvalsuhteid, mis tegelikult on kaaslase ürakasutamine ja lihtsalt petmine ehk ringitõmbamine paljudel juhtudel. Kui tegemist oleks nii vabameelsete inimestega, kes liigitavad kerge käega – kõik need inimesed meeldivad mulle, kõiki neid armastan ma omal moel, igat erinevalt – see on ajupesu. Kui oleks vabameelne, vaba suhte harrastaja, kellele meeldivad paljud vastasugupoole inimesed ja seksi abielu kõrvalt võetakse ka vaba käega, siis sellist asja ei tehta salaja. Tule kapist välja ja ütle, kes sa päriselt oled. Võimaliku stsenaariumi panevad mees ja naine ise paika. Isegi, kui seda iga päev ei räägita, teab teine pool alati, kas ja kuidas suhtuks tema reetmisese.

Probleemid tekivad petmisest ja enese serveerimisest kellegi teisena. Minulgi pole midagi kobiseda nende inimeste kohta, kes on vabad ja elavad nagu tahavad, lubades ka teistele elu, mida need tahavad.

Väga õigesti kirjeldatud, enam paremini ei saakski seda kõike kirjeldada. Kahju on sellest, et neid isekaid tegelasi leidub üsna palju, kes oma kaaslastest ei hooli. 🙁

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.11 08:56; 14.11 09:58; 14.11 19:43; 15.11 20:59; 17.11 12:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa hästi aru, mida sa oma kommentaariga mõtled. Minu eksabikaasa kulutas 2 aastat minu ja meie ühiste laste aega, veetes seda teise naisega. Kas ma oleksin pidanud tema käitumist mõistma või seda nõmedat kahepalgelist käitumist aktsepteerima. Ei olnud minu stiil.

2 aastat järjest veetis armukese juures ja sa pidasid teda ikka oma meheks? Kas tõesti ei märganud, et mees kadunud?

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.11 19:13; 15.11 22:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sattusin siis sellese olukorda – petetuna.
Küllap jah, oli põhjusi, miks petja pettis. Neist rääkinud ta muidugi ei olnud.
Sahkerdamine kestis aastaid.
Kuniks mina otsuse vastu võtsin ja lihtsalt minema astusin.
Praeguseks võtan asja – et ju nii siis pidigi olema.
Aga mida ma küll ei soovi – ja seda võiks petjad aktsepteerida – ma ei soovi suhtlust.
Ja ikka ja jälle saan eksmehelt sõnumeid, et leppigu ma ometi ja et nii hea oleks kui kõik saaks hästi läbi. Ei aitäh, ei soovi suhtlust ega lipitsemist. Laske mul olla kilomeetrite omaette. Ja kui satumegi kuskil miskipärast kokku – siis palun hoidke lihtsalt eemale. Ma tõesti ei igatse perekondlikku idülli inimestega, kes varem must lihtsalt läbi vaatasid. Aastaid.

Imestan mulle pandud miinuseid.
Mille eest? Et ma suhelda ei taha selle naisega?
Aga miks peaks suhtlema?
Meil väikseid lapsi pole. Mingit lastekasvatust meil eksmehega jagada ei tule. Elame erinevates linnades. Suhtleme erinevates seltskondades. Miks peaksime me üldse suhtlema?
Lapsed ja isa saavad oma asjad omaette aetud. Sinna vahele mind vaja ei ole. Mingite kasvatusküsimustega me tegelema ei pea. Mingit hooldusõigust jagama ei pea.
Miks peaks mingi suhtlus eksnaise ja uue naise vahel olema? Jõulupühadel või? Või kus?

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.11 19:02; 15.11 22:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Andestamine on tugevuse märk. Ma annan andeks, et nii käitusid ja meil oli mingil perioodil koos hea olla. Andestatud.
Aga siit läheb piir ja edasi elame eraldi. Anna luupainajale “oma haud” vms ja liigu edasi.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.11 17:00; 14.11 17:15; 16.11 03:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Andestamine on tugevuse märk. Ma annan andeks, et nii käitusid ja meil oli mingil perioodil koos hea olla. Andestatud.

Aga siit läheb piir ja edasi elame eraldi. Anna luupainajale “oma haud” vms ja liigu edasi.

See pidem korrutamine, tugevad andestava..Petmist, reetmist ei pea andestama, ole siis tugev või nõrk. Seda enam, et üldjuhul petis ei soovigi andestust, pigem kirub, et vahele jäi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

selline asi räägitakse tavaliselt ikka varakult läbi, et mis kellele mis koguses sobib

Varakult võib läbi rääkida igasuguseid asju, aga see, mis algul võib sobida, ei pruugi kehtida siis, kui oled selles “sobivas” olukorras – ja vastupidi. Tegelikult ei tea keegi, mida ta mingis olukorras teeb või mitte. Või milline sobimatu asi korraga sobivaks muutub. Tegureid on ju palju.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.11 19:06; 15.11 20:14; 16.11 23:18; 17.11 09:31; 17.11 12:09; 19.11 21:58; 19.11 23:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt inimene ikkagi mõtleb ja kaalub ning teeb valiku sellest lähtuvalt.

Minu kogemus elust – suurem osa inimesi ei mõtle ega kaalu. Ükskõik, millises elu küsimuses. Elatakse voolust kantuna, mõnikord haaratakse soodsast juhusest kinni, aga enamasti isegi ei märgata mingeid võimalusi, mis elu võiks muuta. Kõik need juhtumis, et miks partneri ei tee otsust minema kolida kui uue leiab, on selle väljendus. Keegi ei mõtle nii: teen nüüd oma abikaasale haiget, loon kõrvalsuhte. Ei, enamasti minnakse võimaluse vooluga kaasa ja kohe kindlasti ei mõelda ja kaaluta. Enamasti, mitte alati. Kuid väga üksikud kõrvalsuhted tekivad mingist õelusest ja varjatakse ka seetõttu, et “milleks tüli teha”. Nagu varjatakse teisigi tegevusi, mis partnerile ehk ei meeldi, olgu selleks mõni tegevusala, rahakulutamise viis või lävimine sõpruskonnaga — kõik see, mis teisele poolele ei pruugi meeldida või mille suhtes on kahtlus, kas see teisele poolele meeldib. Välditakse konfrontatsiooni – enamik teeb seda ühes või teises elu olukorras (tööl, sõpradega jne). Kõrvasuhted ei erine sellest mitte millegi poolest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.11 19:06; 15.11 20:14; 16.11 23:18; 17.11 09:31; 17.11 12:09; 19.11 21:58; 19.11 23:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui ta teadlikult juba petma läheb, siis Ta Ei HOOLI

Vastupidi, kui ta tuleb ja räägib, siis ei hooli. Kuni püüab salajas hoida, siis just hoolib. Nii irooniline kui see ka ei ole. Kui ei hooli, siis marsibki minema. Kui on kama, siis ei varja. Hoolib ehk omamoodi, hoolib ehk mitte “tunnetest”, aga hoolib ühiselust, mida ei taha kaotada.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.11 19:06; 15.11 20:14; 16.11 23:18; 17.11 09:31; 17.11 12:09; 19.11 21:58; 19.11 23:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui ta teadlikult juba petma läheb, siis Ta Ei HOOLI

Vastupidi, kui ta tuleb ja räägib, siis ei hooli. Kuni püüab salajas hoida, siis just hoolib. Nii irooniline kui see ka ei ole. Kui ei hooli, siis marsibki minema. Kui on kama, siis ei varja. Hoolib ehk omamoodi, hoolib ehk mitte “tunnetest”, aga hoolib ühiselust, mida ei taha kaotada.

Uskumatu, paneb perekonna keerulisse olukorda, mõtleb ainult iseenda heaolule ja rõõmule ning ikka veel hoolib, tule taevas appi! Peaks ju niipalju mõistust ometi olema, et aru saada, üldjuhul tuleb kõrvalsuhe avalikuks. Juhtub see aasta, paari, 5 aasta pärast, aga välja see tuleb. Ma olen ka täiesti nõuse, et kahju ei ole mitte oma perekonna kaotusest, vaid sellest et see kahepalgelisus ja reetmine avalikuks tuli ja petjal lihtsalt on häbi ja piinlik, muud midagi.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.11 08:56; 14.11 09:58; 14.11 19:43; 15.11 20:59; 17.11 12:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kokkuvõttes, kui on kõik hästi, ei tule kolmandat suhtesse. Kui kaaslane petab, tuleb koos peeglisse vaadata. Sa tõmbad ligi inimesi, keda sul just parasjagu vaja on, et õppetund saada. Pigem on suurem probleem see, et inimesed ei julge teisi maha jätta.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kokkuvõttes, kui on kõik hästi, ei tule kolmandat suhtesse. Kui kaaslane petab, tuleb koos peeglisse vaadata. Sa tõmbad ligi inimesi, keda sul just parasjagu vaja on, et õppetund saada. Pigem on suurem probleem see, et inimesed ei julge teisi maha jätta.

Süüdi on petis, sest põhjuse leiab ta alati. Petise teisel poolel võib olla kümme põhjust, kuid kõik ei peta. Loogiline oleks siis ju, et need, kes ei peta, neil on ideaalsuhe või?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.11 17:35; 17.11 20:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin petetava rollis. Mees elas aastaid topeltelu, millest minul polnud aimugi.
See “Santa Barbara” tuli välja peale tema surma. Ja väga hea, et tuli. Mul hakkas sellest kergem.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina petsin oma eksmeest.

Omavahelised suhted olid meil selleks ajaks juba paar aastat tagasihoidlikud olnud, füüsiliselt tõrjus ta mind viimase aasta enne lahkuminekut. Elasin päris korraliku depressiooni läbi, mõeldes noore naisena, mis mul viga on, et ma oma mehele ka enam ei meeldi ning arvasin, et ilmselt ma ei hakkagi enam kellegi meeldima.

Kuniks tuli keegi, kes pööras tähelepanu. Alguses nautisingi vaid seda, lõpuks läks meie suhe ikkagi lähedasemaks ka. Teadsin kohe, et sellest midagi pikemat ei tule, aga nautisingi lihtsalt seda, et olen kellelegi oluline.

Tagant järgi kaine mõistusega mõtlen, mis mul arus oli (tegu polnud üldse minu tüüpi mehega, kellega oleksin näinud ühist tulevikku), aga just see sai indikaatoriks, et oma vana suhte lõpetasin – selja taga sahkerdamine mulle tegelikult ei meeldinud, kuid ilmselt ilma temata elaksime eksmehega endiselt edasi elu, kus kumbki polnud rahul, kuid midagi selle muutmiseks ka ei teeks.

Selle kõrvalsuhte lõpetasin üsna kohe pärast kodust ära kolimist.

Miks ta sind tõrjus? Äkki ta sai aru, et sul on armuke ja kõhkles.
Aga miks sa oma eksmehega ei proovinud suhet korda ajada, sest armukesega ei tulnud ka midagi välja. Miks sa ei üritanud mehega selgeks rääkida mis sulle suhtes häirivaks osutus vaid läksid mingit armukese teed. Loomulikult iga võõras mees tahab seksi ja on ka valmis rohkem selle nimel tähelepanu kinkima, aga seda trikki peaks oskama läbi näha või mis?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.11 20:30; 19.11 22:06; 20.11 12:23; 20.11 13:18; 20.11 13:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa ei üritanud mehega selgeks rääkida mis sulle suhtes häirivaks osutus vaid läksid mingit armukese teed.

Ma usun, et enamik naisi üritab esmalt oma mehega asju korda saada, aga mehed ei võta vedu, eriti kui nende jaoks on kõik korras, naise jaoks on aga probleeme. Siis on naine kohe vinguviiul ja näägutaja, pole kunagi millegagi rahul jne. Muidugi võib ka vastupidi olla, aga enamasti on naised kompromissialtimad ning enam häälestatud koostöö tegemisele.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.11 19:06; 15.11 20:14; 16.11 23:18; 17.11 09:31; 17.11 12:09; 19.11 21:58; 19.11 23:56;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 69 )


Esileht Pereelu ja suhted pereelu ja (kõrval)suhted