Esileht Pereelu ja suhted Pereelu ja suhted täitsa sassis

Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )

Teema: Pereelu ja suhted täitsa sassis

Postitas:

Sa pole vist ise suurem asi eeskuju pojale. Ka sul pole head haridust ning terve pika elu peale, mil enamik inimesi on omale kodu ostnud (vanasti ei olnud see ülemäära ülejõu käiv), oled lõpuks ikkagi mitte ainult üürikorteris, vaid lausa sotsiaalkorteris.

Lapsele isa valisid samuti sina, seda, et sai lehv valik tehtud, ei ole mõtet pojale ette heita ja näägutada, et mingu siis isa juurde. Ma usun, et ta meelsasti lähekski kui sa oleks omal ajal talle veidi normaalsema mehe isaks valinud.

Aga sinu juttu on kurb lugeda, juba aastaid oled püüdnud poega ainult karistada, mitte kuskilt ei paista, et sa talle millegagi toeks oled püüdnud olla. See süüdistamine, et “laisk ja lohakas” ei motiveeri rohkem pingutama. Ainus, mis motiveeriks oleks lähedase inimese tugi ja seda ei ole tal kummagi vanema poolt.

Kodust välja kolib ta peatselt nagunii, sellises õhkkonnas ei ole võimalik elada. Aga selle hetkega on ta ka su elust läinud, sa oled selle eest kõvasti hoolitsenud, et viimnegi side pojaga murda, koheldes teda kui vaenlast.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehed sellepärast omale naisi tahavadki, et oleks kes pesu peseks, süüa teeks ja koristaks. Nende asi ongi ainult tööl käia. Ja siis kui sina naisena oled kodus ikkagi midagi kehvasti teinud, saad sõimata, vahet siis pole, kas oma mehe või poja käest.

Sul ei ole vist olnud meest, kellest pojale ka eeskuju oleks. Enamus mehi siiski naist teenijaks ei pea, naise sõimamisest rääkimata. Seda ei tohiks teha ei mees ega poeg.

Ma soovitaksin sul poeg rahule jätta, ära tänita ega heieta ta kallal. Las annab sulle kokkulepitud summa ja elategi seni, kui ta väeteenistusse läheb, nagu korterinaabrid. Või kui ei lähe, siis mingil hetkel hakkavad nad pruudiga ikka oma elamist vaatama.
Selline kappamise aeg on mingil hetkel olnud päris paljudel “suurtel” lastel ja enamasti on see mööduv nähtus.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohe kehtesta noormehele tähtajad ja ultimaatumid. Realistlikud, kuid siiski tingimusteta nõuded. Ülbitsemine on märk lugupidamatusest ja pikaajalisest autoriteedi puudumisest.
Olen piisavalt vana ja mitmel korral näinud, kuidas sõjavägi võib lorust kutsikast mehe teha. See oleks talle praegu hädavajalik!

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli exceli tabel kuhu kõik kulud kandsin ja kõigi vahel ära jagasime- poeg, poja pruut, tütar ja mina. Kodutööd jagunesid kuidagi ise, kõik tegid midagi. Kui oli midagi vaja arutada, istusime köögilaua äärde ja arutasime läbi.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väljaviskamisest ja raha nõudmisest küll 20-aastase kasvatamisel abi pole. Normaalne vanem ei küsi oma lapselt raha, ikka hoolib ja aitab ise.

Kui laps õpib, siis loomulikult ei küsi keegi ta käest raha.
Kui laps töötab ja teenib raha, siis loomulikult maksab ta vähemalt osa oma kulusid ise kinni. Teisiti mõelda on kõigile kahjulik. Eriti aga sellele lapsele endale. Olen ise näinud, kuidas poiss, kellel ka täisealisena ja koolis mittekäivana kõik kulud kinni maksti ja liiga rikkalikult taskuraha peale anti, kasvaski inimeseks, kellel nüüd ligi kolmekümnesena pole õiget haridust, kes on veendunud, et vanemad peaksid talle igas kuus mitmeid tuhandeid taskuraha andma ja tema tekitatud võlad ise kinni maksma. Masendav vaatepilt.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.01 16:44; 16.01 16:50; 16.01 16:53; 16.01 16:55; 17.01 00:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta on ennegi siia kirjutanud. Ta poeg on psühhopaat. Oli isegi mingi teema võtmete ära võtmisega ja ema luku taha panemine, kui ma õieti mäletan.

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 09:36; 17.01 10:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta on ennegi siia kirjutanud. Ta poeg on psühhopaat. Oli isegi mingi teema võtmete ära võtmisega ja ema luku taha panemine, kui ma õieti mäletan.

Minumeelest on see ema ise psühhopaat. Aga luku taha pandi ühes teises teemas hoopis mingit rasedat naist, kes tahtis meest maha jätta.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.01 18:13; 17.01 10:17; 17.01 10:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

saan teemaalgatajast täiesti aru ja teen juba ette samme, et mu teismeline kord iseseisev oleks ja pesast välja lendaks. kõige parem muidugi kui mõni tüdruk selle babysittingu üle võtaks.
nõuan et tal oleks head hinded, et ta ise oma asju planeeriks, ärgitan huvi maailma vastu jne.
lihtne see pole, sest tema jaoks on arvuti terve maailm ja peale arvutis istumise ta muud ei teekski.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta on ennegi siia kirjutanud. Ta poeg on psühhopaat. Oli isegi mingi teema võtmete ära võtmisega ja ema luku taha panemine, kui ma õieti mäletan.

Minumeelest on see ema ise psühhopaat. Aga luku taha pandi ühes teises teemas hoopis mingit rasedat naist, kes tahtis meest maha jätta.

Kuidagi väga kahtlaselt sarnsed elud. https://foorum.perekool.ee/teema/mul-on-nii-korini/

Mulle tundub, et tegu on sama inimesega.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 09:36; 17.01 10:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub, et tegu on sama inimesega.

jah, see on ilmselt küll sama inimene, aga mingist luku taha panemisest seal küll juttu ei ole. Teises teemas tuleb välja, et teemaalgataja ise on mingi grupi peal ilmselt ja neil on veel mingi pereliige, keda peab kl 8-19 valvama.

Jätkuvalt ma siiski arvan, et ei ole see ema ise mingi lambuke. See tema ohvrimentaliteet viitab pigem tema enda psühhoterrorile, mida poeg on terve elu pidanud taluma. Ühtlasi tunnistab ema, enda sõnul haige inimene, et ta joob korra kuus siidrit. St ta ei ole isegi praegu, vana ja põdurana, täiskarsklane. See viitab sellele, et eks ta nooruses rohkem alkoholi tarbis. Sealt ka tasub otsida hädade juuri.

Muidugi olekski kõigile parem, kui poeg kodust välja koliks, eelkõige sellele pojale endale. Aga eks ta sinnapoole tüüribki. Praegu polnud kaks nädalat kodus, homme on kuu aega ära, siis vaikselt viib asjad ka minema, kõik kena ju. Edaspidi hoida suhtlemine minimaalsena.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.01 18:13; 17.01 10:17; 17.01 10:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõige parem muidugi kui mõni tüdruk selle babysittingu üle võtaks

Ma isegi ei tea mida selle peale vastata. Eks ole valmis et su poeg nuttes koju tuleb, sest tüdruk jättis ta maha, sest ei tahtnud enam ta ema mängida…Poisid saavad iseseisvaks kui peavad üksinda toime tulema, näiteks kaitseväes või üksi elades, mitte emme hõlma alt naise hõlma alla liikudes

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahju, et sellised suhted on pojaga. Normaalne oleks, et täiskasvanud töötav poeg saab aru, et elu pole tasuta ja pakuks ise emale elamisraha. Aga kui suhted sassis ja käib ainult võimuvõitlus, siis ei ole loota mõistlikkusele. Ainus lootus on see emale, et poeg läheb iseseisva elu peale aga kui kodus emaga selline jutt on siis võib sama jutt olla ka oma naisega ( et sul vanemad nt aitavad, miks ma pean maksma; sa pead nagunii üüri maksma, mis vahet seal on kas ma ka olen siin; sa teed nagunii süüa, miks ma pean maksma sest söön vähe ja jne). Loodame, et see nii pole aga räägin sellest seetõttu, et olen ise sellist meest kohanud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui tütar mehele läks, olin ka tükk aega kurb ja häiritud.

See nüüd on küll üle võlli.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )


Esileht Pereelu ja suhted Pereelu ja suhted täitsa sassis