Esileht Ajaviite- ja muud jutud Perefoorum.ee

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )

Teema: Perefoorum.ee

Postitas:
Kägu

Mis juhtus?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Perefoorumis ei olnud peaaegu üldse postitusi, samuti ei saanud sealt infot, isegi kui küsisid. Nii vähe külastajaid ja huvitavaid teemasid ei postitatud. Ring kuivas kokku ja foorumil oli üsna ebamugav formaat.
Pereklubil oli alguses hea, aga kui liikmeid taheti karistada ausa väljaütlemise eest, siis läks klubi siht käest. Nagu mingi nõiajaht käis, eriti kui julgesid kritiseerida mõnda Saku korteris elavat snoobi, kes ise olid teiste vastu ülbed ja üleolevad. Samuti kadus asja mõte, kui ennast kõrgemaks pidav klubi eliit “käskis, poos ja lasi” ja enamus neist olid harimatud koduperenaised, siis hakkas klubi kiiresti käima. Kaua sa ikka paar aastat tööl käinud sekretärineiuga mõtteid vahetad, kui tema ainsateks mõteteks, et mehel peab raha olema ja Emmaljunga on ainus kõlbulik käru.
Mõlemal said takistuseks, et postitamisi piirati üleliigsete reeglitega ja see muutus paljudele igavaks. Viisakus on elementaarne, aga kui hakatakse ette kirjutama, mida tohib kirjutada ja mida mitte, siis ei ole sel tulevikku. Keda huvitab teineteise lõputu imetlemine, inimesed tahavad jagada mõtteid elust enesest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sealt said nii paljud naised toetust. See on totter, et niimoodi ette hoiatamata foorum kinni pannakse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kirjutasin neile ja edastavad probleemi edasi, ehk saab varsti korda. 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kirjutasin neile ja edastavad probleemi edasi, ehk saab varsti korda. 🙂

Kellele, mis probleemi?
Lehekülg on suletud ju

Please wait...
Postitas:
Kägu

Postimehele, kes seda üldse haldab. Vastasid et saadavad probleemi edasi vastavale inimesele/osakonnale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas tõesti pandi kinni?
Meil oli seal 55 inimesega aktiivne triibupüüdmisgrupp.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Raseduse grupp oli ka aktiivne lisaks triibupüüdjatele. Kahjuks teised alateemad olid soiku vajunud ja spämmijate poolt rikutud, võib- olla sellepärast mõtlevad ka sulgemisele. Aga loodame parimat, et saab foorumi korda ja saame edasi jutustada. 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tõsi, triibupüüdmise foorum toimis seal väga hästi, paar üksikut teemat veel ka lisaks. Väga kahju, et niimoodi järsku ära kadus. Kusjuures just hommikul käisin seal lehel, ei mingit hoiatust?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma käisin triibupüüdmislehel pea igakord, kui telefoni kätte võtsin.
Sew oleks küll väga kurb, kui jääks grupikaaslaste edasine käekäik teadmata.
Nukker.
Alternatiivi ju ka pole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina(teemaalgataja) üks grupikaaslane triibupüüdjates, loodan ka, et saab korda asja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma käisin triibupüüdmislehel pea igakord, kui telefoni kätte võtsin.

Sew oleks küll väga kurb, kui jääks grupikaaslaste edasine käekäik teadmata.

Nukker.

Alternatiivi ju ka pole.

Aga miks siia foorumisse üle ei koli? Siin ju ka triibupüüdjad (Rasestumine alajaotus).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina näiteks olin mõlemas kohas korraga, kui triipe püüdsin. 🙂 Aga no vanadel olijatel tahaks ikka silma peal hoida ja kaasa elada, seepärast Perefoorum hea ja tuttav. 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sealne formaat, oli minule sobivam.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mille poolest?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav, kas ongi perefoorumiga kõik?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mille poolest?

Oli rohkem komasid vabaks kasutamiseks?

Please wait...
Postitas:
ttriinu

Mina näiteks olin mõlemas kohas korraga, kui triipe püüdsin. 🙂 Aga no vanadel olijatel tahaks ikka silma peal hoida ja kaasa elada, seepärast Perefoorum hea ja tuttav. 🙂

Võib oleks tulemuslikum, kui kasutaks seda aega seksimiseks, mida kahe foorumi vahel käimiseks kulutatakse?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aitäh soovituse eest! Rasedaks jäin IVFi teel. Aastaid proovisime ise jääda ja seksisime palju, aga ei aidanud.
Loodan et teie hing on nüüd rahul ja päev korras oma soovitusega. 🙂
Alustasin oma teekonda siin foorumis, lõpetasin mõlemas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aitäh soovituse eest! Rasedaks jäin IVFi teel. Aastaid proovisime ise jääda ja seksisime palju, aga ei aidanud.

Alustasin oma teekonda siin foorumis, lõpetasin mõlemas.

Õudne!

Please wait...
Postitas:
Kägu

see nõiajahi jutt vastab küll tõele. nii, kui julgesid midagi teisiti teha või arvata, said kambaka. selliselt, et rohkem ei soovinud sõna võtta, sind alandades, ebaviisakalt. oleks siis, et tagasiside oleks olnud konstruktiive, aga seal olid välja kujunenud liidrid, kellega pidi kooskõlastama oma arvamusi vms. oluline ei olnud sisu, vaid kaua olid olnud seal foorumis jne. lisaks ei jätnud need nn liidrid just eriti arukat muljet – sekretär-administraatori tüpaaž, sellised vaba-aega-laialt-käes-lihtsakesed.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See teema on heaks näiteks, miks perefoorum on parema formaadiga. Perefoorumis toetati teineteist ja elati rõõmudele-muredele kaasa. Siin aga võimalik anonüümsetel kägudel nähvata ja kraaksuda teiste kallal mõistmise ja toetamise asemel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See teema on heaks näiteks, miks perefoorum on parema formaadiga. Perefoorumis toetati teineteist ja elati rõõmudele-muredele kaasa. Siin aga võimalik anonüümsetel kägudel nähvata ja kraaksuda teiste kallal mõistmise ja toetamise asemel.

eks meil ole erinevad kogemused. toetati tõesti neid, kes kraaksusid liidritele kaasa ja oma arvamust ei omanud. üks teema on eredalt meeles. oli selline ninnu-nännu teema, ütlesid midagi “lihtsakeste” arvamusest erinevat (mitte mõnitavat ega solvavat, lihtsalt erinevat), ja vastu said sõna otseses mõttes kanakarja grupiviisilise kaagutamise, võeti ette mh nii sinu foorumi külastuste arv kui kasutajanimi, ehk siis mitte midagi sisulist.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

eks meil ole erinevad kogemused. toetati tõesti neid, kes kraaksusid liidritele kaasa ja oma arvamust ei omanud. üks teema on eredalt meeles. oli selline ninnu-nännu teema, ütlesid midagi “lihtsakeste” arvamusest erinevat (mitte mõnitavat ega solvavat, lihtsalt erinevat), ja vastu said sõna otseses mõttes kanakarja grupiviisilise kaagutamise, võeti ette mh nii sinu foorumi külastuste arv kui kasutajanimi, ehk siis mitte midagi sisulist.

Mina olen ka 100% nõus, et Perefoorum oli sada korda etem kui siinne perekool. Seal toetati üksteist, oldi sõbralikud ja mõnusad. Ussitamist praktiliselt üldse polnud… Miks siia üldse sattusin, oli põhjuses, et otsisin tagamaid, miks Perefoorum ootamatult suleti.

Ja mis liidrid?? Ma ise ei saanud arugi, et seal mingid liidrid oleks olnud (vähemalt mitte neis teemades, milles ise kaasa rääkisin aktiivsemalt) ning ka eriarvamusi aktsepteeriti. Siin on ju hea käona rünnata ja solvata..Saab justkui anonüümseks jääda.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina olen ka 100% nõus, et Perefoorum oli sada korda etem kui siinne perekool. Seal toetati üksteist, oldi sõbralikud ja mõnusad. Ussitamist praktiliselt üldse polnud… Miks siia üldse sattusin, oli põhjuses, et otsisin tagamaid, miks Perefoorum ootamatult suleti.

Ja mis liidrid?? Ma ise ei saanud arugi, et seal mingid liidrid oleks olnud (vähemalt mitte neis teemades, milles ise kaasa rääkisin aktiivsemalt) ning ka eriarvamusi aktsepteeriti. Siin on ju hea käona rünnata ja solvata..Saab justkui anonüümseks jääda.

Mis on sinu mōistes rünnak vōi solvamine? Kas sinu arvamusest erinev arvamus vōi sinu arvamusele vastupidine arvamus?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis on sinu mōistes rünnak vōi solvamine? Kas sinu arvamusest erinev arvamus vōi sinu arvamusele vastupidine arvamus?

Võtame aga kohe siitsamast postitusest:

“#3037671: Aitäh soovituse eest! Rasedaks jäin IVFi teel. Aastaid proovisime ise jääda ja seksisime palju, aga ei aidanud.
Alustasin oma teekonda siin foorumis, lõpetasin mõlemas.”

Ja vastus selle oli: Õudne!

Nii vähe empaatiat, mõistmist…

Või siis see:

Postitas: ttriinu 11.02.2019 22:08
#3037503:

Võib oleks tulemuslikum, kui kasutaks seda aega seksimiseks, mida kahe foorumi vahel käimiseks kulutatakse?

Jah, see on erinev arvamus, aga väga vastikult vastatud..

ERINEV arvamus ei pea olema rünnak, ongi väga ok, et meie arvamused ei ühti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii palju kui siin triibulüüdjate teemadesse olen piilunud, ei ole ka seal näinud negatiivset suhtumist, mis on levinud mujal PK alafoorumites.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võtame aga kohe siitsamast postitusest:

“#3037671: Aitäh soovituse eest! Rasedaks jäin IVFi teel. Aastaid proovisime ise jääda ja seksisime palju, aga ei aidanud.

Alustasin oma teekonda siin foorumis, lõpetasin mõlemas.”

Ja vastus selle oli: Õudne!

Nii vähe empaatiat, mõistmist…

Või siis see:

Postitas: ttriinu 11.02.2019 22:08

#3037503:

Jah, see on erinev arvamus, aga väga vastikult vastatud..

ERINEV arvamus ei pea olema rünnak, ongi väga ok, et meie arvamused ei ühti.

Novot! Siin siis koorubki välja, et sinu arvates on liiga vähe empaatiat ja mōistmist aga ise sa ei mōista looduse ringkäiku ja selle toimimist. See ongi ju ōudne! Kuidas saab üks haritud inimene nii üldse mōelda?!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Novot! Siin siis koorubki välja, et sinu arvates on liiga vähe empaatiat ja mōistmist aga ise sa ei mōista looduse ringkäiku ja selle toimimist. See ongi ju ōudne! Kuidas saab üks haritud inimene nii üldse mōelda?!

Appi! Päriselt?? Et kui paar ei saa LOOMULIKUL teel lapsi, siis las jäävadki lastetuks, peaasi, et IVF ei kasutaks? Nii mõtled?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen olnud aastaid aktiivselt perefoorumis ja elanud kaasa teiste muredele ja rõõmudele või kurtnud enda omi. Nüüd kus suutsin ise rasedaks jääda, on mul ikka väga kahju kui see koht seal suletuks jääb.

Kõigile kes räägivad mingitest liidritest, siis andke tõesti andeks aga kui seal on koos inimesi, kes on aaaaaastaid üritanud ja teineteisele kaasa elanud ning siis ilmub kusagilt välja keegi, kes juba teisel kuul peast soe on ja meeletult stressi tekitab endale, et MIKS ta ometi rasedaks ei jää, siis pole imestada, kui seal kauem olnud seltkond soovitab tal natukene vabamalt võtta.

Jah, raske teha, kuid lõviosa oligi seal selliseid naisi, kes tegelikult mõne kuuga rasedaks jäid ja lahkusid. Selle juures pabistas ja stressas enamik neist nende üksikute kuude jooksul, et ju neil ikka midagi viga on. Ei olnud. Nägin seda ise. Aga solvuda selle peale, et inimene, kes on 2-3 aastat üritanud ütleb sulle, et hinga nüüd rahulikult ja 2 kuud ei ole nii pikk aeg, et stressata, on ka veidikene imelik minu arvates. Veel enam hiljem mujal head foorumit maha teha, sest sulle julgeti öelda, et sa vabamalt võtaks. Ei ole asi mingites liidrites.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Perefoorum.ee