Esileht Pereelu ja suhted Perekondlikud/sõprade&tuttavatega tülid seoses erakondliku eelistusega

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 62 )

Teema: Perekondlikud/sõprade&tuttavatega tülid seoses erakondliku eelistusega

Postitas:
Kägu

Kas teie peres või tutvusringkonnas on tülisid selle pärast tekkinud? Praegu on rahvas lõhestunud rohkem kui kunagi varem. Mehena valin EKREt, aga naine valib sotse. Kumbki oma seisukohtadest taganeda ei soovi, aga saame hakkama. 🙂

+7
-34
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas eelmisest teemast veel ei piisanud? Vali, keda tahad ja las teised valivad, keda nemad tahavad. Miks sa sellest tüli pead tõstma? Pole kellegagi probleemi, see on igaühe isiklik asi. Ja pole see rahvas nii lõhestunud midagi, kõik tahavad samu asju – vaba riiki, suuremat palka, head ja kiiret arstiabi, piisavalt lasteaiakohti  ja madalamaid hindu. Ükski erakond üksi neid tagada ei suuda, lubagu, mida tahes.

Ainult naerame koos kõigi lubaduste üle. Ei lõhestu üldse mitte.

+22
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui inimene valib Ekret või Isamaad, tähendab, et ta vihkab naisi. Et sul selle juures veel naine olemas on, on ju isegi hästi, mida sa veel tahad?

+46
-23
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui inimene valib Ekret või Isamaad, tähendab, et ta vihkab naisi. Et sul selle juures veel naine olemas on, on ju isegi hästi, mida sa veel tahad?

Loll mõte.

+17
-30
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui inimene valib Ekret või Isamaad, tähendab, et ta vihkab naisi. Et sul selle juures veel naine olemas on, on ju isegi hästi, mida sa veel tahad?

Ka naised valivad neid mõlemaid. Ja ei vihka naisi ????

Tüli intelligentsed inimesed sellest ei tõsta, ei peres ega ka sõpradega. Kõik ju saavad aru, et valimislubadused ei tähenda midagi. Kõik on juba pukis olnud ja me oleme seda kõike kogenud ja tulemusi näinud.

+10
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui inimene valib Ekret või Isamaad, tähendab, et ta vihkab naisi. Et sul selle juures veel naine olemas on, on ju isegi hästi, mida sa veel tahad?

Loll mõte.

“Loll mõte”, aga ega sul argumente ju ei jätku, sest tegelikult oli ikka päris kümnesse mõte.

Ja Eesti on vist tõesti viimane riik Euroopas, kus saavad lausa ministretane tegutseda sellised naistevihkajad nagu Kristjan Järvan (Isamaa).

+14
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui inimene valib Ekret või Isamaad, tähendab, et ta vihkab naisi. Et sul selle juures veel naine olemas on, on ju isegi hästi, mida sa veel tahad?

Ka naised valivad neid mõlemaid. Ja ei vihka naisi ????

Tüli intelligentsed inimesed sellest ei tõsta, ei peres ega ka sõpradega. Kõik ju saavad aru, et valimislubadused ei tähenda midagi. Kõik on juba pukis olnud ja me oleme seda kõike kogenud ja tulemusi näinud.

Valivad-valivad, tean ja olen nõus. Aga ärgu ükski selline naine tulgu seletama, et ta ei vihka naisi.

+10
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

suuremat palka, head ja kiiret arstiabi,

Just, aga siis tuleb hakata medtöötajatele ja arstidele rohkem maksma. Nemad tahavad ka suuremat palka… aga kuskilt peab see tulema.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loll mõte”, aga ega sul argumente ju ei jätku, sest tegelikult oli ikka päris kümnesse mõte.

Väga loll mōte ja iga lollust ei peagi hakkama argumenteerima, vaid samamoodi kümnesse hinnangu andma.

+6
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nii  palju on tüli, et kunagi kandideeris üks väga lähedane inimene ja minule sobimatus parteis. Jäi paari häälega välja ja siis süüdistas mind selles. Aga ma tean, kuidas ta korraldas valitud seltskonnale ürituse, et hääli saada (partei raha eest), kutsuti sinna kõik sugulased – aga meie peret mitte. Ehk siis – vorst vorsti vastu.

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Praegu on rahvas lõhestunud rohkem kui kunagi varem. Mehena valin EKREt, aga naine valib sotse.

Just ekrekatele tähendab see, et keegi arvab teistmoodi kui tema, siis on jube “lõhestumine” ja “vihkamine” jnejne. Küllap see on osa konservatiivsusest, kes ei aktsepteeri liberaalset isikuvabadust. Miks ei või teine täiskasvanud inimene teistmoodi arvata ja sina seda aktsepteerida? Mina ei vihka kedagi ja jätan inimestele õiguse arvata teistmoodi, seega tüli ei kisu ja ei lase ka ennast tülli kiskuda, aga ei taha, et keegi mind ümber veenma ja “õigeks pöörama” hakkab.

+15
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teie peres või tutvusringkonnas on tülisid selle pärast tekkinud? Praegu on rahvas lõhestunud rohkem kui kunagi varem. Mehena valin EKREt, aga naine valib sotse. Kumbki oma seisukohtadest taganeda ei soovi, aga saame hakkama. ????

Ekre pidi jah olema kõige populaarsem algharidusega meeste seas. Sotse aga valivad kõrgharidusega naised. Ei kujuta ette kooselu Ekre fänniga. Lõhe väärtushinnangutes oleks liiga suur.

+27
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just ekrekatele tähendab see, et keegi arvab teistmoodi kui tema, siis on jube “lõhestumine” ja “vihkamine” jnejne. Küllap see on osa konservatiivsusest, kes ei aktsepteeri liberaalset isikuvabadust. Miks ei või teine täiskasvanud inimene teistmoodi arvata ja sina seda aktsepteerida? Mina ei vihka kedagi ja jätan inimestele õiguse arvata teistmoodi, seega tüli ei kisu ja ei lase ka ennast tülli kiskuda, aga ei taha, et keegi mind ümber veenma ja “õigeks pöörama” hakkab.

Siin perekoolis lõhestavad küll liberid mõnuga. Nad on enda arvates kõrgem klass ja konservatiivid on harimatud poetagused.

Kui inimene valib Ekret või Isamaad, tähendab, et ta vihkab naisi.

Eriti nõme kommentaar, arvestades seda, et tänapäeval on kõik võrdsed, pole tähtis, kas sul üldse sugu on. Millegipärast tuuakse see “naine” ikka sobival hetkel mängu. 😀

+8
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

meil on peres olnud kunagi periood (aastaid tagasi), kui ema pooldas keski, mina reformikaid, isa kandideeris riigikokku marurahvuslaste ja vend linna volikokku isamaa ridades. oli huvitav omavahel arutada eri parteide valimisplatvorme, aga ega keegi sellepärast riidu ei läinud.

Aga hoolimata oma isiklikest eelistutest, siis pereliikmete toetamise nimel valisime riigikogu valimistel emaga koos siiski isa (et ta saaks ikka üldse mõned hääled), ja kohalikel valimistel venda. Kumbki kahjuks valituks ei osutunud.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ekre pidi jah olema kõige populaarsem algharidusega meeste seas. Sotse aga valivad kõrgharidusega naised. Ei kujuta ette kooselu Ekre fänniga. Lõhe väärtushinnangutes oleks liiga suur.

see arvamus ei päde.
meie peres nii mul kui abikaasal kaks kõrgharidust, mõlemad valisime ekre.
täditütar keskharidusega, valis sotsid.

+6
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on peres ja sõpruskonnas Reformierakonna, E200 ja sotside valijad. Minu meheks ei saakski mingisugune äärmuslik konservatiiv, liiga suured maailmavaatelised erinevused, alustades sellest, mis puudutab arusaama naise rollist ja õigustest.

+13
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meheks ei saakski mingisugune äärmuslik konservatiiv, liiga suured maailmavaatelised erinevused, alustades sellest, mis puudutab arusaama naise rollist ja õigustest.

Eee… See on nüüd küll väheke kitsas maailmavaade. See minu täiskasvanud EKRE-t valiv kõrgharidusega poeg kokkab koos oma tüdrukuga, ehitab koos oma tüdrukuga, üldjoontes vaadates on nad ikka üsna võrdsed või on tüdruk pisut võrdsem nende suhtes. Abordiõiguse poolt on ta ka, homosõpru on tal jne. On lihtsalt paar argumenti, mis on pannud ta EKRE-t valima ja mõneti ma mõistan ta valikut, kuigi ise iial EKRE-t ei valiks. Sest mina näen EKRE-s neid jooni ja ohte, mida minu poeg ei näe.

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ekre pidi jah olema kõige populaarsem algharidusega meeste seas. Sotse aga valivad kõrgharidusega naised. Ei kujuta ette kooselu Ekre fänniga. Lõhe väärtushinnangutes oleks liiga suur.

see arvamus ei päde.

meie peres nii mul kui abikaasal kaks kõrgharidust, mõlemad valisime ekre.

täditütar keskharidusega, valis sotsid.

Sinu pere pole kogu Eesti rahvas. Vaata erakondade toetusuuringuid erinevate demograafiliste gruppide kaupa. Ekre on põhiharidusega inimeste seas konkurentsitult populaarseim. See ei tähenda nagu poleks neil üldse kõrgharidusega valijaid.

+16
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meheks ei saakski mingisugune äärmuslik konservatiiv, liiga suured maailmavaatelised erinevused, alustades sellest, mis puudutab arusaama naise rollist ja õigustest.

Eee… See on nüüd küll väheke kitsas maailmavaade. See minu täiskasvanud EKRE-t valiv kõrgharidusega poeg kokkab koos oma tüdrukuga, ehitab koos oma tüdrukuga, üldjoontes vaadates on nad ikka üsna võrdsed või on tüdruk pisut võrdsem nende suhtes. Abordiõiguse poolt on ta ka, homosõpru on tal jne. On lihtsalt paar argumenti, mis on pannud ta EKRE-t valima ja mõneti ma mõistan ta valikut, kuigi ise iial EKRE-t ei valiks. Sest mina näen EKRE-s neid jooni ja ohte, mida minu poeg ei näe.

Oleks praegu aasta 1939, siis kõlaks see jutt nagu “ah mu pojal küll palju juudisõpru, aga paar argumenti on pannud teda toetama Hitlerit ja gaasikambreid”.

+13
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleks praegu aasta 1939, siis kõlaks see jutt nagu “ah mu pojal küll palju juudisõpru, aga paar argumenti on pannud teda toetama Hitlerit ja gaasikambreid”.

Lollakas. Ei, ta ei toeta ei Hitlerit, gaasikambreid, homode ahistamist ega muud taolist. Sellise ärapanemisega te EKRE toetust küll ei vähenda.
Veelkord, ise olen veendunud EKRe vastane ja reformi pooldaja ning ka valisin reformi. Aga see ei tähenda, et kõiki EKRE valijaid maha tampides ma midagi saavutada püüaksin.

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleks praegu aasta 1939, siis kõlaks see jutt nagu “ah mu pojal küll palju juudisõpru, aga paar argumenti on pannud teda toetama Hitlerit ja gaasikambreid”.

Lollakas. Ei, ta ei toeta ei Hitlerit, gaasikambreid, homode ahistamist ega muud taolist. Sellise ärapanemisega te EKRE toetust küll ei vähenda.

Veelkord, ise olen veendunud EKRe vastane ja reformi pooldaja ning ka valisin reformi. Aga see ei tähenda, et kõiki EKRE valijaid maha tampides ma midagi saavutada püüaksin.

Kui su poeg ei poolda homode ahistamist, siis kuidas saab ta Ekret valida? Kas su poeg on lihtsalt nii rumal, et ei saa aru, millist ideoloogiat üks või teine erakond esindab? Su poeg muidu Eesti riiklikku iseseisvust pooldab või sooviks Eestimaa kubermangu taastamist nagu mõned Ekre liikmed?

+13
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eestimaa kubermangu taastamist nagu mõned Ekre liikmed?

Jääme siiski faktides täpseks- Ekre MITTEliikmed, lihtsalt nende nime all valimisnimekirjades hääli püüdvad indiviidid.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eestimaa kubermangu taastamist nagu mõned Ekre liikmed?

Jääme siiski faktides täpseks- Ekre MITTEliikmed, lihtsalt nende nime all valimisnimekirjades hääli püüdvad indiviidid.

Huvitav, kas sinu poeg ka sind mõistab. Kuidas küll peredes nii eeinevad vaated saavad olla…

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

 

Kui su poeg ei poolda homode ahistamist, siis kuidas saab ta Ekret valida? Kas su poeg on lihtsalt nii rumal, et ei saa aru, millist ideoloogiat üks või teine erakond esindab?

Ma pole küll see, kellelt küsiti, aga ehk selle poja arvates siis ei ahistata kedagi. Mina näiteks ei näe ka mingit homode ahistamist.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meheks ei saakski mingisugune äärmuslik konservatiiv, liiga suured maailmavaatelised erinevused, alustades sellest, mis puudutab arusaama naise rollist ja õigustest.

Eee… See on nüüd küll väheke kitsas maailmavaade. See minu täiskasvanud EKRE-t valiv kõrgharidusega poeg kokkab koos oma tüdrukuga, ehitab koos oma tüdrukuga, üldjoontes vaadates on nad ikka üsna võrdsed või on tüdruk pisut võrdsem nende suhtes. Abordiõiguse poolt on ta ka, homosõpru on tal jne. On lihtsalt paar argumenti, mis on pannud ta EKRE-t valima ja mõneti ma mõistan ta valikut, kuigi ise iial EKRE-t ei valiks. Sest mina näen EKRE-s neid jooni ja ohte, mida minu poeg ei näe.

Mis on need argumendid, mille tõttu ta on nõus vaatama läbi sõrmede kõigele nimetatule? Ilmselgelt pooldab ta seda ideoloogiat ja siin pole juttugi sellest, et ta oleks lojaalne inimestele, kelle õigusi võiks tema meelest kärpida. Tal on nt homodest sõbrad ja läheb sirge näoga EKREt valima või? Täiesti absurdne jutt.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest mina näen EKRE-s neid jooni ja ohte, mida minu poeg ei näe.

Pole see poeg midagi nii tark, kui ajupestud. Jube.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõrgharidus iseenesest manipuleeritavust küll ei välista 🙂 Siingi oli “kõrgharitu”, kes üldrahvaliku statistika väite peale hakkas “ei ole nii, minu perekonnas”… kaugele paistab, kuidas kõrgharidus pole naiivset meelt rikkuma ulatunud.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tehke mulle üks asi selgeks.

kui keegi siin perekoolis julgeb kasvõi iitsatada, et eelistab ekret (või isamaad), saab ta suure soparahe osaliseks. paljud väitsid siin viimastel päevadel, et valivad reformi ainuüksi sellepärast, et ekre jumala eest enamust ei saaks.
aga… kui te viskate ekre pooldajatele ette kitsarinnalisust ja mitteliberaalsust, siis kuhu jääb teie enda – reformikate  või eesti 200 – see suur liberaaalsus, kui te ei salli mitte kedagi teistsuguste vaadetega enda kõrval.
mustanahaliste, moslemite, geide suhtes olete liberaalsed, euroliidu idiootsusi (nt ahjukütte ja sisepõlemismootorite keelustamist EL-s jmt jaburusi) toetate kinnisilmi, aga omaenda kaasmaalaste jaoks teil liberaalsust enam ei jätku?

+8
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehena valin EKREt, aga naine valib sotse. Kumbki oma seisukohtadest taganeda ei soovi, aga saame hakkama. ????

Ee… vabandust? Mis mõttes mehena valid EKREt? Et see peaks siis kõigi meeste eelistus olema, või mida sa selle lausega silmas pead?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tehke mulle üks asi selgeks.

kui keegi siin perekoolis julgeb kasvõi iitsatada, et eelistab ekret (või isamaad), saab ta suure soparahe osaliseks. paljud väitsid siin viimastel päevadel, et valivad reformi ainuüksi sellepärast, et ekre jumala eest enamust ei saaks.

aga… kui te viskate ekre pooldajatele ette kitsarinnalisust ja mitteliberaalsust, siis kuhu jääb teie enda – reformikate või eesti 200 – see suur liberaaalsus, kui te ei salli mitte kedagi teistsuguste vaadetega enda kõrval.

mustanahaliste, moslemite, geide suhtes olete liberaalsed, euroliidu idiootsusi (nt ahjukütte ja sisepõlemismootorite keelustamist EL-s jmt jaburusi) toetate kinnisilmi, aga omaenda kaasmaalaste jaoks teil liberaalsust enam ei jätku?

Aga miks peaks mina olema salliv poliitikute suhtes, kes tuleb mulle ütlema näiteks seda, kas ma tohin teha aborti või mitte? Kes tuleb mulle ette dikteerima, kui vanalt peaks ma esimese lapse saama jne? Ja muideks, Isamaad ma küll Ekrega ühte patta ei paneks. Isamaa ei ole siiski kari matse, isegi kui nende vaated ei meeldi.

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 62 )


Esileht Pereelu ja suhted Perekondlikud/sõprade&tuttavatega tülid seoses erakondliku eelistusega