Esileht Pereelu ja suhted Perekondlikud/sõprade&tuttavatega tülid seoses erakondliku eelistusega

Näitan 2 postitust - vahemik 61 kuni 62 (kokku 62 )

Teema: Perekondlikud/sõprade&tuttavatega tülid seoses erakondliku eelistusega

Postitas:
Kägu

Mind ei aja teiste valikud vihale, kuidas saab nii olla, et osad pöördesse sellise asja peale lähevad? Ja seltskonnas ma ei plaanigi rääkida omi valikuid. Miks peaks? Ükski erakond pole üdini hea ja teine vaid halb. Lubadused kõigil üle võlli. Ma tõstaks vaid puuetega inimeste ja nende hooldajate toetusi. Kõik muu on vaid raha solgutamine ühest teise. Ja ajaraisk. Elektriga tehti meile nagunii pika puuga ära. Hiigelkasum….ahvid

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Valimistest on nüüd nädalake möödas, kuid ütleme nii, et paar kokkupuudet EKRE toetajatega tuttavate tuttavate kaudu ja ma oskan öelda,miks üldse sel juhul probleemid tekivad. Tegelikult ei ole vahet, kas eelistad RE, KE, SE, E200,Parempoolseid või kasvõi neid venemeelseid, kuid kui seltskonda satub üks tõrvatilk ehk ekrelane, siis ongi tüli majas, kuna oma seisukohtadega minnakse aressiivseks, teisi alandavaks, loogika ja kaine mõtlemine kaob ning algab üks lõputu demogoogitsemine, valefaktide pealesurumine ja otse loomulikult kohatud naljad Kaja Kallase suunas. Ja selle agressiivse mõnitamise ja räuskamisega saavutataksegi see, et mõistlikumad inimesed eemalduvad ja ehk mõnele nõrgema iseloouga inimesele jääbki mulje, et X tuleb vaat et kallale, kui ta EKREt ei vali. Nii nagu pead ees, nii jüngrid taga. Täheldused 3 erinevas seltskonnas ja sinna kaasatud kaugema tuttavate või naabritega (5 inimest, sarnane käitumine ja erakonnaeelistus). Nüüd ongi see koht, kus sa nüüd mõtle hoolega, kuidas sa ise käitusid: kas diskuteerides ja analüüsides või pealesuruvalt, kurjalt ja teisi (sh. tegevpoliitikuid) alandades? Ainuüksi erakondliku valiku osas ei tee keegi sul vahet, kui sa ise just jama ei aja ja teistega halvasti ei käitu.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 61 kuni 62 (kokku 62 )


Esileht Pereelu ja suhted Perekondlikud/sõprade&tuttavatega tülid seoses erakondliku eelistusega