Esileht Pereelu ja suhted Perekonnatuttav flirdib mu mehega, kui mind lähedal ei ole:(

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 73 )

Teema: Perekonnatuttav flirdib mu mehega, kui mind lähedal ei ole:(

Postitas:

Mehaga vesteldes, mingi muu teemaga tuli juhuslikult välja, et M on minu lähedal hoopis reserveeritum kui temaga omavahele jäädes.Pidi muutuma palju familiaarsemaks, tihti edvistav jne.

Mees muigab, et ärgu ma põdegu, see naine ei ole kuskilt tema maitse.

Kuna ühiste tuttavate kaudu virvendab ta aeg-ajalt meie eludes, siis ega mul ei ole kerge teda järgmisel korral näha. Teades nüüd, et võimalusel lööb mulle noa selga.

Näiteks Facebookis talle märku anda, et proovigu end veidi tagasi hoida mu mehega suheldes?
Sellega mürgitaksin ma oma suhet kui mees saab teada, et M teab tema edasirääkimist minule.

Mida teeksite samas olukorras?

+5
-37
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näiteks Facebookis talle märku anda, et proovigu end veidi tagasi hoida mu mehega suheldes?

No kui meeleheitel võib olla…

+40
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.08 20:58; 21.08 16:28; 24.08 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees muigab, et ärgu ma põdegu, see naine ei ole kuskilt tema maitse.

See on küll pisuke ohumärk. Et oleks tema maitse, siis oleks tükki teine tera?

Näiteks Facebookis talle märku anda, et proovigu end veidi tagasi hoida mu mehega suheldes?

Ei, see oleks küll väga madal käitumine. Sellega kangastub kohe selline teise eesti joodikmutt, kes on siidriballoonist veidi julgust kogunud ja Võsareporteris oma ossmehe pärast teiste naistega kaklemas käib.
Ta ei ole sinu omand ja ta ei ole sinu laps, et sina tema ja tema eluvalikute eest seisma/vastutama peaksid. Kui teda päriselt see olukord häirib, ju ta vōtab ise midagi ette ja selgitab olukorda. Või ei lase sellisel flirdil enam korduda.

Aga et mis mina teeksin? Tead, mitte kui midagi. Päris ausalt. Kui mees on aumees ja sina teda usaldad, siis säilita oma eneseväärikus ja las see teine mära indleb. Ja kui “illikuku” mees peakski selle “vastiku armukese” juurde ära eksima, siis oleme ausad – ega ta siis suurem asi mees oleks kah.

+51
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida teeksite samas olukorras?

Mitte midagi ei teeks ja kohe kindlasti ei kirjutaks ma talle FB-s. Kui palju sellel M-l siis ikka sinu mehega omavahele jäämist on? Enda rahustuseks võid ju seda n.ö mängu eemalt jälgida – kas ja kelle poolt on varjatud pilke, kahekesijäämise momentide tekitamist jms. Võib-olla tunneb su mees end meelitatuna asjast, mida tegelikult olemas ei ole:)

+23
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meenus sellega üks lugu.

Minu õele kirjutas ca pool aastat tagasi facebooki mingi naine, kes käskis tal tema mehest eemal hoida, et mehel on juba ammu pere ja see, et mees temaga kunagi koos oli, ei tähenda, et nad edasi peavad suhtlema ja kokku saama, kui mu õde Muhus käib. Mu õel polnud õrna aimugi, kes see mees on, ammugi pole kunagi koos olnud ja mu õde Muhus samuti ei käi. Facebooki profiilide järgi tundusid väga madala haridustasemega, mingid joomapildid jne. Ülimadal on see kellelegi teisele kiunuma minek, et jäta mu mees rahule. Õde veel mõtles korra, et teeb nalja ja vastab, et mees armastab tegelikult teda ja neil ka laps tulemas, aga ei hakanud samale tasemele laskuma ja ütles viisakalt, et vale inimene teil.

+30
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte midagi ei teeks ja kindlasti ei kirjutaks sellele naisele FB ega suhtleks muul moel sel teemal. On ka võimalus, et su mehele vaid tundub, et see naine talle külge lööb. Mõni naine on ka sellise suhtlusstiiliga ega saa ise sinna midagi parata, et flirtiv näib, kui tegelikult tal endal ei ole flirt mõttes.
Võid ju mõnda aega, kui olete selle naisega samas seltskonnas, mängu eemalt jälgida ja omad järeldused siis teha. Või paluda mõnd sõbrannat, keda usaldad, et vaadataks, mis mulje talle jääb? Ära ütle, et mees sulle midagi rääkis. Ütle, et sulle on mõnikord mulje jäänud, et X lööb su mehele justnagu külge, aga äkki oled lihtsalt paranoiline? Et vaadaku sõbranna, kui sind ligi pole, kuidas talle tundub?

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu abikaasa just sellise krõhva juurde läks, kes arvas, et tema seda tahab meest ja tema peab selle mehe saama. Ja oma naiseliku kavaluse ja nõksudega meelitas teise ära. Meil sündis just 1.5 kuud enne lahutuse küsimist beebi, kolmas laps ja see üks, kelle meisterdamine terve aasta võttis, teised tulid kergemalt ja pigem ootamatult. Ja nüüd ta hülgas meid. Mees pole miski illikuku olnud, aga siiani oli pere tema jaoks alati väga oluline. Nüüd tahab ta oma elu elada ja see, et lapsed sellega katki teeb, jätab külmaks. Lastele rääkimiseks valis järgmise päeva peale laste vanaema, minu ema surma. Keegi ei suuda tema käitumist mõista..

+19
-21
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.08 23:30; 20.08 00:46; 20.08 00:53; 20.08 11:30; 20.08 14:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu abikaasa just sellise krõhva juurde läks, kes arvas, et tema seda tahab meest ja tema peab selle mehe saama. Ja oma naiseliku kavaluse ja nõksudega meelitas teise ära

Poleks seda krõhvat olnud, oleks mõni teine tulnud. Pole see mitte vaid krõhva süü, et sul selline litsmees on (oli?).

+32
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näiteks Facebookis talle märku anda, et proovigu end veidi tagasi hoida mu mehega suheldes?
Sellega mürgitaksin ma oma suhet kui mees saab teada, et M teab tema edasirääkimist minule.

Kui keegi võõras samasuguse teema teeks, mida sa siis arvaksid asjast?
Oluline on siinkohal ju see, kuidas sina oma mehega läbi saad ja kuidas sinu mees ligitikkujasse suhtub. Kui mehele see naine peaks meeldima hakkama, siis ei aita sinu ee… märguandmised mitte midagi. Kui asi on aus, siis sa tõesti rikud enda ja mehe suhted, kui ise midagi organiseerima hakkaksid.

Pigem on huvitav hoopis see, miks sinu mees sulle midagi sellist üldse rääkis. Kas ta tahab sind su sugulasega tülli ajada või lihtsalt oma ego upitada? Mõtle natuke järele, mida ta sellest rääkimisest võitis?

Teoreetiliselt on täiesti võimalik, et mees valetab ja mingit ligitikkumist pole olnud. Mees lihtsalt mängib sinuga. Huvitav on ja natuke naljakas. Saab näha, mida sa siis teed. Ja kui õnnestub sinu ja sugulase suhted ära rikkuda – jälle kasud sees, sest manipulaatorist mees on huvitatud, et naisele enam ühtegi lähedast ei jääks.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.08 00:14; 20.08 22:14; 28.08 19:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu abikaasa just sellise krõhva juurde läks, kes arvas, et tema seda tahab meest ja tema peab selle mehe saama. Ja oma naiseliku kavaluse ja nõksudega meelitas teise ära. Meil sündis just 1.5 kuud enne lahutuse küsimist beebi, kolmas laps ja see üks, kelle meisterdamine terve aasta võttis, teised tulid kergemalt ja pigem ootamatult. Ja nüüd ta hülgas meid. Mees pole miski illikuku olnud, aga siiani oli pere tema jaoks alati väga oluline. Nüüd tahab ta oma elu elada ja see, et lapsed sellega katki teeb, jätab külmaks. Lastele rääkimiseks valis järgmise päeva peale laste vanaema, minu ema surma. Keegi ei suuda tema käitumist mõista..

Miks sa mitte illikukuga lapsi tahtsid saada?

Minu arust ere näide selle kohta, et kõrvalhüpped tuleb alla neelata, sest tegelikult on mees ju maailma parim mees ja isa.

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 00:20; 20.08 01:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu abikaasa just sellise krõhva juurde läks, kes arvas, et tema seda tahab meest ja tema peab selle mehe saama. Ja oma naiseliku kavaluse ja nõksudega meelitas teise ära

Poleks seda krõhvat olnud, oleks mõni teine tulnud. Pole see mitte vaid krõhva süü, et sul selline litsmees on (oli?).

Oh ei, tegu pole üldse litsmehega, vähemalt siiani pole olnud. Illikuku selles mõttes, et igaühel omad vead ja meil jäi vajaka oskusi suhelda omavahel, tema on parajalt isekas olnud kogu aeg, minu on unarusse jätnud ja pole alati minuga arvestanud. Aga pere oli alati esikohal. Kuni tuli see eit..

+2
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.08 23:30; 20.08 00:46; 20.08 00:53; 20.08 11:30; 20.08 14:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu abikaasa just sellise krõhva juurde läks, kes arvas, et tema seda tahab meest ja tema peab selle mehe saama. Ja oma naiseliku kavaluse ja nõksudega meelitas teise ära. Meil sündis just 1.5 kuud enne lahutuse küsimist beebi, kolmas laps ja see üks, kelle meisterdamine terve aasta võttis, teised tulid kergemalt ja pigem ootamatult. Ja nüüd ta hülgas meid. Mees pole miski illikuku olnud, aga siiani oli pere tema jaoks alati väga oluline. Nüüd tahab ta oma elu elada ja see, et lapsed sellega katki teeb, jätab külmaks. Lastele rääkimiseks valis järgmise päeva peale laste vanaema, minu ema surma. Keegi ei suuda tema käitumist mõista..

Miks sa mitte illikukuga lapsi tahtsid saada?

Minu arust ere näide selle kohta, et kõrvalhüpped tuleb alla neelata, sest tegelikult on mees ju maailma parim mees ja isa.

Me oleme koos olnud pea kogu täiskasvanuaja, abieluski 9a, esimesed lapsed jõuavad juba pubekaikka. Pesamuna 2.5 kuud vana. Ta oli tavaline inimene, omade heade ja mitte nii kenade külgede ja omadustega. Nagu me kõik. Ringitõmbaja ta pole kunagi olnud. Aga ei. Mina ei leia, et ta oleks olnud maailma parim mees ja isa. Sest ükski isa ja abikaasa ei hülga oma pere nii õrnal ajal, nagu seda on beebi kasvamise aeg, ja nii raskel ajal, nagu seda on kalli inimese raske haiguse lõppjärk ja surm.. seega ei, kõik muu ma oleksin ju võinud andestada, kui talle kohale jõuab, millest loobus, aga petmist mitte. Eriti, et tema käib teise kaisus elu nautimas, kui oma pere rasket aega üle peab elama. Ja kurat, beebiga üksi ei ole lihtne!

+18
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.08 23:30; 20.08 00:46; 20.08 00:53; 20.08 11:30; 20.08 14:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me oleme koos olnud pea kogu täiskasvanuaja, abieluski 9a, esimesed lapsed jõuavad juba pubekaikka. Pesamuna 2.5 kuud vana. Ta oli tavaline inimene, omade heade ja mitte nii kenade külgede ja omadustega. Nagu me kõik. Ringitõmbaja ta pole kunagi olnud. Aga ei. Mina ei leia, et ta oleks olnud maailma parim mees ja isa. Sest ükski isa ja abikaasa ei hülga oma pere nii õrnal ajal, nagu seda on beebi kasvamise aeg, ja nii raskel ajal, nagu seda on kalli inimese raske haiguse lõppjärk ja surm.. seega ei, kõik muu ma oleksin ju võinud andestada, kui talle kohale jõuab, millest loobus, aga petmist mitte. Eriti, et tema käib teise kaisus elu nautimas, kui oma pere rasket aega üle peab elama. Ja kurat, beebiga üksi ei ole lihtne!

Muidu täiesti nõus sinuga, aga … Ära nimeta teist naist EIDEKS, kui tegelikult on süüdi ju hoopis mees. Eit võib ju sinu silmis olla eit, moor või kes iganes, aga kui meest kisub vasakule, siis ei ole vahet, kas on tegemist konkreetselt selle eidega või mõne teise eidega. Mees”läheb” igal juhul.

+26
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 00:20; 20.08 01:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära tee ennast lolliks palun.

/ninakaspreili

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näiteks Facebookis talle märku anda, et proovigu end veidi tagasi hoida mu mehega suheldes?

See oleks küll hea mõte!
Võiksid ju lausa kirjutada, et kuule, eit, ma tean küll, et sa minu mehele ligi ajad, sest mees rääkis. Ja kas saad pisut end tagasi tõmmata, kuna see mees on juba minu oma. Said aru, eit?

Midagi taolist.
Pärast võiks teemaalgataja ka teada anda, mis edasi sai ja kas aitas.

+18
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.08 07:12; 20.08 22:03; 21.08 06:45; 21.08 15:49; 24.08 16:11; 25.08 07:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tuleb meelde lugu ammusest ajast kui olin ca 20 ndate keskel vaba naine…
Üks mu venna sõpradest ühel hetkel tikkus ligi ja otsis kontakti pidevalt. Teadsin, et ta oli abielus aga tol momendil elasid mu meelest lahus ja mees rääkis kõigile, et lahutab.

Mulle muidugi meeldis selline tähelepanu ja mängisin lihtsalt kaasa kui aega oli. Samas ma teadsin 100% kindlalt, et voodisse ma temaga eales ei lähe ning mingit ühist tulevikku meil samuti ei saa olema.

Oli siis üks jaanipäev kus ma läksin üks hetk väsinuna magama (ühe sõbra pool ja täiesti riides), ta tuli mingi hetk samuti voodisse ja üritas küll midagi aga ma tõrjusin täiesti konkreetselt eemale. Keegi aga nägi, et ühes voodis magasime ja rääkis naisele sellest…

Oh, mis põrgu siis lahti läks. Naine hakkas mu FB seinale kirjutama kõigepealt milline lits ma olen….ka muude kirjadega pommitama.
Ühesõnaga, naine tahtis meest ikka tagasi aga mees oli jätnud mulje naisele, et just mina olen see, kes teda taga ajab…:D:D
Lõpuks muidugi ma panin igakülgse bloki peale mehele…tolle naisega pidin veel pika telef kõne maha kus lõpuks ta kõik südamelt ära rääkis … (purjus oli mu meelest)
…..

Kuidas see selle teemaalgatusega seotud on? Ma usun küll, et flirt saab toimuda ainult siis kui selleks ka mingit julgustust antakse. Kui ikka “huviobjekt” kala näoga otsa vaatab ja kuidagi märku ei anna, et ka tema naudib sellist tähelepanu, siis kuidas ta vaeseke seinaga ikka flirdib.

Niiet kui mind see asi häiriks ja see nendevaheline suhtlus ongi selline kus ilmselgelt on ka teistele juuresviibijatel näha, et muudkui üks edvistamine käib, siis ma ütleks küll oma mehele, et tõmmaku tagasi – asi näeb juba tobe välja…

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan teil mehega koos midagi välja mõelda, et ta paika panna või käituma õpetada. kui mees juba seda näitlemist tunnistas sulle. Räägi mehega ja küsi, et kuidas tema suhtuks, kui üks ühine tuttav mees sinuga nii käituks, sarnaselt. Et kuidas reageeriks.
Üldiselt ei peagi aga midagi väga tegema, sest iga kord, kui selline olukord tekib, saab mees asja teha, ettekäände ja selle inimese juurest minma kõndida, kui ta ei taha otse öelda. Mina naisena ilmselt teeksin nii. Esiteks, ma ei oska flirtida ega flirdile vastata, ammugi ei taha ma sellises olukorras olla kõrvuti mehega, kes mulle ei ole ka meeldiv.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 09:15; 20.08 09:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ei ole tegu küll pere tuttavaga, aga mehe endise nais töökaaslasega. Said nii hästi läbi, too naine saatis mu mehele isegi poole öö aeg sõnumeid ja helistas. Minul see muidugi ei meeldind, meil mehega olid pidevalt sellepärast tülid. Mees ütles, et nemad vaid sõbrad. Aga kes seda ikka usub.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks, väga paljud naised suhtlevad meestega olles veidikene teistmoodi kui segaseltskonnas või naistekambas olles. See ei pruugi olla üldse mitte flirt kui selline aga selline natuke edvistamine, millega ei soovitagi miskit saavutada. Täpselt samamoodi käituvad paljud mehed naisteseltskonnas, a la kukk, kes kanakarjas end puhevile ajab ja tähtsaks teeb 🙂 Selle pärast hakata tõmblema oleks ikka väga ebakindel, madal ja tegelikult suisa piinlik.

Flirt kui selline on juba kahe inimese vaheline mäng. Eelnevas kommentaaris juba öeldi, et kuidas see naine ikka flirdib kui sinu mees tuima näoga vastu vahib, seega ega ta nii tuima näoga tegelt ei vahi ja mängib hoopis kaasa. Hoopis imelikum on aga see sinule rääkimine. Nüüd on küsimus, kas su mees on lihtsalt loll või on tal mingil põhjusel vajadus sind armukadedaks ajada? (mingid suhte alguse/ebakindluse mängud? oled ise samasuguseid asju teinud ja talle rääkinud?)

Ja sellise kirjutamisega ei saavuta sa mittekuimidagi, mees ei ole sinu omand, mees ei ole miski, millele sa saad peale pissida ja siis keegi teine ei tohi näppida. Ta on vaba inimene, kes on vaba ise oma otsuseid tegema. Mitte ükski “eit” ei saa vedada meest minema õnnelikust suhtest, kus ta ise olla tahaks kui see võõras ainult minema ei veaks.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte ükski “eit” ei saa vedada meest minema õnnelikust suhtest, kus ta ise olla tahaks kui see võõras ainult minema ei veaks.

Minema ei saa jah vedada kedagi, kes ei taha .Kuid nagu me teame, siis kõik mehed ei tahagi minema minna, nad tahavad hoopis kahte korraga või mitut korraga. Et vaat ei lohistatagi ära ,ei taha ise ka minna, aga teisi tahab ikka, mitme naisega paketti. Isiklikult pooldan enne juba “ära minekut, ja kohe”. Aga ruttu ka siis, kiiremini, kui muidu.
Nii et mehe olemise ja minemise vahele jääbki see kogu sigadus, mida suudetakse korda saata.

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 09:15; 20.08 09:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees muigab, et ärgu ma põdegu, see naine ei ole kuskilt tema maitse.

Oi, kui sa teaksid, kui paljud mehed lähevad voodisse naistega, kes “pole üldse nende maitse”! 😀

Mõtle sellele ka, MIKS su mees seda sulle rääkis? Normaalne mees ütleks ligiajavale mõrrale ise ja vaikselt, et tõmmaku tagasi, pole lootustki. Mees aga mängib kaasa ja õrritab sellega sind. Ta teab ju hästi, et sa selle peale armukadedaks lähed, kes ei läheks.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest ükski isa ja abikaasa ei hülga oma pere nii õrnal ajal, nagu seda on beebi kasvamise aeg, ja nii raskel ajal, nagu seda on kalli inimese raske haiguse lõppjärk ja surm.. seega ei, kõik muu ma oleksin ju võinud andestada, kui talle kohale jõuab, millest loobus, aga petmist mitte

raamatus ilus lugeda, kuidas kahekesi õnnelikult beebit oodatakse ja siis õnnelikena titega toimetatakse, reaalses elus saavad paljud pered otsa just raseduse või imiku ajal, sest hormoonid möllavad, mõlemad on elumuutusest väsinud ja pinges ning nii hakkabki üks osapool ringi vaatama.
ega asjata öelda, et kui väikelapseiga õnnestub perena üle elada, siis elatakse veel kaua koos

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa sellele naisele peaksid kirjutama? 😀 keegi mulle sellise kirja lambist saadaks, mul oleks kohe tükiks ajaks nalja kui palju. Enese häbistamiseks on muid viise ka.

+18
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 20.08 10:22; 21.08 15:30; 21.08 15:37; 21.08 16:36; 29.08 11:06; 29.08 11:12; 29.08 11:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, et kas ma olen ainuke friik, kellel selline mehe jutt hoopis eelmänguna toimiks…

Minu meelest on väga seksikas, kui keegi teine naine mu mehega flirdib. Noh, et polegi mina ainuke, kes teda seksikana näeb, aga mina olen ometi see, kes ta voodisse tõmmatud saab :). Ouuuuu, kuidas sädemed lendavad.

Mina küll ei keelaks kellelegi flirti, see tõstab enesetunnet ja on lõbus.

+6
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 10:38; 20.08 12:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest ükski isa ja abikaasa ei hülga oma pere nii õrnal ajal, nagu seda on beebi kasvamise aeg, ja nii raskel ajal, nagu seda on kalli inimese raske haiguse lõppjärk ja surm.. seega ei, kõik muu ma oleksin ju võinud andestada, kui talle kohale jõuab, millest loobus, aga petmist mitte

raamatus ilus lugeda, kuidas kahekesi õnnelikult beebit oodatakse ja siis õnnelikena titega toimetatakse, reaalses elus saavad paljud pered otsa just raseduse või imiku ajal, sest hormoonid möllavad, mõlemad on elumuutusest väsinud ja pinges ning nii hakkabki üks osapool ringi vaatama.

ega asjata öelda, et kui väikelapseiga õnnestub perena üle elada, siis elatakse veel kaua koos

Kaks korda saime hakkama, ise noored ja teadmatuses eesootavast, ja nüüd siis ei saa? See beebi on väga tubli, öösiti magab ilusti. Jah, päevak teeb teinekord see-eest topelt tralli. Aga härra meelest on ok jätta siis mind kolme lapsega üksi, et mina ju pole väsinud

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.08 23:30; 20.08 00:46; 20.08 00:53; 20.08 11:30; 20.08 14:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ei ole tegu küll pere tuttavaga, aga mehe endise nais töökaaslasega. Said nii hästi läbi, too naine saatis mu mehele isegi poole öö aeg sõnumeid ja helistas. Minul see muidugi ei meeldind, meil mehega olid pidevalt sellepärast tülid. Mees ütles, et nemad vaid sõbrad. Aga kes seda ikka usub.

Meil oli täpselt sama lugu. Kusjuures, tookord oli isegi lause sama “ta ei ole üldse minu maitse”. Ja lahku läksimegi, sest selgus, et oli ikka selle mehe maitse. Imelik, on see et väidetakse nagu ollakse parimad sõbrad ja siis üks hetk ikkagi hakatakse teineteist hoopis armastama. Ei saa siiski neid vastaspoolega sõbrustamisi uskuda. Tegelt ju ongi, et räägid ning arutad teisega igasugu teemadel ja tekibki vastastikune mõistmine ja hingesugulus ning kokku saadaksegi. 🙁

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 11:33; 24.08 13:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ei ole tegu küll pere tuttavaga, aga mehe endise nais töökaaslasega. Said nii hästi läbi, too naine saatis mu mehele isegi poole öö aeg sõnumeid ja helistas. Minul see muidugi ei meeldind, meil mehega olid pidevalt sellepärast tülid. Mees ütles, et nemad vaid sõbrad. Aga kes seda ikka usub.

Meil oli täpselt sama lugu. Kusjuures, tookord oli isegi lause sama “ta ei ole üldse minu maitse”. Ja lahku läksimegi, sest selgus, et oli ikka selle mehe maitse. Imelik, on see et väidetakse nagu ollakse parimad sõbrad ja siis üks hetk ikkagi hakatakse teineteist hoopis armastama. Ei saa siiski neid vastaspoolega sõbrustamisi uskuda. Tegelt ju ongi, et räägid ning arutad teisega igasugu teemadel ja tekibki vastastikune mõistmine ja hingesugulus ning kokku saadaksegi. ????

Ja kuidas flirt siia puutub?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 10:38; 20.08 12:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui minu mees tuleks rääkima sellist asja, siis juba see oleks minu jaoks ohu märk.
Ma arvaks, et mees tahab mind juba eos maha rahustada ja tähelepanu kõrvale juhtida, et juhul, kui keegi teine seda mulle rääkima tuleks, et midagi on imelik, siis oleksin asjaga kursis.
Nagu tagala kindlustamine.
Mul oli endal analoogne juhus, kus mees tuli rääkima, et Mari saadab talle imelikke sõnumeid ja näitas ka neid (sa oled nii lahe sell, lähme kohvile jne stiilis), aga ärgu ma pabistagu, et tema mulle truu ja las ta saadab, kui tahab.
Tulemuseks oli see, et ca poole aasta pärast jäi ta selle Mariga mulle vahele.

Mina sellele naisele küll praegu kirjutama ei hakkaks, aga silmad-kõrvad hoiaks küll lahti.
Pealegi on see mehe asi korda ajada, mitte teemaalgataja. Sa ei ole mehe ema, et pojakest kaitsma tõttad.

+12
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu abikaasa just sellise krõhva juurde läks, kes arvas, et tema seda tahab meest ja tema peab selle mehe saama. Ja oma naiseliku kavaluse ja nõksudega meelitas teise ära. Meil sündis just 1.5 kuud enne lahutuse küsimist beebi, kolmas laps ja see üks, kelle meisterdamine terve aasta võttis, teised tulid kergemalt ja pigem ootamatult. Ja nüüd ta hülgas meid. Mees pole miski illikuku olnud, aga siiani oli pere tema jaoks alati väga oluline. Nüüd tahab ta oma elu elada ja see, et lapsed sellega katki teeb, jätab külmaks. Lastele rääkimiseks valis järgmise päeva peale laste vanaema, minu ema surma. Keegi ei suuda tema käitumist mõista..

Mul on sinust tõeliselt kahju, aga arvan, et suurem süü on siiski mehel. Jah, põlastusväärsed on kindlasti ka naised, kes suhtes mehele ligi tikuvad, aga oma toimiva suhte ja perekonna lõhub siiski teisele naisele järgi andev mees.

Ja oma isa pealt nägin, et kui n.ö juba võõras v..t pähe tõmmatud, siis mingiks ajaks muutub mees täiesti ebaadekvaatseks.

+16
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 12:57; 20.08 19:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu abikaasa just sellise krõhva juurde läks, kes arvas, et tema seda tahab meest ja tema peab selle mehe saama. Ja oma naiseliku kavaluse ja nõksudega meelitas teise ära. Meil sündis just 1.5 kuud enne lahutuse küsimist beebi, kolmas laps ja see üks, kelle meisterdamine terve aasta võttis, teised tulid kergemalt ja pigem ootamatult. Ja nüüd ta hülgas meid. Mees pole miski illikuku olnud, aga siiani oli pere tema jaoks alati väga oluline. Nüüd tahab ta oma elu elada ja see, et lapsed sellega katki teeb, jätab külmaks. Lastele rääkimiseks valis järgmise päeva peale laste vanaema, minu ema surma. Keegi ei suuda tema käitumist mõista..

Mul on sinust tõeliselt kahju, aga arvan, et suurem süü on siiski mehel. Jah, põlastusväärsed on kindlasti ka naised, kes suhtes mehele ligi tikuvad, aga oma toimiva suhte ja perekonna lõhub siiski teisele naisele järgi andev mees.

Ja oma isa pealt nägin, et kui n.ö juba võõras v..t pähe tõmmatud, siis mingiks ajaks muutub mees täiesti ebaadekvaatseks.

Absoluutselt on mees süüdi, isegi rohkem! Jätta mind üksi 1.5 kuuse beebiga olukorras, mus mu ema on suremas. Laupäeval ema lahkus ja laupäeval kinnitas abikaasa mulle ka teise naise kohta.

Kas isa pealt nägid, muutub see käitumine kunagi adekvaatseks ka?

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.08 23:30; 20.08 00:46; 20.08 00:53; 20.08 11:30; 20.08 14:17;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 73 )


Esileht Pereelu ja suhted Perekonnatuttav flirdib mu mehega, kui mind lähedal ei ole:(