Esileht Pereelu ja suhted Perekonnatuttav flirdib mu mehega, kui mind lähedal ei ole:(

Näitan 13 postitust - vahemik 61 kuni 73 (kokku 73 )

Teema: Perekonnatuttav flirdib mu mehega, kui mind lähedal ei ole:(

Postitas:

“Triinu baar”?

Kogu see teema on nagu Triinu baar.

Alates teemaalgataja esimesest lausest (“Mehaga vesteldes…“) kuni temaga vennastuda püüdvate kägude näideteni “oma elust”, kus sõbrannad nende meestega seksida soovivad.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.08 07:12; 20.08 22:03; 21.08 06:45; 21.08 15:49; 24.08 16:11; 25.08 07:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu abikaasa just sellise krõhva juurde läks, kes arvas, et tema seda tahab meest ja tema peab selle mehe saama. Ja oma naiseliku kavaluse ja nõksudega meelitas teise ära. Meil sündis just 1.5 kuud enne lahutuse küsimist beebi, kolmas laps ja see üks, kelle meisterdamine terve aasta võttis, teised tulid kergemalt ja pigem ootamatult. Ja nüüd ta hülgas meid. Mees pole miski illikuku olnud, aga siiani oli pere tema jaoks alati väga oluline. Nüüd tahab ta oma elu elada ja see, et lapsed sellega katki teeb, jätab külmaks. Lastele rääkimiseks valis järgmise päeva peale laste vanaema, minu ema surma. Keegi ei suuda tema käitumist mõista..

Mul on sinust tõeliselt kahju, aga arvan, et suurem süü on siiski mehel. Jah, põlastusväärsed on kindlasti ka naised, kes suhtes mehele ligi tikuvad, aga oma toimiva suhte ja perekonna lõhub siiski teisele naisele järgi andev mees.

Ja oma isa pealt nägin, et kui n.ö juba võõras v..t pähe tõmmatud, siis mingiks ajaks muutub mees täiesti ebaadekvaatseks.

Absoluutselt on mees süüdi, isegi rohkem! Jätta mind üksi 1.5 kuuse beebiga olukorras, mus mu ema on suremas. Laupäeval ema lahkus ja laupäeval kinnitas abikaasa mulle ka teise naise kohta.

Kas isa pealt nägid, muutub see käitumine kunagi adekvaatseks ka?

Appi,eesti on ikka väike.Tundsin su ära detailide põhjal.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.08 00:24; 27.08 22:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Appi,eesti on ikka väike.Tundsin su ära detailide põhjal.”

No kui tunned inimest, siis paku abi, ise näed, et tal on raske. Mis meil sellest infost, et ära tundsid?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda Facebookis märkuandmist ma küll ei soovitaks. Võid ennast naeruväärseks teha. Ta võib sellest aru saada ka nii, et ta on õudselt tähtis ja sa pead teda ohtlikuks konkurendiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Appi,eesti on ikka väike.Tundsin su ära detailide põhjal.”

No kui tunned inimest, siis paku abi, ise näed, et tal on raske. Mis meil sellest infost, et ära tundsid?

See,et tunned inimest ei tähenda et oleme parimad sõbrannad kellega suhtleme iga päev.Mina ei pane oma nina teiste ellu seega kuidas on võimalik,et ma teadsin et tal mees minema läks?
Seega,ära tee ennatlikke järeldusi.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.08 00:24; 27.08 22:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See naine jäi meie klatši kuulama ja ma ei hoidnud end tagasi. Mu sõbrannad ütlesid, et ta ikka läks näost ära. Lahkus peolt ja peale seda oli tükk aega vaikus. Mees mingi aeg hiljem ütles, et vist blokkis ära. Nüüd on märtsist saati vaikus olnud.

Issand, kas sa tõesti oled endaga rahul, et nii käitusid?

Ma ei saa aru, mida halba te selle käo käitumises leiate? Kuidagi jube äraspidine suhtumine teil. Nagu see naine oleks kuidagi nii süütu olevus, et tema ei tahtnud ju midagi halba, lihtsalt ajas abielumehele visalt ligi ja siis ei tohi vaesekest veel kuidagi solvata ka?
Kägu tegi väga õigesti ja mul on kahju, et ma ise selles seltskonnas olla ei saanud, kes külgelööja üle naeris. Hea meelega oleksin seda teinud.

Kas kägude enamuse meelest pole naine kohe mitte-mitte kunagi süüdi, kui ringi tõmmatakse? Kusjuures siin veel mees on truu – ja ikka see ligilitsuja pole milleski süüdi?
On küll ja sai oma palga. Mina teda ei haletse. Tubli, kägu!

+4
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See naine jäi meie klatši kuulama ja ma ei hoidnud end tagasi. Mu sõbrannad ütlesid, et ta ikka läks näost ära. Lahkus peolt ja peale seda oli tükk aega vaikus. Mees mingi aeg hiljem ütles, et vist blokkis ära. Nüüd on märtsist saati vaikus olnud.

Issand, kas sa tõesti oled endaga rahul, et nii käitusid?

Ma ei saa aru, mida halba te selle käo käitumises leiate? Kuidagi jube äraspidine suhtumine teil. Nagu see naine oleks kuidagi nii süütu olevus, et tema ei tahtnud ju midagi halba, lihtsalt ajas abielumehele visalt ligi ja siis ei tohi vaesekest veel kuidagi solvata ka?

Kägu tegi väga õigesti ja mul on kahju, et ma ise selles seltskonnas olla ei saanud, kes külgelööja üle naeris. Hea meelega oleksin seda teinud.

Kas kägude enamuse meelest pole naine kohe mitte-mitte kunagi süüdi, kui ringi tõmmatakse? Kusjuures siin veel mees on truu – ja ikka see ligilitsuja pole milleski süüdi?

On küll ja sai oma palga. Mina teda ei haletse. Tubli, kägu!

“Jah,” pomisesid eided, “Marfa Fjodorovna, kui nii mõelda, siis on teil vist isegi õigus. Aga teisest küljest – jumal hoidku, kui endaga niimoodi juhtuks. Eks tule sellele ka mõelda!” Aga mõned hakkasid ettevaatlikult nohisedes ennast Marfa külje alla nihutama – uus arvamusliider oli valjuhäälsem kui vana, ka tissid olid tal uhkemalt õieli. Seina taga piipu toppivad taadid ajasid ka kõrvad kikki ja noogutasid kaasa: “muidugi! Tubli, Marfa! Litsile litsi palk!”

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.08 00:14; 20.08 22:14; 28.08 19:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See naine jäi meie klatši kuulama ja ma ei hoidnud end tagasi. Mu sõbrannad ütlesid, et ta ikka läks näost ära. Lahkus peolt ja peale seda oli tükk aega vaikus. Mees mingi aeg hiljem ütles, et vist blokkis ära. Nüüd on märtsist saati vaikus olnud.

Issand, kas sa tõesti oled endaga rahul, et nii käitusid?

Ma ei saa aru, mida halba te selle käo käitumises leiate? Kuidagi jube äraspidine suhtumine teil. Nagu see naine oleks kuidagi nii süütu olevus, et tema ei tahtnud ju midagi halba, lihtsalt ajas abielumehele visalt ligi ja siis ei tohi vaesekest veel kuidagi solvata ka?

Kägu tegi väga õigesti ja mul on kahju, et ma ise selles seltskonnas olla ei saanud, kes külgelööja üle naeris. Hea meelega oleksin seda teinud.

Kas kägude enamuse meelest pole naine kohe mitte-mitte kunagi süüdi, kui ringi tõmmatakse? Kusjuures siin veel mees on truu – ja ikka see ligilitsuja pole milleski süüdi?

On küll ja sai oma palga. Mina teda ei haletse. Tubli, kägu!

“Jah,” pomisesid eided, “Marfa Fjodorovna, kui nii mõelda, siis on teil vist isegi õigus. Aga teisest küljest – jumal hoidku, kui endaga niimoodi juhtuks. Eks tule sellele ka mõelda!” Aga mõned hakkasid ettevaatlikult nohisedes ennast Marfa külje alla nihutama – uus arvamusliider oli valjuhäälsem kui vana, ka tissid olid tal uhkemalt õieli. Seina taga piipu toppivad taadid ajasid ka kõrvad kikki ja noogutasid kaasa: “muidugi! Tubli, Marfa! Litsile litsi palk!”

Jäta juba, M, su stiil on nii nõme ja äratuntav. ????

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, mida halba te selle käo käitumises leiate? Kuidagi jube äraspidine suhtumine teil. Nagu see naine oleks kuidagi nii süütu olevus, et tema ei tahtnud ju midagi halba, lihtsalt ajas abielumehele visalt ligi ja siis ei tohi vaesekest veel kuidagi solvata ka?
Kägu tegi väga õigesti ja mul on kahju, et ma ise selles seltskonnas olla ei saanud, kes külgelööja üle naeris. Hea meelega oleksin seda teinud.

Kas kägude enamuse meelest pole naine kohe mitte-mitte kunagi süüdi, kui ringi tõmmatakse? Kusjuures siin veel mees on truu – ja ikka see ligilitsuja pole milleski süüdi?
On küll ja sai oma palga. Mina teda ei haletse. Tubli, kägu!

Käod ei irise mitte niivõrd kättemaksjakäo tegevuse üle kuivõrd ahistatud mehe käitumise üle. Tore mees küll, istub abitult arvuti taga ja ootab, millal tema naine (kättemaksjakägu) baaris arveid klaarib. Siis tuleb naine võidukalt koju ja mõne aja pärast ohkab abitu isakägu kergendatult, et ‘oeh, vist blokkis nüüd ära, aitäh sulle, mu vapper võitleja-emakägu’.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.08 11:27; 29.08 06:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen see nn kättemaksukägu. Täiesti huvitav hüüdnimi. Peaksingi muutma oma kasutajanime selleks.
Mu mees on pigem tagasihoidlik, ei soovi kellelegi halvasti öelda ja loodab, et asjad lahenevad iseenesest. Pole tossike, aga natuke vajab vahel nö tagant torkimist. Mind see olukord häiris ja teda ka. Võtsin ise asja käsile, mehel oli ükskõik. Ta tunneb mind hästi ja teab, et ma talle mitte kunagi avalikult häbi ei tee. Otse kellelegi midagi ei öelnud. Ma ei läinud skandaali tegema vaid rääkisin sellest oma sõbrannadega.
PS! Ei olnud mingi Triinu baar või mingi muu Lõuna-Eesti baar/pubi/klubi. Kõik toimus Tallinnas, klubi nime ei maini.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.08 11:50; 21.08 15:51; 29.08 09:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See naine jäi meie klatši kuulama ja ma ei hoidnud end tagasi. Mu sõbrannad ütlesid, et ta ikka läks näost ära. Lahkus peolt ja peale seda oli tükk aega vaikus. Mees mingi aeg hiljem ütles, et vist blokkis ära. Nüüd on märtsist saati vaikus olnud.

Issand, kas sa tõesti oled endaga rahul, et nii käitusid?

Ma ei saa aru, mida halba te selle käo käitumises leiate? Kuidagi jube äraspidine suhtumine teil. Nagu see naine oleks kuidagi nii süütu olevus, et tema ei tahtnud ju midagi halba, lihtsalt ajas abielumehele visalt ligi ja siis ei tohi vaesekest veel kuidagi solvata ka?

Kägu tegi väga õigesti ja mul on kahju, et ma ise selles seltskonnas olla ei saanud, kes külgelööja üle naeris. Hea meelega oleksin seda teinud.

Kas kägude enamuse meelest pole naine kohe mitte-mitte kunagi süüdi, kui ringi tõmmatakse? Kusjuures siin veel mees on truu – ja ikka see ligilitsuja pole milleski süüdi?

On küll ja sai oma palga. Mina teda ei haletse. Tubli, kägu!

Ma ei tea, minule tundub selline käitumine kuidagi väga madala enesehinnangu ja vähese hariduse teema olevat. Ma oleks lihtsalt itsitanud, kui mingi meeleheitel preili üritab pükstest välja pugeda, et meest kinni hoida.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 20.08 10:22; 21.08 15:30; 21.08 15:37; 21.08 16:36; 29.08 11:06; 29.08 11:12; 29.08 11:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, mida halba te selle käo käitumises leiate? Kuidagi jube äraspidine suhtumine teil. Nagu see naine oleks kuidagi nii süütu olevus, et tema ei tahtnud ju midagi halba, lihtsalt ajas abielumehele visalt ligi ja siis ei tohi vaesekest veel kuidagi solvata ka?

Kägu tegi väga õigesti ja mul on kahju, et ma ise selles seltskonnas olla ei saanud, kes külgelööja üle naeris. Hea meelega oleksin seda teinud.

Kas kägude enamuse meelest pole naine kohe mitte-mitte kunagi süüdi, kui ringi tõmmatakse? Kusjuures siin veel mees on truu – ja ikka see ligilitsuja pole milleski süüdi?

On küll ja sai oma palga. Mina teda ei haletse. Tubli, kägu!

Käod ei irise mitte niivõrd kättemaksjakäo tegevuse üle kuivõrd ahistatud mehe käitumise üle. Tore mees küll, istub abitult arvuti taga ja ootab, millal tema naine (kättemaksjakägu) baaris arveid klaarib. Siis tuleb naine võidukalt koju ja mõne aja pärast ohkab abitu isakägu kergendatult, et ‘oeh, vist blokkis nüüd ära, aitäh sulle, mu vapper võitleja-emakägu’.

Jaaaa, huvitav kas võitleja emakägul endal pole halb, et nii hädine mees kodus, kes tüütut ülekaalulist prouat ära ei suuda blokeerida.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 20.08 10:22; 21.08 15:30; 21.08 15:37; 21.08 16:36; 29.08 11:06; 29.08 11:12; 29.08 11:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen see nn kättemaksukägu. Täiesti huvitav hüüdnimi. Peaksingi muutma oma kasutajanime selleks.

Mu mees on pigem tagasihoidlik, ei soovi kellelegi halvasti öelda ja loodab, et asjad lahenevad iseenesest. Pole tossike, aga natuke vajab vahel nö tagant torkimist. Mind see olukord häiris ja teda ka. Võtsin ise asja käsile, mehel oli ükskõik. Ta tunneb mind hästi ja teab, et ma talle mitte kunagi avalikult häbi ei tee. Otse kellelegi midagi ei öelnud. Ma ei läinud skandaali tegema vaid rääkisin sellest oma sõbrannadega.

PS! Ei olnud mingi Triinu baar või mingi muu Lõuna-Eesti baar/pubi/klubi. Kõik toimus Tallinnas, klubi nime ei maini.

Kõlab küll Triinu baarina. Sa vist ikka natuke luiskad meile ka. Äkki õpetad järgmise kiskja ilmumise jaoks mehele kohe, et kust neid sõnumeid ikka blokeerida saab. Jään ikkagi selle juurde, et nii käituva dvaid väga madala enesehinnanguga inimesed, need kes teavad mida väärt on, neil on suht suva.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 20.08 10:22; 21.08 15:30; 21.08 15:37; 21.08 16:36; 29.08 11:06; 29.08 11:12; 29.08 11:18;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 61 kuni 73 (kokku 73 )


Esileht Pereelu ja suhted Perekonnatuttav flirdib mu mehega, kui mind lähedal ei ole:(