Esileht Kasutajaabi ja mõtted Perekool aeglane

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Perekool aeglane

Postitas:

Kas ainult minul on PK viimastel päevadel eriti aeglane? Kui veel 2. või 3.-le lehele minna, siis võib laadimist ootama jäädagi. Mis JÄLLE toimub?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.07 17:06; 17.07 23:24; 24.08 01:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seoses mõningate uuendustega võib esineda häireid Perekooli lehel.
https://foorum.perekool.ee/teema/perekooli-uuendus-03-07-18-alafoorumite-liitmine-ja-umbrikute-eemaldamine/

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaua neid häireid esineda võib? Postitamine on tõeline piin, ikka oma 15-25 seki läheb ooteajaks peale iga kommentaari.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.07 01:26; 13.07 19:23; 17.07 11:35; 20.07 00:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaua neid häireid esineda võib? Postitamine on tõeline piin, ikka oma 15-25 seki läheb ooteajaks peale iga kommentaari.

See on veel kiiresti saadud: ma maakas, juba tahtsin Teliaga ühendust võtta, et miks nett nii aeglane ja kas siiakanti läbi kuusemetsa hästi ei jõua, aga muu internet + telekas + telefon on täiesti ok. Need “ajutised häired” on minu meelest juba mitu nädalat kestnud?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaua neid häireid esineda võib? Postitamine on tõeline piin, ikka oma 15-25 seki läheb ooteajaks peale iga kommentaari.

See on veel kiiresti saadud: ma maakas, juba tahtsin Teliaga ühendust võtta, et miks nett nii aeglane ja kas siiakanti läbi kuusemetsa hästi ei jõua, aga muu internet + telekas + telefon on täiesti ok. Need “ajutised häired” on minu meelest juba mitu nädalat kestnud?

Tõsi, läheb kauem küll. Võimalik, et toona postitades olin optimistlikus tujus – või on asi vahepeal hullemaks läinud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.07 01:26; 13.07 19:23; 17.07 11:35; 20.07 00:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul võtab 1 postituse ilmumine aega täpselt 1 minut.
Mujal probleeme pole.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kohutavalt aeglane postitamine on. nüüd on juba mitu nädalat möödas, ja ikka veel ei saa korda, milles on asi?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on ulme kui aeglaselt laadib vastuseid foorumisse. Mis te selle foorumiga teinud olete? Tehke korda. Igaljuhul minu jaoks oli see nüüd küll viimane kommentaar. 2 minutit jookseb 1 ( loe üks) postitus foorumisse. Nalja teete või? Kas foorumil on mingi mootor, mis kammib kirjutaja arvuteid?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain ka nüüd 1 minuti piiri kätte postitades.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.07 01:26; 13.07 19:23; 17.07 11:35; 20.07 00:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul jookseb nagu jänks maratonil.
ei miskit läägi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

foorumil on mingi mootor, mis kammib kirjutaja arvuteid

Hakkab jah tekkima kahtlus, et asi siin enam õige ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.07 17:06; 17.07 23:24; 24.08 01:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiirus on normaalne nüüd, aitäh!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.07 01:26; 13.07 19:23; 17.07 11:35; 20.07 00:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

JÄLLE postitamine muneb. Taas mingid uuendused või mis?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aeglaseks jah juba jälle muutund. Miks te küll pidevalt solgite??

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.07 17:06; 17.07 23:24; 24.08 01:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul juba aeglane kuu aega !

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.06 16:06; 11.07 19:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On jah aeglane vähemalt kuu aega juba. Kusjuures mulle tundub, et seoses reklaamidega. Kogu aeg otsib mingit on24 või bepolite lehte. Pole vaja adblokki soovitada, siis ei tööta jälle teised lehed.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole vaja adblokki soovitada, siis ei tööta jälle teised lehed.

Et siis millised täpsemalt?

Delfi saab aru, kerjab Luigele mingit eurot, aga selle annab sulgeda.
Veel.

Lääne lehtedest väga üksikud blokivad su kohe, kui adblokki kasutad. Aga neile on 5 samasugust alternatiivi kohe kõrval, mis EI bloki.

P.S. Kel internet aeglane, tehke oma arvutid korda. Visake need keerlevad kõvakettad minema ja ostke mälu (RAM) juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan telefoni mitte arvutit!
Edit: vahetasin veebilehitsejat nüüd on kiire.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.06 16:06; 11.07 19:54;
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Perekool aeglane

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.