Esileht Kasutajaabi ja mõtted Perekool aeglane

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Perekool aeglane

Postitas:
Kägu

Kas ainult minul on PK viimastel päevadel eriti aeglane? Kui veel 2. või 3.-le lehele minna, siis võib laadimist ootama jäädagi. Mis JÄLLE toimub?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Perekooli moderaator

Seoses mõningate uuendustega võib esineda häireid Perekooli lehel.
https://foorum.perekool.ee/teema/perekooli-uuendus-03-07-18-alafoorumite-liitmine-ja-umbrikute-eemaldamine/

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kaua neid häireid esineda võib? Postitamine on tõeline piin, ikka oma 15-25 seki läheb ooteajaks peale iga kommentaari.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kaua neid häireid esineda võib? Postitamine on tõeline piin, ikka oma 15-25 seki läheb ooteajaks peale iga kommentaari.

See on veel kiiresti saadud: ma maakas, juba tahtsin Teliaga ühendust võtta, et miks nett nii aeglane ja kas siiakanti läbi kuusemetsa hästi ei jõua, aga muu internet + telekas + telefon on täiesti ok. Need “ajutised häired” on minu meelest juba mitu nädalat kestnud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on veel kiiresti saadud: ma maakas, juba tahtsin Teliaga ühendust võtta, et miks nett nii aeglane ja kas siiakanti läbi kuusemetsa hästi ei jõua, aga muu internet + telekas + telefon on täiesti ok. Need “ajutised häired” on minu meelest juba mitu nädalat kestnud?

Tõsi, läheb kauem küll. Võimalik, et toona postitades olin optimistlikus tujus – või on asi vahepeal hullemaks läinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul võtab 1 postituse ilmumine aega täpselt 1 minut.
Mujal probleeme pole.

Please wait...
Postitas:
kitah

kohutavalt aeglane postitamine on. nüüd on juba mitu nädalat möödas, ja ikka veel ei saa korda, milles on asi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on ulme kui aeglaselt laadib vastuseid foorumisse. Mis te selle foorumiga teinud olete? Tehke korda. Igaljuhul minu jaoks oli see nüüd küll viimane kommentaar. 2 minutit jookseb 1 ( loe üks) postitus foorumisse. Nalja teete või? Kas foorumil on mingi mootor, mis kammib kirjutaja arvuteid?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sain ka nüüd 1 minuti piiri kätte postitades.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mul jookseb nagu jänks maratonil.
ei miskit läägi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

foorumil on mingi mootor, mis kammib kirjutaja arvuteid

Hakkab jah tekkima kahtlus, et asi siin enam õige ei ole.

Please wait...
Postitas:
Perekooli moderaator

Tegime eile öösel paar uuendust, mis peaks lahendama probleeme seoses lehekülje aeglusega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kiirus on normaalne nüüd, aitäh!

Please wait...
Postitas:
kitah

JÄLLE postitamine muneb. Taas mingid uuendused või mis?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aeglaseks jah juba jälle muutund. Miks te küll pidevalt solgite??

Please wait...
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Esileht Kasutajaabi ja mõtted Perekool aeglane