Esileht Ajaviite- ja muud jutud Perekool on elu

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Perekool on elu

Postitas:
Kägu

Muidu öeldakse et fb on elu aga no kuulge…………
Kõige intiimsemad asjad ( voodielu ja muud sellelaadsed probleemid) saavad perekoolis arutust.
Kuidas tööle minna ja kuhu- kõik saab perekoolis selgeks.
Palju maksudeks või deklaratsiooni tagastust- perekoolis ka kalkulaatorid olemas.
Mida lapsele selga- ikka PEREKOOL
Kas mees petab- küsi perekoolist
Mida süüa teha- perekool
Ma olen paks/kõhna- perekool
Ma olen rikas/vaene- perekool
Ma olen loll/tark- perekool
Kuidas firmat luua- perekool
Kuidas ma/teised olen/on raseeritud- perekool

Perekool oh my god
Lihtsalt tekkis mõte, et muidu kui öeldi et fb on elu siis vaevalt et keegi seal läheks selliseid asju arutama või seinale postitama.

Please wait...
Postitas:
maiiii

RE: PEREKOOL ON ELU

nu tegemist on ju foorumiga, millest siin siis peaks rääkima?
Rasestumis teema all on sellega seonduvad mured, pereelu samamoodi ja ajaviite jutud ongi ju loba.

Please wait...
Postitas:
elke2010

RE: PEREKOOL ON ELU

loomulikult facebookis ei hakkaks keegi selliseid intiimseid või siis jälle puhtalt uudishimust-kuidas on teistel- ajendatud küsimusi küsima. sest facebook pole anonüümne, perekoolis aga võid püstitada teema käona ja mitte keegi ei tea, et sa oled tema naaber või kolleeg või kes iganes

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Perekool on elu

mis on seal siis halba? kui mul ei ole lähedast söbrannat kellega oma kõiki asju arutada ja fb on selles suhtes asendamatu koht. selliseid vbl palju ei ole aga mina olen ja olen tänulik, et on selline koht olemas. eks see anonyymsus on kuis on, loodetavasti need kes köiki perekoolis käijate andmeid näevad on piisavalt diskreetsed mitte kasutamaks neid pahatahtlikult klatshimiseks vmt. perekool ei ole just elu aga hea söbra eest on kyll, järelikult on osaliselt ka söbrad need kes vastavad teemadele ja kellega tekib arutlus ja kelle postitusest midagi körvataha saab panna. aitäh teile

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
nyah nyah

Erinevalt sõprus- & tutvusringkondadest, kus yldiselt siiski suhtlevad ysna ligilähedase taustaga inimesed, on siin võimalik vestelda täielise demokraatia olukorras. Yhes & samas teemas võivad arvamust avaldada pooliku põhiharidusega koristaja & teaduste doktor, verivaene & ropprikas, abikaasa & armuke, pätt & seaduskuulekas kodanik, tallinlane & tartlane, inimvihkaja & loomavihkaja, patrioot & emigrant, optimist & pessimist . . .

Päris ilusa ylevaate saab inimkonnast kui sellisest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No jah, selle viimase tõdemuse tõttu ma siin üldse vestlustesse ei laskugi. Ütlen oma arvamuse ja rohkem teemat ei puuduta. Solvuge, kui tahate, aga mulle ei kõlba, kui nt keegi põhiharidusega ja seejuures ropp ja kasimata, loll nagu saabas, tuleb mind õpetama ja minuga vaidlema. Jaaaa on küll igal ühel õigus oma arvamust avaldada, aga mõni arvamus ei kõlba mitte kuhugi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No jah, selle viimase tõdemuse tõttu ma siin üldse vestlustesse ei laskugi. Ütlen oma arvamuse ja rohkem teemat ei puuduta. Solvuge, kui tahate, aga mulle ei kõlba, kui nt keegi põhiharidusega ja seejuures ropp ja kasimata, loll nagu saabas, tuleb mind õpetama ja minuga vaidlema. Jaaaa on küll igal ühel õigus oma arvamust avaldada, aga mõni arvamus ei kõlba mitte kuhugi. [/tsitaat]

:):). mis on sellise inimese yldnimetaja, rassist on rassipöhine halvustaja, aga nn klassipõhise arvustaja nimetus on siis klassist ve:D. ma pigem omakorda suhtleks normaalse suhtumisega põhikooli haridusega inimesega kui ylepaisutatud ego käes vaevleva minu endaga samal hariduse ja sissetulekutasemel inimesega…

Please wait...
Postitas:
Alfonss

minu jaoks rohkem ajaveetmise koht. vahel käib kah.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Alfonss kirjutas:[/small]
[tsitaat]minu jaoks rohkem ajaveetmise koht. vahel käib kah.[/tsitaat]

arvestades kui tihedalt sinu nimi siin figureerib on määratlus käib kah kaugelt alahinnatud. suht elu ju..irw

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Perekool on elu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.