Esileht Ajaviite- ja muud jutud Perekooli foorum

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 52 )

Teema: Perekooli foorum

Postitas:
Kägu

Ma tegelikult ei saa üldse aru, miks ma siia teemasid teen, miks ma teiste kägude debiilseid postitusi ja veel debiilsemaid kommentaare loen. Ma ei tea mida ma loodan lugeda kui on tegelikult teada, et midagi mõistlikku siit kunagi lugeda ei ole. Mis üldse on sellise koha mõte? Vähemalt kaks reaalset laipa, lugematu arv vaimselt laipu, mõned kohtuasjad avaliku elu tegelaste osalusel(kuigi mingit blogijat on raske avaliku elu tegelaseks nimetada. Las olla, pada sõimab katelt niikuinii), hunnik omast arust elitaarseid targutusi ja null kasu ühiskonnale. Veel vähem kasu perekultuurile ja traditsioonidele. See mida siin arenguks nimetatakse, on tegelikult kaos. Lühidalt kahetsus- ja jälestusväärne seltskond on siin. Kui keegi tunneb end nüüd solvatuna, siis asjata- selleks pole piisavalt veenvat sõnavara veel leiutatud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui keegi tunneb end nüüd solvatuna, siis asjata-

Ainus, millega su postitusest nõus olen.
Väärt koht on.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Prekoolis on elu on nagu elu ikka. Mulle siin reeglina meeldib. Puudub see lipitsev viisakus ja teeseldud mõistmine. Kui teemaalgataja on probleemi või mure adekvaatselt kirja pannud ja on nõus ka erinevaid arvamusi kuulama, on perekooli pilk sageli kiiduväärselt selge.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Perekool on ühiskonna mudel nagu kõik muudki foorumid, olgu anonüümsed või mitte.

Ja veel – sa ei tea tegelikult, kui palju see mõjutab ühiskonda. Siin kirja pandu ei pruugi olla sugugi nii mõjuta.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Perekool on ühiskonna mudel nagu kõik muudki foorumid, olgu anonüümsed või mitte.

Ja veel – sa ei tea tegelikult, kui palju see mõjutab ühiskonda. Siin kirja pandu ei pruugi olla sugugi nii mõjuta.

Jah ja mitte positiivselt. Väga kahetsusväärne suund on siinsel mõjul ühiskonnale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina pole kauaaegne kasutaja, kuid jääb mulje ja tunnen rõõmu, et foorum suudab vastu seista ekreiitlikule terrorile. Siin on mõned aktiivsed hullud, kuid nende sõnum ei jää domineerima.

Õnneks tänapäeva noortel emmedel on peas nii palju oidu, et ei soovita minna koos EKRE-ga tagasi keskaega, kus mees keelas-kamandas-peksis.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Postitus on liiga nüri kisma käima tõmbamiseks. Tee parem katse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina pole kauaaegne kasutaja, kuid jääb mulje ja tunnen rõõmu, et foorum suudab vastu seista ekreiitlikule terrorile. Siin on mõned aktiivsed hullud, kuid nende sõnum ei jää domineerima.

Õnneks tänapäeva noortel emmedel on peas nii palju oidu, et ei soovita minna koos EKRE-ga tagasi keskaega, kus mees keelas-kamandas-peksis.

Ja valitsev ultraliberaalne kaos on kuskilt otsast parem? Sinule ehk küll aga kes oled sina seda ütlema?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis üldse on sellise koha mõte? Vähemalt kaks reaalset laipa, lugematu arv vaimselt laipu, mõned kohtuasjad avaliku elu tegelaste osalusel(kuigi mingit blogijat on raske avaliku elu tegelaseks nimetada.

Ära pinguta üle. See foorum siin peegeldab tavalist elu oma hädade ja rõõmudega.

Please wait...
Postitas:
Kägu
    Siin on väga vähe positiivsust.
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja valitsev ultraliberaalne kaos on kuskilt otsast parem? Sinule ehk küll aga kes oled sina seda ütlema?

Isegi kui sõna- ja arvamusvabadust ning naiste ja vähemuste õigusi nimetada liberaalseks kaoseks, siis jah, liberaalne kaos on parem nii minu kui ka teiste naiste jaoks. Usun, et vähesed meist soovivad olla mehe tallaalused, kelle põhifunktsiooniks on laste sünnitamine ja toidu valmistamine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Isegi kui sõna- ja arvamusvabadust ning naiste ja vähemuste õigusi nimetada liberaalseks kaoseks, siis jah, liberaalne kaos on parem nii minu kui ka teiste naiste jaoks. Usun, et vähesed meist soovivad olla mehe tallaalused, kelle põhifunktsiooniks on laste sünnitamine ja toidu valmistamine.

Oeh, kas on kohta, kuhu see õnnetu ärapiinatud naine oma halaga ei jõua?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Jah, ultraliberaalne kaos on juba homode peremudeli õpetamine koolis, rääkimata homodele lapsendamisõiguste andmine. Sisuliselt tähendab väidetav vähemuste kaitse hoopis enamuse tasalülitamist ja see ma garanteerin, ühel heal päeval kulmineerub sõjaga kõige otsesemas mõttes.
Ultraliberaalne kaos on lastes karistamatuse tunde kasvatamine stiilis lepi ja maksa. Sest kui maksad, siis ju raha ringleb, js majandus kasvab onju! Sellistel alustel majanduskasvu pole meile vaja!
Liberalism devalveerib ja lammutab väärtusi, kultiveerib vaimset ja hingelist lodevust ja seda kõike ainult efektiivsema raha nimel. Kõige odavam asi siin maailmas ongi raha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, ultraliberaalne kaos on juba homode peremudeli õpetamine koolis, rääkimata homodele lapsendamisõiguste andmine. Sisuliselt tähendab väidetav vähemuste kaitse hoopis enamuse tasalülitamist ja see ma garanteerin, ühel heal päeval kulmineerub sõjaga kõige otsesemas mõttes.
Ultraliberaalne kaos on lastes karistamatuse tunde kasvatamine stiilis lepi ja maksa. Sest kui maksad, siis ju raha ringleb, js majandus kasvab onju! Sellistel alustel majanduskasvu pole meile vaja!
Liberalism devalveerib ja lammutab väärtusi, kultiveerib vaimset ja hingelist lodevust ja seda kõike ainult efektiivsema raha nimel. Kõige odavam asi siin maailmas ongi raha.

Konservatiivne kaos toob kaasa naiste ja laste peksu, homoseksuaalide hukkamise, usuõpetuse koolides, rääkimata laste seksuaalsest väärkohtlemisest. Ühel heal päeval kulmineeruvad pinged sõjana erinevate rahvuste ja rasside vahel. Konservatism devalveerib inimelu väärtuse ja kultiveerib vihkamist ja sallimatust. Kõik valgenahalise tõupuhta meessoost indiviidi huvide nimel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kae õudu, ausalt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Konservatiivne kaos toob kaasa naiste ja laste peksu, homoseksuaalide hukkamise, usuõpetuse koolides, rääkimata laste seksuaalsest väärkohtlemisest. Ühel heal päeval kulmineeruvad pinged sõjana erinevate rahvuste ja rasside vahel. Konservatism devalveerib inimelu väärtuse ja kultiveerib vihkamist ja sallimatust. Kõik valgenahalise tõupuhta meessoost indiviidi huvide nimel.

Planeet ongi üle asustatud. Teiseks kui keegi sellel planeedil midagi loonud on, tänu millele me oleme oma arengus just nii kaugel nagu me oleme, siis võlgneme tänu just valgele rassile!
Et me siin maailmas üldse olemas oleme, saame võlgneda tänu ainult(!) heteroseksuaalsusele! Isegi kui mõni meist saab öelda, et võlgneb tänu hoop tehnoloogiale, siis ei tohi unustada, et tehnoloogia on olnud sellistel puhkudel kõigest vahend ürgse emase raku ja ürgse isase raku vahel, ehk lõppkokkuvõttes ikkagi eri sugudele. Võibolla tehisintellekt hakkab kuidagi teisiti paljunema, selles ma ei saa kaasa rääkida.
Muide, kas liberaalid oma “põhimõtete”(lubage naerda) eest on üldse valmis elu ja surma peale võitlema? Konservatiivid on! Rindel näeme! 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Planeet ongi üle asustatud.

Kuna maailm on niigi üleasustatud siis tulebki paljunemisele piir panna. Loodus hakkab end ise reguleerima – sigimisvõime väheneb ja sünnib rohkem homoseksuaale. Maa on surev planeet.

Teiseks kui keegi sellel planeedil midagi loonud on, tänu millele me oleme oma arengus just nii kaugel nagu me oleme, siis võlgneme tänu just valgele rassile!

Valge rass on vähkkasvaja, mis hävitab, allutab ja võtab jõuga üle kõik oma teel. Aegade algusest peale. Kui soovid oma maailmapilti veidi laiendada (mis valgete ülemvõimust, eugeenikast ja rassismist läbiimbunud konservatiivi puhul on muidugi äärmiselt ebatõenäoline), siis loe:
R.Walker “When We Ruled”
J.Oliver “Mansa Musa and the Empire of Mali”
I. van Seratima “They Came Before Columbus”
C.G.Woodson “The Mis-Education of the Negro”
jne.
Valge rass on oma suurusehullustuses kogu planeedi persse keeranud juba

Muide, kas liberaalid oma “põhimõtete”(lubage naerda) eest on üldse valmis elu ja surma peale võitlema? Konservatiivid on! Rindel näeme! 🙂

Liberaalid ongi need, kes on kõigi (ka sinu) õiguste ja oma põhimõtete eest tänavatele tulnud ja osad ka surmani võidelnud. Kui palju on liberaale tapetud, pekstud, vägistatud, mõnitatud ja ahistatud lihtsalt oma veendumuste eest seismise või ka ainult oma olemasolu pärast? Kui palju konservatiive? Mõtiskle sel teemal natuke, uuri elu ja ajalugu.
Konservatiiv võitleb selle põhimõtte nimel, et alluda ja allutada (vastavalt siis oma soolisele kuuluvusele). Ega kõigil ei peagi õigusi olema?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav, et konservatiivsususe vihkaja on loonud endale mingi suvalise pildi sellest, mida konservatiivsus tähendab ja nüüd kardab ja vihkab seda enda loodud ettekujutust. Millisest allikast see arvamus pärineb, et konservatiivsus sinu nimetet asju peaks tähendama, sa õnnetu hing.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Käisin perekoolis seetõttu, et rasedus ei kulgenud viperusteta ning sain häid nõuandeid.
Nüüd käin siin harjumusest ja sellest, et ühte kasutajat järjekindlalt närvi ajada – tema minevikupattude eest.

Please wait...
Postitas:
kitah

Käisin perekoolis seetõttu, et rasedus ei kulgenud viperusteta ning sain häid nõuandeid.

Nüüd käin siin harjumusest ja sellest, et ühte kasutajat järjekindlalt närvi ajada – tema minevikupattude eest.

Sa ei aja mind närvi, korjad vaid endale karmat ja vähki.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa ei aja mind närvi, korjad vaid endale karmat ja vähki.

Muig

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma tegelikult ei saa üldse aru, miks ma siia teemasid teen,

Ma ka ei saa aru, miks ometi sa üdlse teemasid teed.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Millised need teemaalgatuses mainitud kaks reaalset laipa on? Üks oli n16, aga teine?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Planeet ongi üle asustatud.

Kuna maailm on niigi üleasustatud siis tulebki paljunemisele piir panna. Loodus hakkab end ise reguleerima – sigimisvõime väheneb ja sünnib rohkem homoseksuaale. Maa on surev planeet.

Teiseks kui keegi sellel planeedil midagi loonud on, tänu millele me oleme oma arengus just nii kaugel nagu me oleme, siis võlgneme tänu just valgele rassile!

Valge rass on vähkkasvaja, mis hävitab, allutab ja võtab jõuga üle kõik oma teel. Aegade algusest peale. Kui soovid oma maailmapilti veidi laiendada (mis valgete ülemvõimust, eugeenikast ja rassismist läbiimbunud konservatiivi puhul on muidugi äärmiselt ebatõenäoline), siis loe:

R.Walker “When We Ruled”

J.Oliver “Mansa Musa and the Empire of Mali”

I. van Seratima “They Came Before Columbus”

C.G.Woodson “The Mis-Education of the Negro”

jne.

Valge rass on oma suurusehullustuses kogu planeedi persse keeranud juba

Liberaalid ongi need, kes on kõigi (ka sinu) õiguste ja oma põhimõtete eest tänavatele tulnud ja osad ka surmani võidelnud. Kui palju on liberaale tapetud, pekstud, vägistatud, mõnitatud ja ahistatud lihtsalt oma veendumuste eest seismise või ka ainult oma olemasolu pärast? Kui palju konservatiive? Mõtiskle sel teemal natuke, uuri elu ja ajalugu.

Konservatiiv võitleb selle põhimõtte nimel, et alluda ja allutada (vastavalt siis oma soolisele kuuluvusele). Ega kõigil ei peagi õigusi olema?

Tänu kellele sa siin pläkutad? Arvuti ja interneti lõid valged(ka kollased on siinkohal valged) , auto millega sa igapäevaselt sõidad, leiutas valge, kogu tehnoloogia milleta sa oma kaasaegset libraalset elunatukest ette ei kujuta, on loonud valged, ühiskonnad, kuhu tšurkad niiväga trügivad ja kus nad ainult toetustest elavad, varastavad ja oma õiguste kasvu nõuavad, on üles ehitatud valgete poolt, tänase majandusliku heaolu eest võlgned tänu just valgetele(ja kollastele, eeskätt jaapanlastele) aga mitte islamistidele ja aafriklastele.
Enamik inimesi võlgneb tänu oma eksistentsi eest oma naissoost emale ja meessoost isale. Aga sina ja paljud sinusugused ilmselt meessoost isale ja meessoost emale. Ma parem ei hakka kirjeldama kuidas see võiks võimalik olla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Millised need teemaalgatuses mainitud kaks reaalset laipa on? Üks oli n16, aga teine?

Teine on minu teada üks mees. Aga kõiki me ei pruugi teadagi. Õelus mis siin valitseb, võib olla tõuganud kümneid endalt elu võtma. Tõeliselt raskustesse sattunud siit abi ja tuge ei saa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teine on minu teada üks mees. Aga kõiki me ei pruugi teadagi. Õelus mis siin valitseb, võib olla tõuganud kümneid endalt elu võtma. Tõeliselt raskustesse sattunud siit abi ja tuge ei saa.

Miks sa siis nii palju õelutsed? Ja ära ütle, et sa ei tõlgenda enda sõnu kui õelutsemist vaid kui otsekohesust ja tõekuulutamist. Loe oma postitusi korraks võõra silmaga ja siis jää lihtsalt vait, kui sa kord juba headust soovid kultiveerida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Õelus mis siin valitseb, võib olla tõuganud kümneid endalt elu võtma.

Just.
Kui mitte öelda, et tuhandeid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

see on koht, kus ometi saab midagi öelda, sest küsitakse ju ;P mujal ju ei küsita, aga öelda tahaks ikka. nt kui teeb midagi töökaaslane, naaber, laps,ema, kaasa, müüja, bussijuht jne.
nad teevad, aga ei küsi oma tegevuse kohta hinnangut.
ja kui mujal küsitakse midagi, siis ei julgeta nagunii öelda. nt koosolekud, pere, töökaaslased, sõbrad. ei taha ju öelda seda mis võiks neid solvata või ise ennast halba valgusesse seada oma negatiivse arvamusega.

see on huvitav koht ka mu enda silmis, ma ei saa aru miks ma siin olen. ikka vaid anonüümse arvamuse avaldamise võimaluse pärast.
sest mind tegelikult ei huvita need teemad mujal. nt ma ei loe selliseid ajakirju, ei loe raamatuid suhetest, armastusest, ma ei taha nõu anda kui reaalselt seda küsitakse sest see pneb mulle nagu tatud vastutuse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks sa siis nii palju õelutsed? Ja ära ütle, et sa ei tõlgenda enda sõnu kui õelutsemist vaid kui otsekohesust ja tõekuulutamist. Loe oma postitusi korraks võõra silmaga ja siis jää lihtsalt vait, kui sa kord juba headust soovid kultiveerida.

Mida külvad, seda lõikad. Nagu küla koerale, nii koer külale. Lihtne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mida külvad, seda lõikad. Nagu küla koerale, nii koer külale. Lihtne.

Aga proovi korraks seda õelust mitte külvata. Ja katsu seda koera mitte kividega pilduda ja ta ei urise su peale. Palun proovi. Tigedust õhutavate teemade ja postitustega pole sa seni suutnud enda vastu headust välja kutsuda ega juhtu see ka tulevikus.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 52 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Perekooli foorum