Esileht Ajaviite- ja muud jutud Perekooli foorum

Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )

Teema: Perekooli foorum

Postitas:
Kägu

Miks sa siis nii palju õelutsed? Ja ära ütle, et sa ei tõlgenda enda sõnu kui õelutsemist vaid kui otsekohesust ja tõekuulutamist. Loe oma postitusi korraks võõra silmaga ja siis jää lihtsalt vait, kui sa kord juba headust soovid kultiveerida.

Mida külvad, seda lõikad. Nagu küla koerale, nii koer külale. Lihtne.

Aga proovi korraks seda õelust mitte külvata. Ja katsu seda koera mitte kividega pilduda ja ta ei urise su peale. Palun proovi. Tigedust õhutavate teemade ja postitustega pole sa seni suutnud enda vastu headust välja kutsuda ega juhtu see ka tulevikus.

Minu väljspritsitud õelus ja tigedus pärineb just siit foorumist ja siin valitsevatest stereotüüpidest. Mitte kuskilt mujalt.

Jah, aga ehk sa lõpetaksid selle pritsimise? Maailm oleks kohe palju ilusam paik. Usu mind, kui sina seda koera kividega ei loobi, see perekool ei hammusta sind ka. Aitaks esialgu sellest, kui sa vaikiksid ja enam ei teeks viha õhutavaid ja õelaid postitusi.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Miks sa siis nii palju õelutsed? Ja ära ütle, et sa ei tõlgenda enda sõnu kui õelutsemist vaid kui otsekohesust ja tõekuulutamist. Loe oma postitusi korraks võõra silmaga ja siis jää lihtsalt vait, kui sa kord juba headust soovid kultiveerida.

Mida külvad, seda lõikad. Nagu küla koerale, nii koer külale. Lihtne.

Aga proovi korraks seda õelust mitte külvata. Ja katsu seda koera mitte kividega pilduda ja ta ei urise su peale. Palun proovi. Tigedust õhutavate teemade ja postitustega pole sa seni suutnud enda vastu headust välja kutsuda ega juhtu see ka tulevikus.

Minu väljspritsitud õelus ja tigedus pärineb just siit foorumist ja siin valitsevatest stereotüüpidest. Mitte kuskilt mujalt.

Jah, aga ehk sa lõpetaksid selle pritsimise? Maailm oleks kohe palju ilusam paik. Usu mind, kui sina seda koera kividega ei loobi, see perekool ei hammusta sind ka. Aitaks esialgu sellest, kui sa vaikiksid ja enam ei teeks viha õhutavaid ja õelaid postitusi.

Aga äkki päriselu hammustas ja lootsin leida siit palsamit aga sattusin kivirahe alla? Niimoodi pole käokene osanud mõelda?

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Lühidalt. Mulle meeldiks kui see foorum pandaks kinni ja see seltskond läheks tänavatele silm silma, hammas hamba vastu. Päriselt.

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lühidalt. Mulle meeldiks kui see foorum pandaks kinni ja see seltskond läheks tänavatele silm silma, hammas hamba vastu. Päriselt.

No aga mine tänavale, silm silma, hammas hamba vastu. Tulid ju sinagi siia mingil põhjusel. Minegi nüüd ja hõika oma probleem- selle asemel, et siin halada- kusagil turuplatsil kõvasti välja ja vaata, palju kaastunnet sa sel viisil saad. Hiljem siis hea võrrelda, et kus parem ja õiglasem on, linnatänaval või foorumis.

PS. Sa pole mõelnud seda ohvrihoiakut endas muuta?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Usu mind, kui sina seda koera kividega ei loobi, see perekool ei hammusta sind ka.

Ma ei jaga teemaalgataja konkreetset arvamust, kuigi ta näib olevat üldiselt mu mõttekaaslane. Aga see tsiteeritud lause on küll vale. Loomulikult hammustatakse perekoolis igaühte. Selles mõttes mõistan teemaalgataja kibestumist ja seda ka, et ta tegi selle kibestumise väljendamiseks teema. Miks mitte, siin tehakse ju igasuguseid teemasid.

Aga arvata, et perekoolis on head inimesed armastatud ja ainult halvad saavad vastu pead – see on küll naiivne soovmõtlemine.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tänu kellele sa siin pläkutad? Arvuti ja interneti lõid valged(ka kollased on siinkohal valged) , auto millega sa igapäevaselt sõidad, leiutas valge, kogu tehnoloogia milleta sa oma kaasaegset libraalset elunatukest ette ei kujuta, on loonud valged, ühiskonnad

Kui ammu on leiutatud auto, aga arvutid? Viimase 100 aasta jooksul! Inimkonna ajalugu on vana sadu tuhandeid aastaid, selle aja jooksul on välja surnud 10-neid tsivilisatsioone.

Kõik sai alguse mustadest inimestest. Enamus tänapäeva tehnoloogilisi saavutusi on aga loodud kollase rassi poolt. Kollane rass on juba möödunud valgetest. Miski ei välista, et 100 aasta pärast domineerib hoopiski must rass. Veel 100 aastat tagasi raviti su esivanemaid aadri laskmisega.

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Selles mõttes mõistan teemaalgataja kibestumist ja seda ka, et ta tegi selle kibestumise väljendamiseks teema. Miks mitte, siin tehakse ju igasuguseid teemasid.

Sa ei tunne teda ära? Seda kägu, kes ka pannkoogiküpsetamise teemas tuleb ja hakkab lajatama kõigile ja valimatult? Neid teemasid on tal ka sadu ju. Kohe ta ütleb, et: minu teemasid ei pea ju avama ja soovitab meil minna arenema.

Loomulikult öeldakse aegajalt kellelegi halvasti ja juhtub. Kui ma krijutan mingit tõsist lollust, on ju täiesti ok, kui keegi ütleb, et ma kirjutan lollust. See pole ju sõim. Kui tagasidet ei saa, siis ei tea ennast ka muuta. Ka reaalelus, esole.

Küsimus on antud teema algataja puhul, et kui see konkreetne kägu, see peamine õelutseja vakka jääks, oleks õhk ju meeetult palju puhtam. Need ei ole ju 10 000 õelat kägu. Need on arvatavalt 2-3 õelat kägu 10-15 kontoga, kes seda sõimumassi siin toodavad ja siis päevast päeva sadu räuskavaid postitusi kirjutavad.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

PK on loomulikult haige ja kurjusest nõretav keskkond. Sellised on PK nimedega püsikasutajad ja need loovadki PK-le kurja põhistruktuuri.
Mingit läbilõiget ühiskonnast ma siin ei näe, siin on ikka ühiskond kõverpeeglis, siin käivad üksikud, vaesed, sageli puudega ja madala intelligentsiga inimesed.
Mina ei võta siintoimuvat ammugi tõsiselt, mingit nõu ma siit ammugi ei otsi, sest siin on kõik allapoole arvestust: retseptid, inimeste maitse ja kombed, laste kasvatamise põhimõtted kuuluvad mudaliiga klassile (sest kõrgklass küll oma lapsi sellises kõikelubavuse vaimus ei kasvata – vähemalt haritum osa nendest), vaated elule ja inimestele on kas poliitiliselt ülikallutatud või muidu jaburad.

Teemaalgatajast saan aru täielikult. Mul on endalgi olnud selliseid PK vihkamise perioode. Praegu on küll sügavalt p…hhui. Üldiselt ma siin keskkonnas ei kommenteerigi (sest rumalad ei võta niikuinii õppust), kuid praegu kommenteerisin vaid selleks, et teemaalgatajat toetada ja talle öelda, et ära suhtu perekoolikatesse üldse kuidagi. Inimesed ongi imelikud, aga Pk-s on nad ikka eriti imelikud.
Ja inimesed ongi loomu poolest kurjad loomad, kes erilist heameelt tunnevad liigikaaslasele s..tta keerates. Lihtsalt ela oma elu ja aja oma asja ja ära pane teiste kraaksatusi tähele.

+2
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

PK on loomulikult haige ja kurjusest nõretav keskkond. Sellised on PK nimedega püsikasutajad ja need loovadki PK-le kurja põhistruktuuri.

Mingit läbilõiget ühiskonnast ma siin ei näe, siin on ikka ühiskond kõverpeeglis, siin käivad üksikud, vaesed, sageli puudega ja madala intelligentsiga inimesed.

Mina ei võta siintoimuvat ammugi tõsiselt, mingit nõu ma siit ammugi ei otsi, sest siin on kõik allapoole arvestust: retseptid, inimeste maitse ja kombed, laste kasvatamise põhimõtted kuuluvad mudaliiga klassile (sest kõrgklass küll oma lapsi sellises kõikelubavuse vaimus ei kasvata – vähemalt haritum osa nendest), vaated elule ja inimestele on kas poliitiliselt ülikallutatud või muidu jaburad.

Teemaalgatajast saan aru täielikult. Mul on endalgi olnud selliseid PK vihkamise perioode. Praegu on küll sügavalt p…hhui. Üldiselt ma siin keskkonnas ei kommenteerigi (sest rumalad ei võta niikuinii õppust), kuid praegu kommenteerisin vaid selleks, et teemaalgatajat toetada ja talle öelda, et ära suhtu perekoolikatesse üldse kuidagi. Inimesed ongi imelikud, aga Pk-s on nad ikka eriti imelikud.

Ja inimesed ongi loomu poolest kurjad loomad, kes erilist heameelt tunnevad liigikaaslasele s..tta keerates. Lihtsalt ela oma elu ja aja oma asja ja ära pane teiste kraaksatusi tähele.

No ei, siin on ikka korralikke inimesi ka. Mis mulle PK-s meeldib, on see, et siinsed käod, nii korralikud kui ka mittekorralikud (viimaste all mõtlen neid ohjeldamatult vabameelseid vabadusvõitlejaid, kes ruineerivad oma laste elu) reeglina on kirjaoskajad ja oskavad oma mõtteid – isegi kui need on rumalad ja mõttetud – suhteliselt puhtalt kirja panna.

Ei peaks nii traagiliselt võtma. Arvatavasti käime samasuguste inimestega iga päev reaalselt läbi, tööl, koolis, peol, kus iganes. Reaalis saame omavahel hakkama.
No FB-s on sageli ju ka nimepidi näha, kus ja kes kuidas mõtleb. Paljud neist tegutsevad ilmselt ka perekoolis.

Maailm käib alla, nagu käisid Soodom ja Gomorra. Kõik oleme paugu ootel nagunii ja PK väljendab seda mitmekesisust väga hästi.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Need on arvatavalt 2-3 õelat kägu 10-15 kontoga, kes seda sõimumassi siin toodavad ja siis päevast päeva sadu räuskavaid postitusi kirjutavad.

Mina ei võta siintoimuvat ammugi tõsiselt, mingit nõu ma siit ammugi ei otsi, sest siin on kõik allapoole arvestust: retseptid, inimeste maitse ja kombed, laste kasvatamise põhimõtted kuuluvad mudaliiga klassile

Näe, siin ongi sul nagu palumise peale see teine. See, kes kujutleb, et ta on kõigist targem, peenem ja parem. Nii, kaks on koos. Kus on irw?

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma armastan Sind! Muahh!

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma tegelikult ei saa üldse aru, miks ma siia teemasid teen

Muahh!

Keegi ei saa ka kunagi aru, miks on kogu see foorum oma “muahhi” vaja täis lagastada?
Mida see muhahh üldse tähendab?

P.S. Selle sõna järgi saab aru, et sa mujal suurt ei passigi, kui siin.
Seega, pole ka mõtet oma ainukest meelelahutust, ehk pk, sõimata.
Sa jääks ilma selleta üldse nälga.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma tegelikult ei saa üldse aru, miks ma siia teemasid teen

Muahh!

Keegi ei saa ka kunagi aru, miks on kogu see foorum oma “muahhi” vaja täis lagastada?

P.S. Selle sõna järgi saab aru, et sa mujal suurt ei passigi, kui siin.

Seega, pole ka mõtet oma ainukest meelelahutust, ehk pk, sõimata.

Sa jääks ilma selleta üldse nälga.

Ja kes sina oled et kõigi eest räägid? Kes sulle üldse putru pakkus?

+3
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

sa mujal suurt ei passigi, kui siin.

See on üks tore perekoolifenomen küll, et siin teatud käod sõimavad alati teisi kägusid, et miks nad küll perekoolis käivad. 🙂
Sellega vist tahetakse näidata, et tema igatahes perekoolis ei käi.
Ma ütlen, et perekoolis sellepärast ongi nii kirjaoskajalik stiil üldiselt, et siin käivad ilmselt pigem arvuti taga sõnaga töötavad inimesed või muud sellesarnased, kelle tööaeg on suuresti enda organiseerida. Liinitöölisel ei ole jah seda aega siin kogu aeg olla ja ühe postituse kokkuseadmine võtab tal pool päeva, eriti kui mõttetegevust napib.

Paljud on aga sõnaosavad ja isikliku põhjendatud – vähemalt enda jaoks – arvamusega, suudavad keskustleda nii tihti, kui “vaja on”. Liinitööline tuleb, viskab oma plärtsu (ise oled loll! sul pole vist muud teha! mine laku oma Mardi/Kersti/mehe taldu edasi!) kirja ning ruttab liini äärde tagasi, kus pole aega ninagi nuusata. Lisaks ei vaja sellised plärtsud suuremat grammatikat, lühilauseid saab alati vajadusel üle kontrollida.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on musi.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

sa mujal suurt ei passigi, kui siin.

See on üks tore perekoolifenomen küll, et siin teatud käod sõimavad alati teisi kägusid, et miks nad küll perekoolis käivad. 🙂
Sellega vist tahetakse näidata, et tema igatahes perekoolis ei käi.

Päris seda nad vist ei mõtle, viitavad pigem sellele, et mõni istub mitme kontoga ja saripostitab siin südamest. Hetkel nt “sa mujal ei passigi” tsiteeritul 13 postitust. On mullegi silma jäänud, et mõnel üle 20 kommi samas teemas. Suurt neil öelda ei olegi, niisama läigatavad vahele.
Õpin psühholoogiat ja siis tulevad igasugused loetud teooriad meelde. Mõtlen ikka, et mis elu ühel või teisel inimesel on. Ise ei kujutaks ettegi, et sellist ajahulka raatsiks siin igapäevaselt olla.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

On mullegi silma jäänud, et mõnel üle 20 kommi samas teemas. Suurt neil öelda ei olegi, niisama läigatavad vahele.

Aga mul näiteks on teistsugune mulje. Paljude kommentaaridega inimestel just on enamasti, mida öelda. Nad enamasti vaidlevad kellegagi ja päris mõttekalt. Vaheleläigatajatel ongi tavaliselt kaks kuni viis postitust ühesuguse sisuga, millest üks on sageli just see “kas sul muud teha pole, kui siin istuda?”
Kui mõtteid ei ole, siis läigatatakse midagi nõmedat vahele. Kui mõtteid on, siis vaieldakse.
Mulle PK meeldib kõigi oma vigadega.
Mis puutub paljudesse kontodesse, siis seda on ka mulle ette heidetud, aga mul on ainult üks konto. Nii friik ma ka ei ole, et viitsiks siin saja kontoga käia.
Nii et ole oma psühholoogiaõpingutes hästi usin, saad ehk veel päris palju teada. Esimene kursus?

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii et ole oma psühholoogiaõpingutes hästi usin, saad ehk veel päris palju teada. Esimene kursus?

Pigem see esimene hakkab tal sügisel alles. Tudeng enam nii lolli juttu ei ajaks. Ja saaks vast paarist kolmest asjast ka iseseisvalt aru.

Näiteks sellest, et kui teemakägu kirjutab “Ma tegelikult ei saa üldse aru, miks ma siia teemasid teen, miks ma teiste kägude debiilseid postitusi ja veel debiilsemaid kommentaare loen.” ja teeb suvalisse teemasse samas 13+ postitust, siis ta on mitme p….ega inimene.

Räägib üht, aga teeb teist. Aga sellisele takka kiita, et oi, kui tubli sa oled…nojah.
Vist tulevase üliõpilasega pakkusin samuti üle.
Põhikool ikka.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Näiteks sellest, et kui teemakägu kirjutab “Ma tegelikult ei saa üldse aru, miks ma siia teemasid teen, miks ma teiste kägude debiilseid postitusi ja veel debiilsemaid kommentaare loen.”, siis ta on mitme p….ega inimene.

Ma pole nõus. (Psühholoog, pane nüüd tähele, ma hakkan palju postitusi tegema.) Ta ütleb ausalt, et ta ei tea, miks ta teemasid teeb. Sellega on tegelikult selge, et tegu on sõltuvusega. Meist paljudel on siin see sõltuvus. See ei pea olema tingimata halb, perekoolist leiab teemasid, mida jälgida ja kus omaenda väitluspotentsiaali testida. Tunne, mis teemaalgatajat valdab, on ilmselt vallanud veel nii mõndagi teist kägu. Tema pani selle kirja, aga kui paljud julgeksid alla kirjutada?
Mina julgeksin küll.
Aga see hetkeline vastumeelsustunne läheb üle ja juba sa avastad end jälle perekoolist. Kuigi siin on tõesti palju rumalaid ja lolle, aga on ka väike hulk arukaid, kellega saab kas head vaidlust või koguni uusi mõtteid. Mina küll olen saanud.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ta ütleb ausalt, et ta ei tea, miks ta teemasid teeb. Sellega on tegelikult selge, et tegu on sõltuvusega.

Vai nii.
Ma tõmban päevas umbes kaks pakki sigarette, aga, ausõna, ma ei tea miks ma seda juba 10a järjest ja iga päev teen.
No proovin lihtsalt, eksole, ehk hakkkab suitsetamine kunagi meeldimagi….

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kellelgi on lihtsalt kehv päev, teemaalgatajal.

0
0
Please wait...

Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Perekooli foorum