Esileht Kasutajaabi ja mõtted Perekooli foorum jamab?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Perekooli foorum jamab?

Postitas:

Tere!

Käin siin harva ja parasjagu istun bussis, kahe tunnine sõit ees. Mõtlesin perekooli foorumit lugeda. Jõudsin juba kolmandale lehele, leidsin huvi pakkuva teema, lugesin selle lävi ja teemast lahkudes, et uusi teemasid edasi scrollida siis viskab mu kolmandalt lehelt esimesele tagasi.
Tüütu on nii. Kas sellest kuidagi lahti saab? See leht on niigi aeglane.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.07 21:05; 17.07 22:31; 26.07 20:36;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Tere!

Käin siin harva ja parasjagu istun bussis, kahe tunnine sõit ees. Mõtlesin perekooli foorumit lugeda. Jõudsin juba kolmandale lehele, leidsin huvi pakkuva teema, lugesin selle lävi ja teemast lahkudes, et uusi teemasid edasi scrollida siis viskab mu kolmandalt lehelt esimesele tagasi.

Tüütu on nii. Kas sellest kuidagi lahti saab? See leht on niigi aeglane.

Saab, kasuta mobiili ja Chrome.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.07 21:21; 17.07 22:53; 17.07 23:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Käin siin harva ja parasjagu istun bussis, kahe tunnine sõit ees. Mõtlesin perekooli foorumit lugeda. Jõudsin juba kolmandale lehele, leidsin huvi pakkuva teema, lugesin selle lävi ja teemast lahkudes, et uusi teemasid edasi scrollida siis viskab mu kolmandalt lehelt esimesele tagasi.

Tüütu on nii. Kas sellest kuidagi lahti saab? See leht on niigi aeglane.

Saab, kasuta mobiili ja Chrome.

Ma käingi siin mobiiliga. Iosi safari.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.07 21:05; 17.07 22:31; 26.07 20:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärast viimast tuunimist on sigaaeglane jah.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.07 22:48; 17.07 23:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Käin siin harva ja parasjagu istun bussis, kahe tunnine sõit ees. Mõtlesin perekooli foorumit lugeda. Jõudsin juba kolmandale lehele, leidsin huvi pakkuva teema, lugesin selle lävi ja teemast lahkudes, et uusi teemasid edasi scrollida siis viskab mu kolmandalt lehelt esimesele tagasi.

Tüütu on nii. Kas sellest kuidagi lahti saab? See leht on niigi aeglane.

Saab, kasuta mobiili ja Chrome.

Ma käingi siin mobiiliga. Iosi safari.

Viska see oma Safari Sahharasse ja osta normaalne telefon normaalse tarkvaraga. Kõik toimib ideaalselt.

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.07 21:21; 17.07 22:53; 17.07 23:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

osta normaalne telefon normaalse tarkvaraga. Kõik toimib ideaalselt.

Milline see ideaalne tarkvara on? Arvutis (Chrome) ja telefonis on võrdselt sigaaeglane.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.07 22:58; 17.07 23:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

osta normaalne telefon normaalse tarkvaraga. Kõik toimib ideaalselt.

Milline see ideaalne tarkvara on? Arvutis (Chrome) ja telefonis on võrdselt sigaaeglane.

Mul on mingi luts telefon Huawei P9 lite ja Chrome -ga jookseb normaalselt kõik. Arvutis ei saagi Perekooli kasutada, see ju nii reklaame paksult täis, et nagu avad mõne teema nii pead kaks korda enne reklaame kinni klõbama. Siis peab reklaami blokeerija ostma. Tasuta versioon vist muudab ka lehe aeglaseks.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.07 21:21; 17.07 22:53; 17.07 23:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reklaame mul pole, Adblock Plus peal. Kas tõesti tasuta blokeerija muudab aeglaseks? Sel juhul kannatan ära 🙂

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.07 22:58; 17.07 23:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei usu, varem ei muutnud. Mul ka tasuta, mingil ajal oli veel 2 tk. Aeglaseks muutus eile.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.07 22:48; 17.07 23:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekool on ammu oma kiirusega panges. Selleks, et kaasajal kvaliteetset teenust pakkuda, tuleb ka raha investeerida. Nad peaks parema serveri ostma. Aga ilmselt ei ole neile seda vaja.
See, kuidas see leht mõnikord üldse ära ei lae, on lubamatu.

Reklaame blogkeerin tasuta blokkijaga, ei kujuta ettegi, et seda saasta nägema peaks. Mõnikord viskab arvuti lolliks ja blokkijad ei tööta. Siis on õudne vaadata, millised meie ajalehed jms. lehed välja näevad, reklaami on rohkem kui lehte ennast.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on jah imelik, et keegi nende reklaamide eest üldse maksab, teades, et lugejad neid nagunii ei näe, need on kõik ära blokitud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jälle! Tõmbasin chrome- on kyll parem aga see jäi ikka, et kui loen uutest teemadest nt teiselt leheküljelt postitust siis uute teemade loetellu naastes viskab mu esimesele leheküljele.????‍♀️ Teil ka nii?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.07 21:05; 17.07 22:31; 26.07 20:36;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Perekooli foorum jamab?