Esileht Ajaviite- ja muud jutud Perekooli halvustaja

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 53 )

Teema: Perekooli halvustaja

Postitas:
Kägu

Kas olete märganud, et viimastel kuudel on siin üks tegelane, kes enamikes teemades norib, kedagi halvustab ja seetõttu paljud huvitavad või neutraalsed teemad vaidlemisega ära rikub? VÕiks ju arvata, et tegu on mitme inimesega – anonüümseid sõimlejaid on siin alati olnud -, kuid praegu mulle tundub, et nende taga on üks isik, kel on kummaliselt palju vaba aega. Lihtsalt stiil on nii läbiv.
Tema jooned:
1. Vastab alati tohutult palju kordi. On vist kogu aeg perekoolis, sest kui juba kommenteerima hakkab, vastab läbi kogu teema, kas või 40 korda.
2. Kalgi iseloomuga. Puudub kaasaelamisoskus ja arusaam, et inimesed ja elukogemused on erinevad. On vist ise palju kannatanud ja suhtub nii, nagu kõik peaks kannatama.
3. Põlgab inimlikkust, mis tema silmis on nõrkus. Kui keegi millegi üle kurdab, siis on kohe tema meelest lumehelbeke – sest üks õige naine suudab kõike, teeb kõike ise, vaheldust ei vaja ja töötab nagu robot.
4. Ütleb isiklikke solvanguid. Eriti temast erineva maailmavaatega inimeste silmaringi ja hariduse kohta. Norib ka õigekirja kallal. Ka neil, kes tegelikult kirjutavad selgelt ja arusaadavalt.
5. Paremkonservatiivse maailmavaatega.
6. Ülikõrge enesehinnang (või siis tegelikult ebakindlus, mida siin end anonüümselt välja elades maskeerib)

Mis temaga teha? Neutraalsete lugejate jaoks on ta lihtsalt tüütu ja negatiivne, nende jaoks aga, kel on suured mured või vaimse tervise raskused ja kes vajaks hädasti anonüümselt tuge, võib ta oma alandamisega ka palju halba teha.

+43
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

5. Naerab pihku või õllesesse vuntsi su teemaalgatuse üle.
PK enam solvavaid kommentaare ei kustuta vaid saadab kommentaari kirjutanu meilile teate. Kuna PKs saab oma meiliaadressi muuta suvaliseks (sexykiisu123@…), siis ei saa solvaja neid teateid kunagi kätte ja laseb samas vaimus edasi. Mitte, et need teated kedagi kotiks, aga isegi postkasti reostamist pole vaja karta.

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga too näide tema/nende kommentaari(de)st

+2
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Just. Mina pole midagi sellist märganud. Ootan näiteid selgelt ja arusaadavalt kirjutatud teksti kallal norimisest ning paremkonservatiivse maailmavaate väljendumisest.

+8
-30
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selliseid trolle on parem mitte tähele panna. Kui nad ei saa ühtki kommentaari, plussi ega miinust, küll nad siis vait jäävad. Inimeste reaktsioonid ainult toidavad nende indu.

+18
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siia neid haigeid inimesi ikka satub. Eks see mingi sotsiopaat ole.

+13
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üks kägu vastab ka igas teemas megapalju kordi ja kustutab ära alati kogu oma jutu. Sellest ma aru ei saa, miks kustutada. See on see sama või keegi teine, keda mõtled?

+2
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Just. Mina pole midagi sellist märganud. Ootan näiteid selgelt ja arusaadavalt kirjutatud teksti kallal norimisest ning paremkonservatiivse maailmavaate väljendumisest.

Ma ei ole ta kommentaare salvestanud. Selleks, et näiteid tuua, peaks ma hakkama vanu teemasid läbi lugema, milleks mul pole praegu mahti. Kui uuesti jääb silma, võin siia tagasi tulla ja näite postitada.

+12
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sihukesi on siin ju kogu aeg olnud.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas sa mind alati leiad?

Ei, seekord ta leidis vist minu. Siin perekoolis on üks kägu, kes alati arvab, et peale tema on veel üksainus kägu. Ei tea, kes see on, ja mis sellisega küll teha?

+6
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas sa mind alati leiad?

Ei, seekord ta leidis vist minu. Siin perekoolis on üks kägu, kes alati arvab, et peale tema on veel üksainus kägu. Ei tea, kes see on, ja mis sellisega küll teha?

Ei. Siin on üks konkreetne kägu, keda ma silmas pidasin. See kes kõike ära kustutab, mis kommenteerib. Alati kusjuures kommenteerib mind. Inimesel on uskumatu vaist või kuidas ta teab mind leida? Ma tõesti tahan teada, mille järgi?

+5
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Üks õudusunenägu on küll siin. Iga kord plärtsub, ükskõik mis teema on. Perekoolikas ja teematama on lemmiksõnad. Kõik on lollid peale tema. Alguses pani kogu aeg mingeid punktiridu teksti sisse, aga kuna see oli liiga äratuntav, siis jättis selle nüüd järele, aga tekst on ikka sama. Vahet pole, mis teema on, sama plaat läheb käima.

+35
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ei, pole pannud tähele. Siin on tegelikult rohkem kui üks, kes end välja elamas negatiivselt käib. Nad kõik on lihtsalt väga sarnased. Või sa tõesti arvad, et vihkamine, tüli norimine on kuidagi väljaspool mustreid, ühe inimese pärusmaa, midagi uipu-orignaalset?

Negatiivseid ja eneseupituslikke nabaimetlejaid on perekool täis. Päriselus ei julge nad huvitavate, ilusate, tarkade ja edukate inimestega tüli norida, kuid virtuaalselt oma vajakajäämisi ülbitsemisega kompetentseerida ei takista ju miski

+5
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen sama märganud. Just üks inimene on silma jäänud, sest see, kuidas ta asju kirja paneb on nii spetsiifiline. Näiteks oli ta üliaktiivne TL teema all. Pärast seda, kui TL ähvardas juristiga, kustutas ta kõik oma kommentaarid (ma ei mäleta täpset arvu, aga üle 50 oli neid kindlasti), ja palus TL ees vabandust. Tegu on äärmiselt ebakindla inimesega, kellele pakub rahulolu see, kui teistele suudab negatiivselt vastata, kui aga ähvardab tema isiku paljastamine, siis teeb kõik, et see välja ei tuleks.

+6
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tähendab, räägime inimlikkusest, see on tunnetamine, tundemaailma täiuslikkuseni arenenemisest- inimene, suure algustähega!
Kui keegi on tundetu- inimkeeles robot. Samas ka loom on ju tundetu inimmõistes näit 16saj arvati et loom on robot, karjub ja sööb tundetult- prmitiivse mõttemaailmaga olend, nagu ka ajukahjustusega inimene, eks.
Nüüd räägime sellest, mida üks õige normaalse mõttemaailma ja käitumisega inimene tunneb või tundma kohustub, et olla mitte pahatahtlik inimene, kes on ju ka nomaalne?! Sina vastad siin

0
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üks õudusunenägu on küll siin. Iga kord plärtsub, ükskõik mis teema on. Perekoolikas ja teematama on lemmiksõnad. Kõik on lollid peale tema. Alguses pani kogu aeg mingeid punktiridu teksti sisse, aga kuna see oli liiga äratuntav, siis jättis selle nüüd järele, aga tekst on ikka sama. Vahet pole, mis teema on, sama plaat läheb käima.

Ja, see tuleb tuttav ette, mina sain sõimata. Lisaks punktiridadele kirjutas nagu luuletust, tulpadena.
Minu teema oli nö tundlik ja tundus, et ta sai palju rahuldust minu alandamisest. Aga teised kõik kaitsesid mind ja tegelikult oli aru saada, et tegu on ebastabiilse või õnnetu inimesega.
Üks viskab lihtsalt miinuseid kõigile, temal pole vist ka kõige kergem eluolu.

+13
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen märganud, olen temaga vestelnud ja ka mind ennast on selleks inimeseks peetud, kuna ka mina ei talu äpusid ja kirjainvaliide. Siiski aga olen naisterahvas, mitte too mõttetu mehike.

Teemaalgatus on paraku minu jaoks küll ehe lumehelvendus: täiskasvanud inimene võiks teada, et netikeskkonnas, eriti anonüümses, liigub kõiksuguseid tegelasi. Ise kritiseerib seda halvustajat, et puudub empaatiavõime ning arusaam erinevatest inimestest, ning siis teeb punktuaalse nututeema, kellegi temast erineva inimese isikuomadustest?

Mis puutub suurde postituste arvu, siis ka minul võib see number vahel päris pirakaks kerkida kui teema on huvitav ja inimestel palju erinevaid mõtteid. Tean jah, et see (postituste arv), nädalapäevad ja kellaajad on nii mõnegi käo arvates vägev argument ise teist halvustada . Sealjuures jääb tal endal tihtipeale tähele panemata just needsamad päevad ja kellaajad (need 40 postitust võivad olla tehtud näiteks nädala aja jooksul).
Isiklikult olen hea planeerimisoskusega ja minul on küll iga päev vaba aja hetk. Täiesti legaalselt ja omatahtsi kasutan seda muu hulgas ka Perekoolis käimiseks. Minu jaoks on jällegi sellised postitustele viitajad argumenteerimisoskusteta
inimesed.

Kokkuvõttes ütleks, et see teema on täpselt samuti halvustav ja solvuv. Just selle viimase kohta ütlekski, et ära (ärge) solvu(ge) iga asja peale! Kui siinne elu on liiga julm, oleks mõistlik kaaluda paksema naha soetamist või tervet lahkumist. Ja ei, ma ei õigusta halvustamist, aga paraku on tänapäeval päris raske vestelda, kuna solvutakse nii absurdsete asjade peale (hea näide oli kunagi ühel käol, kes ütles, et temale kartul ei maitse, mispeale üks posu kägusid hakkasid ütlejat virtuaalselt peksma, hakkasid ise teda halvustama , sest neile tundus, nagu oleks nende toiduvalikut kritiseeritud (ja kindlasti ka paksuks peetud)). Seega jah, ma võin tunduda halvustaja, aga käol tasuks rahulikult ka endasse vaadata ning mitte nii kergelt solvuda, haavuda, tunda ennast puudutatuna, riivatuna ja mis sõnad kõik veel.

+6
-24
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

uipu

No ma kohe pean “halvustama”. Kui see imelik (valesti kuuldud?) sõna peaks soomekeelne huippu olema, siis soovitan kontrollida kirjapilti või parem – loobuda kasutamast sõnu, mida ei tea.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Alati kusjuures kommenteerib mind. Inimesel on uskumatu vaist või kuidas ta teab mind leida? Ma tõesti tahan teada, mille järgi?

Ma oletan, et kui mingi selline asi on reaalne, siis neid kommentaare paneb perekooli mode, kes kommenteerib Käona (näiteks mingi teise konto alt).

Selgeltnägemist ei kahtlustaks 😀

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Internetitrolli definitsioon wikist: /kõrvutame nüüd teemaalgataja nimekirjaga, mis kattub suurel määral/

Internetitroll on internetis anonüümselt tegutsev füüsiline isik, kes teeb poliitilistel või majandusliku kasu saamise eesmärkidel või isiklikel motiividel veebikogukondades (näiteks arutelufoorumites, jututubades või blogides) kuritahtlikke šokeerivaid avaldusi, õhutab tülisid ja vihkamist, kruvib üles pingeid, propageerib rassismi, šovinismi vms.

Internetitrolli tüüpilised tunnused on

anonüümne tegutsemine;
immuunsus kriitikale ja loogilistele argumentidele: internetitrolliga ei ole võimalik mõistlikku juttu ajada;
kaastunde puudumine: internetitrollide üks töövahend on teiste inimeste tunnetel trampimine;
sotsiaalse vastutuse puudumine;
viisakuse puudumine;
rünnaku suunamine alati konkreetse inimese vastu, kasutades argumentum ad hominem’i;
oma kinnisidee pealesurumine;
energilisuse kasv, kui püüda internetitrolli solvata või ise vihale minna;
väitluses alati viimase sõna taotlemine.

Kuna internetitrollide eesmärk on saavutada võimalikult suur auditoorium, püüdes keerata omavahel tülli teisi blogijaid, meediaväljaannetes kommenteerijaid, internetifoorumites ja -mängudes osalejaid, tuleb nende tõrjumiseks neilt auditoorium ära võtta. Kõige lihtsam on internetitrollidest mitte välja teha ja nendega mitte diskussiooni asuda. Nii jäävad nad ilma oma tegevuseks vajalikust avalikust tähelepanust. Internetikeskkondade moderaatoritel on võimalus blokeerida internetitrolli IP-aadress või lasta tal postitada nii, et tema kaastööd ei näe keegi muu peale tema enda. Nii on võimalik panna internetitroll tühja tööd tegema. Sellist meetodit nimetatakse internetitrolli vaigistamiseks

See haige inimene /ja neid on siin mitu, igaühe käitumises väikesed nüansid, nt Iluselu ja tema õnnestunumad või äpakamad copycat´id; Jälkur on see, keda kirjeldas teemaalgataja kõige rohkem; “punktimutt”; see, kes on oma endised parasiitsõnad “normintelligents” jt vahetanud välja “teematamise” ja “perekoolika” terminitega jne/ on siin ju leidnud alatise tänuliku kuulajaskonna: alati leidub siin keegi, kes vastab, põlema läheb, vastu süüdistama hakkab- see kõik toidabki teda, tal pole vahetki, kas sõimatakse või kiidetakse, üks on siin ju uhke, kuidas tema ikka meie arvel ennast upitamas ja lõbustamas käib ja põhimõtteliselt “toitubki” kommentaaride arvust- mida rohkem, seda uhkem ta on, seda rohkem tähelepanu tema näljas ego saab. Loomulikult on tegu irl õnnetu inimesega, keda keegi päriselus ei kuulagi. Siin ikka leidub keegi. Siin on ta KEEGI. Miks peaks ta nii heast auditooriumist vabatahtlikult loobuma, mitte mingil juhul!

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üks õudusunenägu on küll siin. Iga kord plärtsub, ükskõik mis teema on. Perekoolikas ja teematama on lemmiksõnad.

Olen ka seda tähele pannud. Eriti naljakas on, et ta nimetab teisi perekoolikateks, samas ise on teemasse kõige rohkem kommentaare kirjutanud. 😀

+14
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üks õudusunenägu on küll siin. Iga kord plärtsub, ükskõik mis teema on. Perekoolikas ja teematama on lemmiksõnad.

Kusjuures silmatorkavalt teda tegelikult ei huvita teema ise karvavõrd, ainult niipalju loeb, et halvastiütlemise iva üles korjata, ja vahepeal ei õnnestu seegi, viskab lihtsalt suva sõimu üles ja vaatab, kas sai kellelegi pihta, kes reageerib.

+11
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tuleb siis siia ka kindlasti, andke siis märku, ma käin teemad kiiruga läbi, ei saa aru, et mingi üks konkreetne kägu, aga minu kommisid on ka kommenteeritud täitsa teemast välja või täitsa imeliku tõlgendusega

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See tüüp on mingi hiljuti naisest lahku läinud kibestunud mees. Mina märkasin tema olemasolu esimest korda kodunurgas, kus ta jumala tavalisi küsimusi sisaldavates teemades TA-del lampi näo täis sõimas. Minu meelest on tema tehtud ka nt see teema: https://foorum.perekool.ee/teema/otsin-uukorterit-aga-sattusin/
Seal tuleb välja, et läks perest lahku ja pidi välja kolima ning uue korteri üürima.
Vahepeal ta ka vist jõi ja käis siis täis peaga mingeid pudruseid kommentaare kirjutamas, pmst järjest võttis ajaviites teemad ülevalt alla ja sõimas kõigil näo täis.
Ma pakun, et ta kükitab üksi kuskil üürikas, aega on üle, elu igav, perest ilma, masendus peal ja tigedus naissoo vastu suur. Kes teab, vbl usub, et naine sai lahkuminekuks perekoolist inspiratsiooni, seepärast on lollide “perekoolikate” peale nii verine.
Ühes teemas ta ka vihjas, et varsti vbl tuleb talle uus naine. Kui see juhtuma peaks, küll ta siis minema vajub siit foorumist.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen ka seda tähele pannud. Eriti naljakas on, et ta nimetab teisi perekoolikateks, samas ise on teemasse kõige rohkem kommentaare kirjutanud. 😀

No see tüüp on vist kõigile silma jäänud. Incel ilmselt, õnnetu tegelane, kes oma frustratsiooni siin välja elab. Kõige parem on jah teda lihtsalt ignoreerida.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

See tüüp on mingi hiljuti naisest lahku läinud kibestunud mees. Mina märkasin tema olemasolu esimest korda kodunurgas, kus ta jumala tavalisi küsimusi sisaldavates teemades TA-del lampi näo täis sõimas. Minu meelest on tema tehtud ka nt see teema: https://foorum.perekool.ee/teema/otsin-uukorterit-aga-sattusin/

Seal tuleb välja, et läks perest lahku ja pidi välja kolima ning uue korteri üürima.

Vahepeal ta ka vist jõi ja käis siis täis peaga mingeid pudruseid kommentaare kirjutamas, pmst järjest võttis ajaviites teemad ülevalt alla ja sõimas kõigil näo täis.

Ma pakun, et ta kükitab üksi kuskil üürikas, aega on üle, elu igav, perest ilma, masendus peal ja tigedus naissoo vastu suur. Kes teab, vbl usub, et naine sai lahkuminekuks perekoolist inspiratsiooni, seepärast on lollide “perekoolikate” peale nii verine.

Ühes teemas ta ka vihjas, et varsti vbl tuleb talle uus naine. Kui see juhtuma peaks, küll ta siis minema vajub siit foorumist.

Ei tea kas uus naine pakiga saadetakse?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selle peale just kihla ei veaks, kes sellist tahab. Selle targutamise ja negatiivsusega peletab ju kõik eemale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Üks tüütu tegelane on siin ka see, kes funktsionaalsest lugemisoskusest sonib ja kurdab, et kõik teised heietavad liiga pikalt või kalduvad teemast kõrvale. Lisaks kaotab ta alati mõnekümnenda postituse juures täiesti kontakti reaalsusega ja argumentide puudumisel hakkab täiesti segast peksma. Lõpetab ta sageli sellega, et “aga mis sa siis avad minu teemasid!”.

Muide, ma kaldun arvama, et ükski neist kahest-kolmest probleemiga masspostitajast pole mees. See, et ta 62. postituse sees ütleb ootamatult: “ma pole mingi naine”, see on lihtsalt püüdlus taas “lollid paika panna”. Lisaks ma ei tea meest, kes tahaks naisi paika panna, teeseldes naist.

Mehe positsioonit on seda ju lihtsam teha ja seda üks muu kommenteerija (kes võb aga olla mees) siin ju ka haledalt üritab. See, kes üllatab 🙂 aegajalt nende “mehena on parem üksi elada, sest naised tahavad minu teenitavat alampalka raha ja mu kööktuba kinnisvara endale” – teemadega.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et see isik möllab Arvo Pärdi teemas ka ja kui te aru ei saa, kelle postitustes mis valesti on, siis tuleks võib-olla enda sisse vaadata.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siin teemas nt: https://foorum.perekool.ee/teema/trollivad-ostjad/

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 53 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Perekooli halvustaja