Esileht Ajaviite- ja muud jutud Perekooli halvustaja

Näitan 23 postitust - vahemik 31 kuni 53 (kokku 53 )

Teema: Perekooli halvustaja

Postitas:
Kägu

Hoiatuste saatja laekus Perekooli, olen 2 idiootset juba saanud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Üks õudusunenägu on küll siin. Iga kord plärtsub, ükskõik mis teema on. Perekoolikas ja teematama on lemmiksõnad. Kõik on lollid peale tema. Alguses pani kogu aeg mingeid punktiridu teksti sisse, aga kuna see oli liiga äratuntav, siis jättis selle nüüd järele, aga tekst on ikka sama. Vahet pole, mis teema on, sama plaat läheb käima.

olen ka seda tähele pannud, kirjutab veel nii, et tekst enter tekst enter jne lõikudena

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kes soovis näidet, siis palun. Täiesti suvaline teema hambakroonidest, trolli vastus on selline:

Taas kohtume siin teemas kõnepeetusega perekoolikaga.
Midagi ta nagu teab (tuttavatel ka väga ilusad hambakroonid tõesti), aga samas, ta ei tea muffigi.
Ja kukub teematama. Ehk on keegi perekoolist targem, kui selle perekoolika hambaarst.

Ikka on. Muidugi.

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Üleval kleepsuteemas (perekooli kommenteerimiste muudatustest) kraakleb ta samuti. Täiesti teemaväliselt ja asju sassi ajades nagu ikka. Kusjuures õigekiri on sel tüübil suht ok, seega idioodiks ei saa teda just nimetada, aga mingi sügavam sisemine kriis on tal küll. Meesisik jah, sest mehe ja naise vingumine on täiesti teine, isegi anonüümselt.

Väljendit “perekoolikas” kasutan isegi, sest me olemegi siin keskkonnas kirjutades-lugedes perekoolikad. Selle peale ei maksaks küll solvuda.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
kitah

Mina imestan jälle selle üle, et kägudel siin juhtmed puha Assamalla kaudu käivad. Nüüd siis ilmneb, nagu mitmest selletaolisest teemast näha on, et nad on selgusele jõudnud, et see kurjajuur ja troll on meesterahvas. Selle kohta võiks suurelt kireda: AGA MA JU ÜTLESIN!!! Mitu kuud tagasi vaieldi mulle kangesti vastu, et ei oole, ei ooooole! No on ju, et Madis teid võtaks (ja teda ka)! Vähemasti see vend, keda teie Jälkuriks nimetate, ei ole küll mingine proua Kägu, vaid justnimelt sihuke mehike – kahtlustan, et kibestunud härra Ahv või tema vaim või copycat. Stiil on küll selline, nagu sm Pärdul tema halvematel aegadel, kui ta minu peale vihastades Kägu hakkas panema, ja muidu ka. Aga võib tõesti juhtuda, et keegi teine sama haige tüüp on siia tekkinud ja nö teatepulga üle võtnud.
Mis te tan’d sita peale vihastate, see jobu pole teie solvumist väärt, põdemist ammugi. Mõelge hästi järele – kas on ikka tervemõistuslik mingi suvalise anonüümse internetitrolli peale solvuda. Vastasel juhul tal on ju õiguski – oletegi lumehelbekesed. Appi, herilane lendas nina eest mööda, nüüd minestan ära! Keegi pani miinuse – no nüüd kutsun politsei! Põhhõi!
Tulge mõistusele, kallid kaasteelised!

+3
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kusjuures õigekiri on sel tüübil suht ok, seega idioodiks ei saa teda just nimetada,

Ligi viiekümnestel ongi õigekiri suht ok, selleks ei pea mingi tarkur olema. Mulle kirjutas hiljuti üks koolikaaslane, koolipõlves oli kahemees ja jäi kaks korda istuma, kaheksa klassiga vist piirduski, aga õigekiri oli ok.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

kurjajuur ja troll on meesterahvas

Mina nii ei arva. Aga see pole ka oluline. Mees või naine – inimlik, taibukas ega tark ta igatahes ei ole.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina nii ei arva. Aga see pole ka oluline. Mees või naine – inimlik, taibukas ega tark ta igatahes ei ole.

On keskealine kibestunud mees ja on ka seda ise öelnud. Kui on olnud veidi võtnud, on siin päris palju endast pajatanud.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

On keskealine kibestunud mees ja on ka seda ise öelnud. Kui on olnud veidi võtnud, on siin päris palju endast pajatanud.

Jah, ja siis on kohe tõde? Heh 🙂

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Et mees on, on küll ju aru saada, naised õelutsevad teisiti. Ja haridust tal ka väga pole, ka see tuleb välja.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Et mees on, on küll ju aru saada, naised õelutsevad teisiti. Ja haridust tal ka väga pole, ka see tuleb välja.

Ma ei nõustu, aga me kumbki ei saa seda tõestada. Jäägem oma arvamuste juurde, ärgem pikalt sellel peatu. Aga ärgem ka eeldagem, et ilmtingimata on sul või Kitahil või mul õigus. Olgu kuidas on, ega see tõde ei selgu. Vaevalt, et ta mulle või sulle koju tuleb, oma arvuti logid ette näita ja püksid sookontrolliks alla laseb.
Jäägu see sinnapaika. Kõik oma arvamuste juurde.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mind küll absoluutselt nii ebameeldiva inimese juures ei paelu mingi arutamine, on ta kukk või kana, noor või vana. Vahet pole.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kusjuures õigekiri on sel tüübil suht ok, seega idioodiks ei saa teda just nimetada,

Ligi viiekümnestel ongi õigekiri suht ok, selleks ei pea mingi tarkur olema. Mulle kirjutas hiljuti üks koolikaaslane, koolipõlves oli kahemees ja jäi kaks korda istuma, kaheksa klassiga vist piirduski, aga õigekiri oli ok.

Ei julge vaielda ja kindlasti erandeid on, aga minu statistika tuleb FB aiandus, kokandus ja seenegruppidest, kus kümned ja kümned (ma ei liialda!) keskiga+ mehed-naised no nii vigadelt kirjutavad, et paha hakkab. Viitamise peale solvuvad (nagu siingi) ja üks enim levinud vabandus on, et kooliajast olevat palju möödas (ma mõtlen, et kas inimese areng piirdubki vaid koolis õpituga?).

Mina oma vaatluste põhjal võin küll julgelt öelda, et VÄGA PALJUD nimetatud vanuses inimesed on täiesti kirjainvaliidid. Ja ei loe siin teiste samasuguste õigustus, et sotsiaalmeedias/foorumis võib või suisa peabki valesti kirjutama, sest see on “puhkeasend”. Väga lihtne on aru saada osksmatusel ja ajaviiteks “lõdvalt” kirjutamisel. Loomulikult oma jutu järgi kirjutavad need inimesed kuskil müstilises Mujal perfektselt, kuigi seda nad ei usu vist ise ka 😁

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina imestan jälle selle üle, et kägudel siin juhtmed puha Assamalla kaudu käivad.

Mis sul selle Assamallaga on? Ei ole ometi levinud kõnekäänd ja on normaalne küla mitte pärapõrgus, et niimoodi lauses kasutada

+2
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei julge vaielda ja kindlasti erandeid on, aga minu statistika tuleb FB aiandus, kokandus ja seenegruppidest, kus kümned ja kümned (ma ei liialda!) keskiga+ mehed-naised no nii vigadelt kirjutavad, et paha hakkab. Viitamise peale solvuvad (nagu siingi) ja üks enim levinud vabandus on, et kooliajast olevat palju möödas (ma mõtlen, et kas inimese areng piirdubki vaid koolis õpituga?).

Ma ei ole märganudki, et FB-s teiste kallal niimoodi haugutaks. Mis sinu nimi on, loeks ka seda imeasja?

0
-4
Please wait...

Postitas:
kitah

Mina imestan jälle selle üle, et kägudel siin juhtmed puha Assamalla kaudu käivad.

Mis sul selle Assamallaga on? Ei ole ometi levinud kõnekäänd ja normaalne küla mitte pärapõrgus, et niimoodi lauses kasutada

See on täiesti levinud kõnekäänd, et juhtmed käivad justnimelt Assamalla kaudu. Miks sealt, seda ma ei tea.
Kui sina sellest väljendist juhtumisi kuulnud pole, siis ei ole see ometi minu probleem.

+5
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis sul selle Assamallaga on? Ei ole ometi levinud kõnekäänd ja normaalne küla mitte pärapõrgus, et niimoodi lauses kasutada

See on täiesti levinud kõnekäänd, et juhtmed käivad justnimelt Assamalla kaudu. Miks sealt, seda ma ei tea.

Kui sina sellest väljendist juhtumisi kuulnud pole, siis ei ole see ometi minu probleem.

no nii. uue kasutajaga kogemata.

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei ole märganudki, et FB-s teiste kallal niimoodi haugutaks. Mis sinu nimi on, loeks ka seda imeasja?

Vot-vot-vot*! Just sedasi need vaegkirjutajad reageerivadki!
Olen ma kuskil HAUKUMISEST kirjutanud? Sinu jaoks on veale viitamine haukumine? Jah, viidata saab loomulikult ka ebaviisakalt, aga vahet ei ole mismoodi seda teha, solvutakse igal juhul. Ülivähesed suvatsevad tänada ja võtta õppust, enamik hakkab just ise vastu haukuma.

* mind ei häiri sovetism

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on see kultuurikatkestus. Kui lugemus piirdub ingliskeelsete naistekatega, siis minnaksegi närvi, kui keegi kasutab eestikeelseid kõnekäände. Masendav.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on see kultuurikatkestus. Kui lugemus piirdub ingliskeelsete naistekatega, siis minnaksegi närvi, kui keegi kasutab eestikeelseid kõnekäände. Masendav.

Jätke järele! See EI ole *väga* levinud kõnekäänd, ammugi sageli sinu “väärt” kirjanduses kasutatud. Tõesta vastupidist!
See on mingis ringkonnas suust-suhu leviv väljend, mida peavad ägedaks inimesed, kes pikemalt mõtlemata on valmis nalja heitma reaalse koha või näiteks inimese nime üle.

+2
-8
Please wait...

Postitas:
kitah

Jätke järele! See EI ole *väga* levinud kõnekäänd, ammugi sageli sinu “väärt” kirjanduses kasutatud. Tõesta vastupidist!

See on mingis ringkonnas suust-suhu leviv väljend, mida peavad ägedaks inimesed, kes pikemalt mõtlemata on valmis nalja heitma reaalse koha või näiteks inimese nime üle.

No tule ansip appi, missugune harimatus, ja ülbe ka veel ise sealjuures.
Assamalla lahing oli teadupärast “Kalevipojas”. Äkki sealt siis see päritolu. Praegune koht on tavaline, aga see kohanimi on täpselt samasugune “impersonaalne” nimi nagu “Kapa-Kohila” või “taga-Tartu” või “Soomest ja Saarest”. Kui Lible ütles Aaberkukele, et “mis sa, va tagatartlane, seal törised”, kas siis nt kõik Põlva elanikud peaksid endid nüüd solvatuina tundma?
a propos, minul ei ole mingisugust ringkonda, pole mitte iialgi olnudki (milline nõme snooblik väljend – kellegi “ringkond”, phäh) ja seda Assamalla väljendit lugesin ma kuskilt juba põhikooli ajal. aga no tõesti, jää oma “tassi tee” juurde ja arva edasi, et maailm algas aastal 2000.

+8
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Praegune koht on tavaline, aga see kohanimi on täpselt samasugune “impersonaalne” nimi nagu “Kapa-Kohila” või “taga-Tartu” või “Soomest ja Saarest”. Kui Lible ütles Aaberkukele, et “mis sa, va tagatartlane, seal törised”, kas siis nt kõik Põlva elanikud peaksid endid nüüd solvatuina tundma?

Kuule, tõmba vähe tagasi teise sõimamise ja oma ülbusega. Assamalla ei ole mingi suvaline koht, nagu siin näidata püüad. 2011 aastal möödus 770 aastat Assamalla küla kirjalikust esmamaini­misest. Praegu on jah Assamallat tabanud sarnane saatus paljude teiste maakohtadega, kust elanikud parema elu peale pagenud. See aga ei anna su kommentaarile õigustust.

+3
-4
Please wait...

Postitas:
kitah

Issand, sa näed ja ei mürista 8S

+1
-3
Please wait...

Näitan 23 postitust - vahemik 31 kuni 53 (kokku 53 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Perekooli halvustaja