Esileht Ilu ja tervis perekooli hea mäluga tarkadele

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: perekooli hea mäluga tarkadele

Postitas:

Kunagi oli müügil valuvaigisti mille karbi peal oli kujutatud hammast. Mingi 10+ aastat tagasi ostsin ise viimati. Praegu enam apteekidest ei leidnud.
Kas keegi mäletab selle rohu nime? Minu mälu järgi oli toimeaineks ibumetiin. Oleks vaja….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.10 13:44; 16.10 13:58; 16.10 15:01; 16.10 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas see hamba pilt pakendil on esmatähtis?
kui ei, siis astu esimesse apteeki ja küsi. valik on päris suur. nii iumetiini nime all kui ka muud, toimeaine on tegelikult ibubrofeen.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 13:51; 16.10 14:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toimeaine siis ibuprofeen ikka.
Ibumetiini nimeline on üks selle toimeainega valuvaigisti jah, ehk oligi vanasti pakendil hammas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, muidugi, ibuprofeen.
Apteegis käisin ja küsisin, koguni kahes, kahjuks ei osanud noored proviisorid mind aidata. Ütlesid, et kui ma mäletaksin toote nime, siis saaks vaadata, kas seda üldse enam toodetakse.

Ma nagu mäletan, et karp oli oranžikas.. ja rohu nimes ei olnud sõnaalgust “ibu”. See aitas väga hästi hambapõletiku korral, oli ka kallim kui mingi muu “ibu”

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.10 13:44; 16.10 13:58; 16.10 15:01; 16.10 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki tsitramon või analgiin, mida Eestis enam ei müüda (Venemaalt tuuakse küll, turgudel vist pidi leti alt saama).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pamol oranž ja hambaga

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pamol oranž ja hambaga

kui pamol, siis toimeaine on paratsetamool.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 13:51; 16.10 14:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

(Venemaalt tuuakse küll, turgudel vist pidi leti alt saama)

Turgudelt leti alt võid sa saada mida iganes, hela juhul kriidipulbrit, halval juhul midagi tuvastamatut ja mürgist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.raviminfo.ee/apthkiri.php?atc=M01AE01&apteek=?&regioon=01

http://www.raviminfo.ee/apthkiri.php?atc=N02BE01&apteek=?&regioon=01

Kaks Eestis k]ige levinumat valuvaigistid oma eri nimedega. Põletiku korral peaks ibuprofen ikka effektiivsem olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.10 15:00; 16.10 15:06; 16.10 15:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin seda pamolit, seal on hammas küll peal, aga see ei ole seeeee. Minu tagaotsitaval oli hammas karbi peal suurelt, paremas osas.

Googeldasin ka kõik pildid läbi nii ibuprofeeni kui paratsetamoliga, ei leidnud ühtegi sellist. Ilmselt siis oli liiga 10+ aastat tagasi kui seda ostsin.

Aitäh kaasamõtlejatele!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.10 13:44; 16.10 13:58; 16.10 15:01; 16.10 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Googeldasin ka kõik pildid läbi nii ibuprofeeni kui paratsetamoliga, ei leidnud ühtegi sellist. Ilmselt siis oli liiga 10+ aastat tagasi kui seda ostsin.

http://bfy.tw/EUrY

Väike vabandus on see, et sa guugeldasid pilte. 😛

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.10 15:00; 16.10 15:06; 16.10 15:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle soovitas apteeker hambavaluga Dolmen’i (https://apteek.apotheka.ee/product/8640/dolmen-tbl-25mg-n10) ja toimis küll paremini kui ibuprofeeniga variandid. Paratsetamoolist rääkimata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 15:09; 16.10 15:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen endiselt peaaegu kindel, et toimeaine oli ibuprofeen, sest paratsetamol ei ole mulle lihtsalt kunagi eriti aidanud.
Hammas ei valuta, aga ilmselt on hambajuures põletik, tahaks selle maha võtta. Arstile lähen ka muidugi, aga alles järgmisel neljapäeval.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.10 13:44; 16.10 13:58; 16.10 15:01; 16.10 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

valu korral
Kaks 400st ibumetini +tass kanget kohvi. Hambaarsti soovitus suure häda korral. Kindlasti ta tervisele hea ei ole, aga töötab. Nii palju kui mina oma tuttavatele seda soovitanud olen on valu leevendanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

valu korral
Kaks 400st ibumetini +tass kanget kohvi. Hambaarsti soovitus suure häda korral. Kindlasti ta tervisele hea ei ole, aga töötab. Nii palju kui mina oma tuttavatele seda soovitanud olen on valu leevendanud.

Siis juba parem Solpadeine, saad ka kodeiini, mis suurema koguse korral liigitub retseptiravimiks.

http://www.raviminfo.ee/apthkiri.php?atc=N02AJ06&apteek=?&regioon=01

Juhul, kui perearst või siis hambaarst enne visiiti kirjutab. Samas, kui hammas ei valuta, aga kahtlustad lihtsalt põletiku on see mõttetu. See on ikka sellise valu jaoks, kui hakkad mööda seinu ronima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.10 15:00; 16.10 15:06; 16.10 15:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vene aja lõpus liikus altkäe sellist välismaist valuvaigistit nagu “Burana”. Soomest toodi.
See oli ka ibuprofeeni baasil.
Oli ka oranži-valge karbiga. Hamba pilti ei mäleta 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p abp=”881″>Ma olen endiselt peaaegu kindel, et toimeaine oli ibuprofeen, sest paratsetamol ei ole mulle lihtsalt kunagi eriti aidanud.<br abp=”882″>
Hammas ei valuta, aga ilmselt on hambajuures põletik, tahaks selle maha võtta. Arstile lähen ka muidugi, aga alles järgmisel neljapäeval.

Ingver aitab ka päris hästi põletikku kontrolli all hoida … lõikad viilu, närid pehmeks massiks ja hoiad valutava hamba peal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 15:09; 16.10 15:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nurofen?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun?: https://apteek.apotheka.ee/product/68/pfeil-tbl-200mg-n10 aga toode pole enam müügil.
Praegu on minu jaoks kõige parem ibukas Nurofen, nii forte kui express. Tegelikult ei peaks ju tavalise 400mg ibumetiiniga vahet olema, sama toimeaine sama hulk, aga kuidagi mõikab paremini. 400 on vist kangeim käsimüügi ibuprefeen, 600mg+ on juba retseptiga. Migreeniga olen kasutanud sama 2x400mg + kohv, natuke mõikas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vene aja lõpus liikus altkäe sellist välismaist valuvaigistit nagu “Burana”. Soomest toodi.
See oli ka ibuprofeeni baasil.
Oli ka oranži-valge karbiga. Hamba pilti ei mäleta ????

Burana on praegu apteekides täiesti olemas. toimeaine seesama ibuprofeen

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei mõista. Kui hästi aitas ibuprofeen, siis miks ei aita praegused ibumetiinid? Toimeaine on sama ju. Milleks see ajujaht?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See hambapildiga oli jah eespool mainitud Pfeil ehk ibuprofeen, 200 mg ehk lahjemast lahjem, aga klientide tagasiside oli tõesti vaid positiivne. Ilmselt aitas kaasa see hambapilt karbil, sest ka mõttejõul on suur jõud 🙂 Nali naljaks. Kui teised ibud ei aita, siis võib proovida Nalgesini, eriti kui põletikuga mure. Paratsetamool ei mõju põletikule, erinevalt NSAID’idest ehk ibuprofeen, naproxen, dicofenac jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

diklofenak mu meelest aitab jah väga hästi üldse igasugusele valule, aga retsepti on vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Ilu ja tervis perekooli hea mäluga tarkadele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.