Esileht Pereelu ja suhted Perekoolikas, kes kõiki halvustavalt “perekoolikaks” nimetab

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Perekoolikas, kes kõiki halvustavalt “perekoolikaks” nimetab

Postitas:

Siin on üks tüüp, kes valvekommentaatorina igas teises teemas sõna võtab ja kelle tunneb ära sellest, et ta teisi halvustavalt perekoolikaks nimetab.

Profileerigem

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.01 14:01; 06.01 17:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kelle tunneb ära sellest, et ta teisi halvustavalt perekoolikaks nimetab.

Mina olin see, kes selle “perekoolika” otsa siin lahti tegi.

AGA.
Nüüd on mul siin nii palju järgijaid, et kokku ei jõua lugeda. Mõnikord olen nädala eemal ja uuesti lugedes muud polegi, kui perekoolikas ja perekoolikas.
Ehk siis sa pead neid copycat`e samuti profileerima hakkama. Mõni on terav, aga mõni täitsa nüri.
Aga sa võid ju massprofileerida. Edu!

PS: Sa ise oled tüüpiline perekoolikas-selgeltnägija.
Kes tegelt ei näe mitte s…ttagi.
Kas sa oled see, kellele see “kadunud” härra Ideaal armastuskirja saatis?

+3
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.01 14:13; 06.01 14:54; 06.01 14:59; 06.01 15:56; 06.01 17:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

PS: Sa ise oled tüüpiline perekoolikas-selgeltnägija. Kes tegelt ei näe mitte s…ttagi. Kas sa oled see, kellele see “kadunud” härra Ideaal armastuskirja saatis?

Pada ja katel.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pada ja katel.

Pigem vanaema must ja nõgine pada ja Duparquet Solid Silver Cookware`pann.

Üks on nostalgiline vanaraud ja teine on paar-kolm tuhat eurot maksev eksklusiivtöörist.

Sest norm inimene saab ikkagi aru, et kui kaks aastat kadunud tegelane sulle järsku armastuskirja saadab, siis on tegu pullikakaga.
Ja ei hakka sellest teematama. Kustutamise nupu leiab samuti ise üles.

0
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.01 14:13; 06.01 14:54; 06.01 14:59; 06.01 15:56; 06.01 17:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on üks kägu, kes kommib segamini eesti-inglise keeles. Ajab ikka väga segast ja pärast kustutab kõik oma kommentaarid.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on üks kägu, kes kommib segamini eesti-inglise keeles.

Panni nime pead silmas, et on inglisekeelne?

Aga sa võid ju proovida ka näiteks “Ford Mondeo” tõlkida eesti keelde.
Või Donald Trump.
Midagi nad kindlasti tähendavad.
Või mida sa praegu öelda tahtsid?

+1
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.01 14:13; 06.01 14:54; 06.01 14:59; 06.01 15:56; 06.01 17:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige parem ongi see, et ta ei saa aru, et ta ise samasugune perekoolikas on. Arvab, et on mingi peen hõbepann, haha. Ma kahtlustan, et tal pole praegu tööd vm, varsti tüdineb, rahuneb, kaob.
Ebameeldiv tüüp igatahes, kaldun arvama, et meesterahvas.

edit: Lisaks kannatab ka kergete suurushullustuse nähtude all (“nii palju järgijaid, et kokku ei jõua lugeda”)

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kelle tunneb ära sellest, et ta teisi halvustavalt perekoolikaks nimetab.

Mina olin see, kes selle “perekoolika” otsa siin lahti tegi.

AGA.

Nüüd on mul siin nii palju järgijaid, et kokku ei jõua lugeda. Mõnikord olen nädala eemal ja uuesti lugedes muud polegi, kui perekoolikas ja perekoolikas.

Ehk siis sa pead neid copycat`e samuti profileerima hakkama. Mõni on terav, aga mõni täitsa nüri.

Aga sa võid ju massprofileerida. Edu!

PS: Sa ise oled tüüpiline perekoolikas-selgeltnägija.

Kes tegelt ei näe mitte s…ttagi.

Kas sa oled see, kellele see “kadunud” härra Ideaal armastuskirja saatis?

Nii huvi pärast küsin, mis aastal siia kirjutama hakkasid? Mul staaž päris pikk ja terve aja on seda kasutatud, aga nüüd viimase aasta jooksul on üks teatud aktivist (khm) seda naeruväärselt palju kasutama hakanud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii huvi pärast küsin, mis aastal siia kirjutama hakkasid? Mul staaž päris pikk

Mul staaž vist nii pikk küll ei ole, alates alles mingi 2005 äkki?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.01 14:13; 06.01 14:54; 06.01 14:59; 06.01 15:56; 06.01 17:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kelle tunneb ära sellest, et ta teisi halvustavalt perekoolikaks nimetab.

Mina olin see, kes selle “perekoolika” otsa siin lahti tegi.

AGA.

Nüüd on mul siin nii palju järgijaid, et kokku ei jõua lugeda. Mõnikord olen nädala eemal ja uuesti lugedes muud polegi, kui perekoolikas ja perekoolikas.

Ehk siis sa pead neid copycat`e samuti profileerima hakkama. Mõni on terav, aga mõni täitsa nüri.

Aga sa võid ju massprofileerida. Edu!

PS: Sa ise oled tüüpiline perekoolikas-selgeltnägija.

Kes tegelt ei näe mitte s…ttagi.

Kas sa oled see, kellele see “kadunud” härra Ideaal armastuskirja saatis?

Nii huvi pärast küsin, mis aastal siia kirjutama hakkasid? Mul staaž päris pikk ja terve aja on seda kasutatud, aga nüüd viimase aasta jooksul on üks teatud aktivist (khm) seda naeruväärselt palju kasutama hakanud.

Ma tahtsin täpselt sama küsida, et kaua ta siin on olnud ???? seda väljendit kasutati siin juba siis, kui dinosaurused veel elasid ????

Tulin siia päris algusajal, kui rasestuda soovisin ja nüüd hakkan varsti vanaemaks saama.

Perekoolikas aastast 2000 või 2001.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga tema “auks” peab ütlema, et ta sai kohe aru, et jutt käib temast. Ja kukkus vahutama

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.01 14:01; 06.01 17:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks see koer kiunata, kes kiviga pihta sai.

Muidugi on see termin igiammune, aga kui ikka “perekoolikas teematab”, siis on see meie “armastatud” kommentaator. Tal sai vist “normintelligents” täis ja muud enam kõvakettale ei mahu.

See perekoolikas jahub alati, kuidas keegi midagi ei oska ega tea ega suuda (ah jaa, rääkida ka ei oska, guugeldada oskab ka ainult tema üksinda), ja “kukuvad aga teematama”… nagu siin muimoodi suhelda saaks. Kusjuures teemasse ta reaalselt midagi vastata reeglina ei oska, ainult halvustav plärtsumine on tema pärisosa. Ja seda tema ajukene ei võta, et ta on perekoolikatest kõige rumalam ja ebameeldivam- üsna mitteatraktiivne kombinatsioon. Peessekukkunud selgeltnägija on ta ka.

Kurb, aga olgu tal siis seegi koht, kus “särada” ja arvata, et ta mingi arvamusliider on. Reaalses elus teda ju keegi ei kuula ega arvesta tema arvamusega. Kui ta veel mees peaks olema, siis erihale eksemplar.

 

Mina olin see, kes selle “perekoolika” otsa siin lahti tegi.

Mina arvan, et sa ehid ennast võõraste sulgedega, see nimetus on ammu olemas olnud, nüüd üks ull kuritarvitab seda, millelegi sa “otsa lahti” ei teinud. Kägu aastast 2000

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sai kohe aru, et jutt käib temast

Sa vist ei saanud vastajatest mõhkugi aru. Selgus, et see väljend siin on vanem, kui 15a.
Ja ühtlasi ka selgus, et sa oled tola ja üldse ei häbenegi seda.

Mul oleks vist sinu asemel piinlik.

PS. Kui sa teise inimesega räägid ja ta sulle vastab, kas see on sinu arust vahutamine?
Võimalik. Perekoolikas räägibki oma kallaga nii, et see kalla on vaid vait ja kõne on ühepoolne.
See ongi neil “rääkimine”. (muidu oleks ju vahutamine)
Mina ei imesta.

Ja muidugi ma rohkem ei imesta ka selle üle, et kui sulle 2a tagune tuttav nö. “armastuskirja” saadab, siis oled kohe sillas ja teematamas.
Ilmselt sul ikka meestevalikut üldse ei ole, kui just nii on.

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.01 14:13; 06.01 14:54; 06.01 14:59; 06.01 15:56; 06.01 17:20;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kui keegi üldistab, siis perekoolikas on iga siin foorumit külastav inimene. Nii et kui inimene tahab endast rääkida, aga kaudselt, kasutab ta üldistust.  Perekoolis kirjutav inimene, kes kasutab nime perekoolikas, räägib endast, mitte teistest. Mingil põhjusel ei taha otse endast rääkida, siis räägib ümber nurga. Ja võimalik, et närvid on tal nii läbi, et talle võib tunduda, et tema ei ole perekoolikas, kuigi kasutab foorumit. Noo siis on tegu veidi vähem või rohkem sassis inimesega ja siis on juba ravi vaja kui inimene ei oska üldistuse puhul näha, et ise ka kuulub üldistusse ja et kui arvustab üldistuse abi, et siis halvustab kõigepealt iseennast.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kahtlustan, et tal pole praegu tööd vm, varsti tüdineb, rahuneb, kaob. Ebameeldiv tüüp igatahes, kaldun arvama, et meesterahvas.

Ebameeldiv tüüp on jah, aga vist ei leia tööd, päris tükk aega siin teematab ja perekoolitab juba. Vahel on ka purjus, siis hakkab üldse segast peksma ja kõiki idootideks sõimama.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Trollib, aga nii agaralt, et ongi trolliks muutunud.
Väga piinlikult suurusehullustuses ja selgelt äratuntav tüüp, loodetavasti leiab endale millalgi jälle mingi muu väljundi ka, kui siin erinevate temasse mitte kuidagi puutuvate teemade all passimine ja kõigi “teematamise” peale infarkti saamine.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem vanaema must ja nõgine pada ja Duparquet Solid Silver Cookware`pann. Üks on nostalgiline vanaraud ja teine on paar-kolm tuhat eurot maksev eksklusiivtöörist. Sest norm inimene saab ikkagi aru, et kui kaks aastat kadunud tegelane sulle järsku armastuskirja saadab, siis on tegu pullikakaga. Ja ei hakka sellest teematama. Kustutamise nupu leiab samuti ise üles.

Kas sa oled psüühiliselt haige? Su jauramine on igav, seosetu ja tüütu.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on üks tüüp, kes valvekommentaatorina igas teises teemas sõna võtab ja kelle tunneb ära sellest, et ta teisi halvustavalt perekoolikaks nimetab.

Profileerigem

Perepoolikas oled või, et see teema sinu jaoks pereelu ja suhetega seostub?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahtlustan nartsissistlikku isiksusehäiret.

Peab ennast täiesti põhjendamatult teistest paremaks. Suurusehullustus, topeltstandardid.  Olen selliseid reaalelus korduvalt näinud. Ühesõnaga häirega tüüp.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Pereelu ja suhted Perekoolikas, kes kõiki halvustavalt “perekoolikaks” nimetab