Esileht Kasutajaabi ja mõtted Perekooli seaded taas muutunud

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: Perekooli seaded taas muutunud

Postitas:

Küsisin seda ka kasutajaabis, aga sinna “kolikambrisse” vist väga ei minda tuhnima (moded siis). Uurin siit, populaarsest “siin käib rohkem inimesi” foorumist, kas see on vaid minu seadete anomaalia või ka kellelgi teisel nii, et vasta/tsiteeri nupp (ja sama käo postituste arvu näitamine) on valikuliselt erinevates teemades kadunud? Suurelt ja kollaselt on igal juhul “teata ebasobivast”, aga tsiteerimise nuppu pole?
Sirvisin uusi kasutajareegleid, taolise muudatuse kohta ei leidnud midagi selgitavat. Ühesõnaga võtan suvalise teema ja teatud postitusi tsiteerida ei saa – pole sellist kohta/nuppigi. Samas teemas aga kellegi teise vastuse all on ja nii ongi kogu teemas kaootiliselt “mõnda saab, teist mitte” tsiteerimisvõimalus. Siiamaani Chrome ja W7-ga sai nagu kõike opereerida.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.07 13:27; 16.07 13:40; 16.07 13:41; 16.07 13:49; 16.07 13:52;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Keegi jälle näpib. Ja hästi see tal ei edene. Muuda ka vahel on ja vahel pole ja mingi hetk oli võõra postituse all… Mida on vaja näppida asja, mis töötab korralikult!? Mingid hood käivad neil arendajatel peal ja enamasti paremaks asjad ei lähe. Otsing pole normaalselt töötanud viimased 15 aastat (kõige esimeses foorumis oli imehea otsing, enne kui nad selle “UTFG”ga asendasid, et perekool suundub oma märksõnu googlist otsima, nüüd on mingi kolmas käib-kah-aretus, seda parimat varianti nad tagasi parandatud ei saa!
Brauser Opera.

+13
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.07 13:36; 16.07 13:39; 16.07 13:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul chrome’s samamoodi. Järjekordsed Perekooli ‘kasvuraskused’. Milleks, teab vaid tuul.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.07 13:36; 16.07 13:47; 16.07 13:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Justsama praegu oli jälle “Muuda” nupp järgmise võõra postituse all, mis avades siiski andis mu enda eelmise teksti. No näpumood, ma ütlen!!

Ja hetkel ongi nii, et enda postituse muut,miseks tuleb klõpsata järgmise vastaja postituse muuda nuppu 😀

Üks saripostitaja tsiteerib juba mitu päeva puha valesid inimesi, äkki on tsiteerimine samamoodi paigast ära.
Kusjuures kui võtta (osa) teksti blokki ja siis “tsiteeri”, see töötab õigesti, terve postituse tsiteerimine mitte.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.07 13:36; 16.07 13:39; 16.07 13:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järelikult ma pole üksi 🙂 Mitte, et see rõõmu just valmistaks, aga siis saan aru, et mitte ainult minu seadetes pole viga. Kusjuures tulin kirjavigu paranadama ja alles siis nägin kahte vastust. Avalehel oli postiuste arvuks ikka “0”.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.07 13:27; 16.07 13:40; 16.07 13:41; 16.07 13:49; 16.07 13:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul chrome’s samamoodi. Järjekordsed Perekooli ‘kasvuraskused’. Milleks, teab vaid tuul.

Uskumatu, ma saan sind nüüd tsiteerida! 😀

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.07 13:27; 16.07 13:40; 16.07 13:41; 16.07 13:49; 16.07 13:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ongi tsiteerimine paigast ära, püüdsin hetk tagasi ühte postitust mitu korda tsiteerida ja valisin raudselt õige, aga avanes ikka hoopis mingi teine.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järelikult ma pole üksi ???? Mitte, et see rõõmu just valmistaks, aga siis saan aru, et mitte ainult minu seadetes pole viga. Kusjuures tulin kirjavigu paranadama ja alles siis nägin kahte vastust. Avalehel oli postiuste arvuks ikka “0”.

Ja mina sind ka! Kuid ma ei saa ennast muuta!

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.07 13:36; 16.07 13:47; 16.07 13:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ongi tsiteerimine paigast ära, püüdsin hetk tagasi ühte postitust mitu korda tsiteerida ja valisin raudselt õige, aga avanes ikka hoopis mingi teine.

Mis toimub? Ma tsiteerisin hoopis ühte teist postitust! Kõik on metsas.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.07 13:36; 16.07 13:47; 16.07 13:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul chrome’s samamoodi. Järjekordsed Perekooli ‘kasvuraskused’. Milleks, teab vaid tuul.

Uskumatu, ma saan sind nüüd tsiteerida! ????

Ja võtabki eelmise tsitaadi! Tahtsin tsiteerida “ongi tsiteerimine paigast ära”

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.07 13:36; 16.07 13:39; 16.07 13:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järelikult ma pole üksi ???? Mitte, et see rõõmu just valmistaks, aga siis saan aru, et mitte ainult minu seadetes pole viga. Kusjuures tulin kirjavigu paranadama ja alles siis nägin kahte vastust. Avalehel oli postiuste arvuks ikka “0”.

Jah, aga esimest postitust mitte? Iseenda avateemat ka ei saa.

Mina saan otsingiga toimetatud, kuigi väga kaasaegne see viis ei ole. Siiski mingi sõna järgi ikka teemasid annab, kuigi nendega on jälle nii, et väga vanu teemasid enam tsiteerida ehk esile tõsta ei saa (tähendab ei saanud, sest nüüd ei saa uusigi). Keegi troll siin kunagi kaevas vanu teemasid massiliselt välja, vbl sellepärast võesti võimalus kasutuselt maha? Samas ie ole ju mõtet kümme samasugust teemat tomatite kastmise või seaprae kohta teha – mõistlik on vanu sirvida ja vastuseid saada/enda probleem sinna istutada.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.07 13:27; 16.07 13:40; 16.07 13:41; 16.07 13:49; 16.07 13:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järelikult ma pole üksi ???? Mitte, et see rõõmu just valmistaks, aga siis saan aru, et mitte ainult minu seadetes pole viga. Kusjuures tulin kirjavigu paranadama ja alles siis nägin kahte vastust. Avalehel oli postiuste arvuks ikka “0”.

Ja mina sind ka! Kuid ma ei saa ennast muuta!

Jah, mulle andis ka praegu täiesti suvaka postituse, kuigi tahtsin vastata 13.47 postitusele 😀

Ühesõnaga peame ise möllama, sest ega keegi ju selgitama tule :/

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.07 13:27; 16.07 13:40; 16.07 13:41; 16.07 13:49; 16.07 13:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ongi tsiteerimine paigast ära, püüdsin hetk tagasi ühte postitust mitu korda tsiteerida ja valisin raudselt õige, aga avanes ikka hoopis mingi teine.

Mul ka paigast ära, aga kui võtta tekst aktiivseks ja siis vajutada tsiteeri nuppu, siis töötab. Vähemalt mul hetkel töötas.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see tsiteerimine on paigast ära juba mitu päeva, sest ise just eile imestasin, miks keegi mind tsiteeris, kuigi tema kommentaar ei käinud absoluutselt minu teksti, vaid ühe teise postitaja väite kohta.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte seaded ei ole muutunud vaid perekooli asjaarmastajatest arendajad on jälle midagi pekki keeranud.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.07 14:28; 16.07 21:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas muutmine on plaanis siis ära kaotada või lihtsalt ajutiselt ei saa? Ma pole kordagi näinud, et arendamisega siin kunagi midagi paremaks oleks läinud, ikka hullemaks.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju mõnel lapsel hakkas igav, vaheaeg juba pikalt kestnud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ongi pikalt norm töötanud, ehk lausa aasta juba. Peab jälle solkima hakkama.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asjalikuma arutelu tekkimiseks võiks plusside ja miinuste lisamise ära likvideerida, sest see näitab rohkem hoiakut ja meelsust teema, autori suhtes, mitte teema ja arutelu vajalikkust. Praegu on nii, et kui jutt meeldib, ollakse öelduga nõus või meel on rõõmus, pannakse pluss, kui mitte, siis miinus, aga argumenteeritud, põhjalikke kommentaare ei viitsita enam kirjutada ja sisusse süveneda. Näiteks poliitiliste teemade puhul, ühtesid ärritab juba mõne partei nime nägemine tekstis ja sisusse süvenemata, pannakse vastavalt eelistustele automaatselt miinus või pluss.

+4
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.07 15:18; 16.07 21:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik on metsas.

Ei ole midagi metsas, muudatusi on vahel vaja teha.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.07 15:18; 16.07 21:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vasta, tsiteeri, teata ebasobivast on olemas.
muuda ilmub siis, kui on minu kommentaar.
midagi pole muutunud. visuaalselt on muudetud, sisulist muutust pole.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.07 21:32; 19.07 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vasta, tsiteeri, teata ebasobivast on olemas.

muuda ilmub siis, kui on minu kommentaar.

midagi pole muutunud. visuaalselt on muudetud, sisulist muutust pole.

Ärkasid ka üles 8 tundi hiljem, nii armas 🙂

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.07 14:28; 16.07 21:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teata ebasobivast kast võiks veidi väiksem olla. Häirib!

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See teata ebasobivast peaks ikka kärtspunane olema, siis on nagu selge, et on ebasobiv.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.07 21:32; 19.07 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teata ebasobivast kast võiks veidi väiksem olla. Häirib!

Mobiilis häirib väga, sest on postituse kõige suurem osa – nagu teatamine oleks kõige esimene ja olulisim tegevus.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks saripostitaja tsiteerib juba mitu päeva puha valesid inimesi, äkki on tsiteerimine samamoodi paigast ära.

Võib olla küll, ma olen mitmel korral tsiteerimisest loobunud, märgates, et tsiteeritav postitus on täiesti vale (mitte see mida tsiteerisin).
Ühel korral märkasin alles siis, kui olin juba kommentaari postitanud, et tsiteeritav tekst täiesti vale. Siis valisin “muuda” ja kopeerisin käsitsi õige teksti. Aga no milleks seda janti vaja on!?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Asjalikuma arutelu tekkimiseks võiks plusside ja miinuste lisamise ära likvideerida, sest see näitab rohkem hoiakut ja meelsust teema, autori suhtes, mitte teema ja arutelu vajalikkust. Praegu on nii, et kui jutt meeldib, ollakse öelduga nõus või meel on rõõmus, pannakse pluss, kui mitte, siis miinus, aga argumenteeritud, põhjalikke kommentaare ei viitsita enam kirjutada ja sisusse süveneda. Näiteks poliitiliste teemade puhul, ühtesid ärritab juba mõne partei nime nägemine tekstis ja sisusse süvenemata, pannakse vastavalt eelistustele automaatselt miinus või pluss.

No tundub, et tegeletakse sellega, sest ei õnnestu ei miinust ega plussi panna 🙂 No saad küll klikkida ja sulle öeldakse-tänan tagasiside eest, aga muutust punktiseisus ei toimu.
PS! Aga vahepeal nagu jällegi õnnestub…ei teagi siis mille järgi valik tehakse 😀

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mobiilis häirib väga, sest on postituse kõige suurem osa – nagu teatamine oleks kõige esimene ja olulisim tegevus.

Nende jaoks ju on oluline, sest nad ei taha Sarvelt kirja saada.
Kokkuhoid.

Pigem tõukavad selle kirja sellele, kes postitas.
(Täpsemalt laiendame funktsiooni “Teata ebasobivast”, millega anname vastutuse oma kommentaari korrigeerimiseks/kustutamiseks kasutajale.)

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vahepeal ei tulnud hiirega pealkirjale liikudes sisu ette ja see oli küll ääretult nõme.õnneks nüüd jälle tuleb.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul chrome’s samamoodi. Järjekordsed Perekooli ‘kasvuraskused’. Milleks, teab vaid tuul.

Uskumatu, ma saan sind nüüd tsiteerida! ????

Aga mina ei saa enam plusse panna 🙂

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Perekooli seaded taas muutunud