Esileht Kasutajaabi ja mõtted perekoolis on üks moderaator

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: perekoolis on üks moderaator

Postitas:

Kes kuritarvitab oma võimu, käib kasutajatele nähvamas ja kõige selle juures väidab, et ta esindab niimoodi käitudes kõiki moderaatoreid.
Kuna sellist käitumist moderaatori poolt pole varem esinenud, siis mulle tundub, et oma nähvamiskombes ja kalduvuses kasutajatele isiklikke hinnanguid anda, on ta siiski üksi. Sarnase stiili järgi tekib ka kahtlus, et tema ongi see kasutaja, kes on viimasel ajal massiliselt erinevates teemades õelutsenud ja teemaalgatajat halvustanud. Näiteks selles teemas: https://foorum.perekool.ee/teema/uskumatu-klienditeenindus-nomme-tervisekeskuses/
kus üks kägu on praeguseks juba 17 kommentaari vältel üritanud selgeks teha, et teemaalgataja mure pole põhjendatud (aga see kägu kasutab oluliselt räigemat sõnastust, kui mina siin) ja et kõik, kes teemaalgataja toodud probleemi ka ise tõesti probleemiks peavad, on verejanulised õiguslased, vms selliseid toredaid epiteete. Kuna “teata ebasobivast postitusest” pole nendel puhkudel mingeid tulemusi andnud, siis see süvendab kahtlusi veelgi.
Niisiis palun vastust küsimusele – kas see teisi elama õpetav moderaator on seesama trollija?

Mind teeb murelikuks mõte, et nii lühikeste piduritega ja vaenuliku suhtumisega inimesel üldse on perekooli foorumile moderaatori õigustes ligipääs.
Mõttekoht perekooli meeskonnale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 13:10; 01.12 14:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on küll ajuvaba, et sa suvalist sulle mittemeeldivat kommenteerijat seostad moderaatoriga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 14:21; 01.12 14:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on küll ajuvaba, et sa suvalist sulle mittemeeldivat kommenteerijat seostad moderaatoriga.

Esitasin küsimuse, kas on sama kommentaator, kuna stiil ja suhtumine on sarnane.
Kommentaator oskab ise kõige paremini vastata, kas ta on seesama kägu või ei ole.
Kui sina sellele küsimusele vastata ei oska, siis oled küll ilmaasjata klaviatuuri kulutanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 13:10; 01.12 14:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esitasin küsimuse, kas on sama kommentaator, kuna stiil ja suhtumine on sarnane.

Miks arvad, et keegi on kohustatud sulle aru andma, kas see ja teine on sama isik või mitte? Sama hästi võiks mina nõuda infot, kas sina oled tolle teema algataja või mitte. Loodetavasti keegi mulle seda infot ei jaga. Nagu ka sulle sinu küsitud infot. See pole lihtsalt meie asi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 14:21; 01.12 14:57;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted perekoolis on üks moderaator

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.