Esileht Kasutajaabi ja mõtted Perekoolist on saanud solgiauk

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Perekoolist on saanud solgiauk

Postitas:
Kägu

KAs perekool.ee haldaja ei tunne enam endal absoluutselt mingit vastutust korda pidada oma foorumis? Perekool on varsti hullem peldikusein kui muud kommentaariumid, lastakse roppustel, ilgustel ja vihakõnel vabalt foorumis üleval rippuda. Kui perekoolist selline kloaak on saanud, ei soovi normaalsed iimesed siin enam käia. MA olen aastaid siin käinud, ja nüüdseks on perekooli leht füüsiliselt vastikustäratavaks muutunud, sest siin on jälkust iga teine teema täis! Lastakse haigetel inimestel vabalt räusata mis sülg suhu toob, mitte mingit kontrolli enam ei ole foorumi sisu üle.

Kuidas saab oma kasutaja kustutada? Ma ei ole nõus olema sellise solgiaugu kasutajate nimekirjas, kui foorum hakkab kasutajaid kaotama, eks siis on näha, kas võetakse midagi ette. Siin olemine pole nagunii enam mingist otsast kasulik ajaviide.

+1
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ega siin käimine kohustuslik ei ole ju.  Söömisega, võimlemisega, töötamisega- kõigega tuleb osata piiri pidada. Sama kehtib vaba aja veetmise kohta.  Kui asjad hakkavad  ülepea käima, tuleb lasta vaimul ja peal puhata. Kui sellest abi ei ole saada meil: info@perekool.ee  Piisab kui avaldad soovi konto kustutamiseks. Sa ei pea midagi põhjendama. Kõike head!

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pole siin hullu midagi. Üks saja kontoga maniakk on siia sattunud aga elab üle. Küll ta jõud raugeb.

+1
-1
Please wait...

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Esileht Kasutajaabi ja mõtted Perekoolist on saanud solgiauk