Esileht Pereelu ja suhted Perekriis- kas võib kesta ka aastaid ?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Perekriis- kas võib kesta ka aastaid ?

Postitas:

Paaride puhul, kes on ikka vähemalt 10 aastat koos elanud ja lapsi kasvatavad. Meil on küll siin kohutav tüdimus või miski juba aasta. Paigalseis võiks öelda. Naerunägu on nagu kuuvarjutus 🙁 Päeva rikastavad vaid sellised maharaputavad ja inetud ütlemised. Nii väga tahaks sellest masendusest välja saada. Eile vaatasime lastega Rääkimata lugusid (kordust) ja mind tabas kohutav hirm kui väga lapsed kardavad. See olukord mõjub neile väga. Vanem laps valas pisaraid ja avas oma hingest selle, mis on seal ilmselt tükk aega väljapääsu otsinud. Midagi ma saan neile pakkuda, aga sellist suurt …….. See on mul endalgi hetkel puudu ja mehelgi. See raskem osa on minu kaelas ehk mina pean tegelema enda ja lastega. Mees omaette. Kohutavalt vastik olukord. Aga ma ei saa mehele ka vägisi seda perejanti peale suruda, seda hullemini mõjub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 13:19; 22.01 14:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah sellest olukorrast on raske välja rabeleda. aga poe mehele kaissu ja räägi talle sellest tundest ja olukorrast. üksi on raske toime tulla.
proovi ise millegiga rikastada. ja ära anna alla. see on pikk protsess

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleks see nii lihtne. Olen mehele rääkinud, mida tunnen, mis olukord meil on ja kui väga ma tahaksin kaissu. Oi kui väga. Ta on aga nii läbi, et see minu rääkimine ja pugemine mõjub talle veel hullemini – muutub lausa kurjaks ja hakkab rapsima. Seda kõike ei taha ta praegu kuuldagi. Pigem sulgubki oma mulli ja tahab olla vaid omaette. Mis ongi jälle ülejäänud perele tõeline piin. Arvan, et ta tahab ka tegelikult perega olla, aga on lihtsalt kuidagi mingis tõelises madalseisus. Tundub, et ainult ise ta saab end aidata. Mul on nii raske seda pealt vaadata. Näen, et ta on hädas ja ma ei saa sekkuda, aidata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 13:19; 22.01 14:10;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Pereelu ja suhted Perekriis- kas võib kesta ka aastaid ?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.