Esileht Pereelu ja suhted Pereliige, kes ei saa aru, et ütleb halvasti

Näitan 23 postitust - vahemik 181 kuni 203 (kokku 203 )

Teema: Pereliige, kes ei saa aru, et ütleb halvasti

Postitas:
Kägu

Rahvarohked kohad*

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noorte puhul on veel lootust, et arenevad, keskealise või vanema inimese puhul on tegemist väljakujunenud ja endale külge harjutatud käitumismustriga.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mul isiklikult on täiesti ükskõik, mida elevant minust mõtleb. Hämming, et teiste mõtetes toimub nii paljusid häirib. No mõelgu see elevant, mida tahab. Peaasi, et ta mu otsas ei trambi.

Ja millest see eeldus, et vanem põlvkond muudkui asju välja plärtsub ja noorem itsitab ja halvasti mõtleb? See ikka isiksuses kinni. Ma ise 50+ ja olen siin teemas mitmeid kommentaare kirjutanud, et ei ole ok minna teise liibuvaid pükse või nappi toppi kritiseerima. Kui on mingi kogemata äpardus, siis loomulikult vaikselt ütlen, aga stiili ei kritiseeri.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noorte puhul on veel lootust, et arenevad, keskealise või vanema inimese puhul on tegemist väljakujunenud ja endale külge harjutatud käitumismustriga.

Kui noorte? Sest aju pidi välja arenema 25selt, spetsialistiks saavat 10 aastaga oma erialal ja päris iseloomu alge või iseloom kujuneb välja 3aastaselt. Ikka juba 25selt on inimene selline, nagu ta on ja mõni peab 40selt veel 25seid nooreks, kuigi juba on tegu mitte väga noorega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kuna tegu oli 39aastase mehega, siis ega see pole ju mingi vanur, aga kindlasti välja kujunenud isiksus juba ammuilma.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kuna tegu oli 39aastase mehega, siis ega see pole ju mingi vanur, aga kindlasti välja kujunenud isiksus juba ammuilma.

39-aastane mees kommenteerib 16-aastase tüdruku välimust? Issand kui haige.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kuna tegu oli 39aastase mehega, siis ega see pole ju mingi vanur, aga kindlasti välja kujunenud isiksus juba ammuilma.

Sellest ikka aru ei saa, kes see mees 39-a siis neile inimestele ikkagi on, et kogu aeg nende kodus on, nende seltskonnas viibib ja saab niimoodi kommenteerida kellegi pikkust või nina. Sugulane ei olevat, aga kes siis? Ja miks kõik teda suu lahti kuulavad ja ikka ja jälle seltskonda võtavad, kuigi on nii ebameeldiva olekuga?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin Perekoolis on väga sagedased nn ämmateemad, kus nt naine kurdab, kuidas tema ema või ämm hirmsasti sekkub tema pereellu, tuleb tema koju mööblit ringi tõstma ja õpetab, et neljakuisele beebile peab söötma vahukoort.

Ja siis alati, 100% kindlusega, öeldakse sellele kurtjale, et teha pole midagi, sest too ema või ämm olevat juba vana ja täielikult väljakujunenud ja ega vanakesel mõistust ju nagunii enam ka pole, mistõttu hoopiski teemaalgataja peab ennast nüüd muutma hakkama, täiesti teistsuguseks inimeseks kasvama.

Ühesõnaga, vastajad kohtlevad seda pereema nii, nagu too oleks mingi 18-aastane pubekas, tema ema või ämm aga 99-aastane dementne ahervare, kes kohe-kohe ära sureb ja seetõttu erikohtlemist vajab.

Tegelikkuses aga on too pereema enamasti kusagil 40 tuuris ja tema ema või ämm 60 kandis. Ega ikka ei saa vist küll sihukest kooslust tembeldada “pubekas versus dementne surija”. Mõlemad on tegusad, enamasti töölkäijad, ja peaksid teise sildistamise asemel oskama leidma pigem kompromisse.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vahel on see “vanainimene”, kes enam tänapäeva asju ei jaga ja enda tegudest adekvaatselt aru ei saa, ka ise 40 tuuris ja minia 20.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle just öeldi siin et ma olen kullakaevaja. Mis arvate sellest väljendist?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle just öeldi siin et ma olen kullakaevaja. Mis arvate sellest väljendist?

See ju oleneb asjadest. Ja igaüks arvab veel isemoodi nagunii. Ma arvan, et see on inimene, kes suhtleb teisega raha pärast, arvestab oma elu ja ostusid teise raha järgi, loodab kasutada teise inimese raha, mille jaoks tema ei ole vaeva näinud ja või valib elukaaslast varanduse järgi.-

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle just öeldi siin et ma olen kullakaevaja. Mis arvate sellest väljendist?

Seda öeldakse tavaliselt nende naiste kohta, kes elavad mehe (kaaslase) rahast ja kes tunnevad sellest rõõmu ja rahulolu, mitte ei tee see olukord neid õnnetuks. Noh kes naudivad kellegi teise loodud materiaalseid hüvesid ja ei pea vajalikuks ise teenida või midagi. Minu arusaam sellest sõnast.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle just öeldi siin et ma olen kullakaevaja. Mis arvate sellest väljendist?

Väljendil pole häda midagi. Kes sulle ütles? Ämm või mees?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#4165128: Mulle just öeldi siin et ma olen kullakaevaja. Mis arvate sellest väljendist? Väljendil pole häda midagi. Kes sulle ütles? Ämm või mees? Rate this item:Submit Rating00

Hakkab tulema. Ilmneb ikka inimese tõeline pale. Ah et polegi väljendit häda midagi. Ega seda et lollidelt tulebki raha ära võtta, pole ka ju midagi hullu?

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ah et polegi väljendit häda midagi.

Mis tal häda peaks olema, kui kasutatakse vastavalt tähendusele?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma vaatan neid püstijalakoomikuid. Paljud ongi sellised, nagu teemaalgataja kirjeldab oma teemas. Püütakse susata, mõnitada, naeruvääristada ja nalja teha teise arvelt ja teise kohta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma vaatan neid püstijalakoomikuid. Paljud ongi sellised, nagu teemaalgataja kirjeldab oma teemas. Püütakse susata, mõnitada, naeruvääristada ja nalja teha teise arvelt ja teise kohta.

See on veel hea, kui midagi ütleb, vähemalt saad siis teada, mis teda häirib. Hullem on, kui midagi ei ütle ja lihtsalt vaikselt otsa vahtides irvitab omaette.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle see “imelikult naeratamise” fiksatsiooniga tüüp aktiveerus.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle see “imelikult naeratamise” fiksatsiooniga tüüp aktiveerus.

Ongi ju imelik naeratada veidra irvega ja keegi ei saa aru, miks naeratab. Pole üldse viisakas.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle see “imelikult naeratamise” fiksatsiooniga tüüp aktiveerus.

Seesama rahutu patsient, keda teretatakse ja vaadatakse ja naeratatakse.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seesama rahutu patsient, keda teretatakse ja vaadatakse ja naeratatakse.

Jälle see kummalise naeratausega naine sonib siin.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lugesin just koolilapse alt düsgraafia teemat. Osutatakse kirjaveale, et käbi ei kuku kännust kaugele. Vaimukas? Aus? Ei peaks ju seda vanasõna sinna lisama. Piisaks täiesti ütlemisest et oli kirjaviga. Aga selline targutamine või osutamine on inimestel nii veres, et jah, nad ei saa aru et ütlevad halvasti. Või , et kas eestlane ei või siis oma vanasõnu kasutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja järgmine küsimus seal teemas-mitu klassi haridust sul on? Nad ei saa aru halvasti ülemisest või ei vaeva peale ütlust rohkem pead, mida just ütles.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 181 kuni 203 (kokku 203 )


Esileht Pereelu ja suhted Pereliige, kes ei saa aru, et ütleb halvasti