Esileht Ajaviite- ja muud jutud perenaise sai

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: perenaise sai

Postitas:
Kägu

Tere!
Tekkis küsimus ,et kas need võitjad kes iga päev on siis 10 inimest. Kas need on saatnud tasulise sms või registreerinud netis. Tegelikult mõtlen üldse igasugu kampaaniaid kus tuleb saata kas tasuline sms või registreeruda netis kummad võidavad auhindu? jagage kogemusi

Please wait...
Postitas:
Rabakana

RE: perenaise sai

Mina põhimõtteliselt sms ei saada.
Kui tasuta netis regada ei saa, siis kampaanias lihtsalt ei osale.

Olen võitnud küll (mitte küll selle konkreetse kampaaniaga).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen ka paar t¨ekki registreerinud netis, SMSe põhimõtteliselt ei saada.
Tegelikult ei meeldi mulle üldse need kampaaniad, kus tuleb t¨eki nr registreerida. No pagan küll, mina ei ole veel üheltki t¨ekilt seda numbrit leidnud. Kui on olemas, siis saadan arve nr, kui mitte, siis olen suvalise numbri t¨ekilt saatnud. Kas kellelgi on nii ka juhtunud, et on võitnud, aga kuna on vale nr sisestanud, siis on auhinnast ilma jäänud? Igatahes meeldivad palju rohkem need kampaaniad, kus tuleb saata pakendil olev kood.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

pigem ikka t¨ekki alles hoida kui mingit lögast pakendit.

Please wait...
Postitas:
elenna

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tegelikult ei meeldi mulle üldse need kampaaniad, kus tuleb t¨eki nr registreerida. No pagan küll, mina ei ole veel üheltki t¨ekilt seda numbrit leidnud. Kui on olemas, siis saadan arve nr, kui mitte, siis olen suvalise numbri t¨ekilt saatnud.[/tsitaat] t¨eki number = arve number. See on alati olemas, mõnel t¨ekil arve alguses, mõnel lõpus.
Suvalise numbri eest võitu ei anta. Loositakse uus võitja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ema on ükskord võitnud mingis Kalevi kampaanias neti teel registreerumisega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]elenna kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
t¨eki number = arve number. See on alati olemas, mõnel t¨ekil arve alguses, mõnel lõpus.
Suvalise numbri eest võitu ei anta. Loositakse uus võitja. [/tsitaat]
Jah, ma usun, et see on alati olemas. aga paljudel ei ole numbri ees kirjas, et see on arve nr või t¨eki nr. On lihtsalt palju erinevaid numbreid ja kui ette kirjutatud pole, siis mina küll ei oska arvata, milline see neist see õige on.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Et inimesed ka viitsivad ….

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]pigem ikka t¨ekki alles hoida kui mingit lögast pakendit.[/tsitaat]
Midamoodi see saiapakend lögane on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Tere!
Tekkis küsimus ,et kas need võitjad kes iga päev on siis 10 inimest. Kas need on saatnud tasulise sms või registreerinud netis. Tegelikult mõtlen üldse igasugu kampaaniaid kus tuleb saata kas tasuline sms või registreeruda netis kummad võidavad auhindu? jagage kogemusi[/tsitaat]
Ma olen võitnud päris palju nänni kampaaniatega.
Pole kunagi saatnud tasulist teadet – ikka netis olen kviitungi või koodi reganud.
Olen Rabakanaga samal arvamusel: kui on vaid tasuline võimalus kviitungi või koodi registreerimiseks, siis ma ei viitsi ega tahagi veel mingit lisakulutust teha ja hakata tasulist sms-i saatma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina ka kunagi ei ole SMS-i saatnud, aga ega pole võitnud ka kunagi.
Mulle üldse ei meeldi pool aastat mingit t¨ekki alles hoida. Tavaliselt viskan kõik minema mingi hetk rahakotti/käekotti koristades. Nii, et väga hea, et pole võitnud kunagi:D Siis oleks eriti tige, et t¨ekki alles pole enam.

Please wait...
Postitas:
talent

Ei osale üheski tarbijaloteriis. See saia-asi hüppas pidevalt näkku,lahti ma seda ei teinud, aga silma jäi, et osta sai, võid võita leiva…
Irw..

Please wait...
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud perenaise sai

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.