Esileht Pereelu ja suhted perenõustaja

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: perenõustaja

Postitas:

Tere, tunnen, et meie pereelu laguneb koost. Oleme kui koer ja kass mehega. mees räägib ainult sellest, et võtame aja maha ja oleme lahus natuke. Ma ei tea, mida teha. Kõik muutus peale lapse sündi, laps on nüüdseks aastane. Meile mõlemile on see teine kooselu, vanust ka juba mõlemil 35. Kumbalgi eelmistest suhetest lapsi ei ole. See laps oli väga oodatud.
Ütlesin mehele, et otsime perenõustaja, ta oli nõus sellega. Oskab keegi soovitada tõeliselt head nõustajat? Sest ma tõesti tahaks, et me saaksime oma mured lahendatud, tundub, et kahekesi me ei saa sellega hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perenõustajaid on palju ja ma ise olen ühe juures käinud ka. Küll andis mulle üks teine perenõustaja head nõu, et enne nõustajaga kohtumist vaata ta pilti ja võimalusel suhtle. Valite endale mehega meelepärase ja saategi perenõustajalt abi.
Mina käisin oma mehega perenõustaja juures, kuid kuna meie suhted ja vaated olid juba nii sassis, siis sellest mingit head nahka ei tulnud. Küll olen nüüd ise nõustaja juures käinud, et ennast aidata. Tegelikult öeldakse lausa, et kui kasvõi üks pereliikmeist käib nõustaja juures, siis suhted võivad paraneda. Aga meie suhted on muidugi erinevatel asjaoludel vaid hullemaks läinud, kuid mina olen suutnud ennast paremini leida ja ka enda eest seista.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis linnast jutt?
Meie käisime Tallinnas Meelike Saarna juures ja saime superkogemuse osaliseks. Oleme õnnelikud, kes leidsid kohe õige inimese ja abi ja tänu kellele nüüd vaid asjad ülesmäge lähevad 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Pereelu ja suhted perenõustaja

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.