Esileht Sünnitus Perepalat- kas võin ka vanema lapse sinna kaasa võtta

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Perepalat- kas võin ka vanema lapse sinna kaasa võtta

Postitas:

Jutt Pärnust ja mõtlesin, et kui sünnitan ja võtan perepalati kas ka vanem laps (2a) võib koos abikaasaga sinna ööseks jääda? Päeval pole vast piirangut. On kogemusi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan,et 2.aastasel lapsel pole seal eriti midgi teha.Võib juhtuda,et beebi ei taha öösel magada,siis võib see vanemat last häirida.
Kas vanevanemad,õde,vend,sugulased ei saaks abika olla?
Mul on 4.aastane laps.Mina teda kaasa küll ei võtaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui perepalati saad, siis ikka võid lapse kaasa võtta, seal üldjuhul suur kaheinimese voodi, mahute sinna mehe ja lapsega ilusasti ära, beebi on oma korvis või kastis, kuidas iganes neid nimetatakse.
Aga jah, perepalati saamine selgub alles pärast sünnitust. Kui haiglasse lähed, maini kohe, et soovid perepalatit, siis nad teavad vähemalt arvestada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina just käisin Pärnus perekoolis ja küsisin seal selle küsimuse kuna meil tõesti pole kohe last kuskile panna, kõik sugulased tuttavad kaugel. Öeldi igatahes et probleemi nad selles ei näe ja perepalatid pidid siin nn. otsa saama kord poole aasta jooksul:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli 2,5 kuud tagasi 1a11k vana poiss kaasas koos issiga suures perepalatis-päevad ja 2 ööd. Eks tal igav oli küll ühes ruumis olla kogu aeg. Käisime küll koridoris ja õues jalutamas ja mänguasju võtsime ka kaasa, aga suht piin oli see meile kõigile. Keegi ei keela sul last kaasa võtta sinna, aga kui vähegi võimalik, siis soovitaks lapse vähemalt päeval kellegile hoida jätta ja näiteks ööseks magama emme-issi-tita juurde tuua-meil kahjuks ei olnud võimalik, kuna vanavanemad kõik töötavad inimesed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Sünnitus Perepalat- kas võin ka vanema lapse sinna kaasa võtta

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.