Esileht Sünnitus Perepalat Pelgus

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Perepalat Pelgus

Postitas:

Küsimus neile kes ostnud perepalati Pelgus.
Mitte piirangute ajal vaid normaalsel ajal. Olen teadlik, et hetkel on perepalatid kohaldatud ema-lapse palatiteks.
Millisel korrusel ja milline tuba on kõige parem, ilusam, mugavam Teie arvates?
Juhul kui saab valida 🙂

 

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.12 21:19; 16.12 22:35; 20.12 00:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole kuulnud, et saaks tuba ise valida. Lisaks ma ei kujuta ette, milline ema on kõik perepalatid ära proovinud 😀

Ei tasu nüüd hulluks ka minna selle sünnituskogemusega, et kõik peab olema etteplaneeritud ja viimase peal.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil lasti valida (seal on 20€, 30€ ja 50€ toad). Saada oli kõiki ja siis saimegi valida. Valisime 30€ toa, sest 50 oli sellest parem vist ainult niiöelda ilu poolest, aga võrreldes 20ga oli seal mingi oluline mugavus (kas äkki dušš toas vms?), igatahes otsustasime 30 kasuks. Eelmise lapsega anti 30€ tuba kohe, ei saanud midagi valida. Seal on kõik vajalik olemas, ainus asi, et veidi vanamoodne, kuid see polnud meile oluline.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus neile kes ostnud perepalati Pelgus.

Mitte piirangute ajal vaid normaalsel ajal. Olen teadlik, et hetkel on perepalatid kohaldatud ema-lapse palatiteks.

Millisel korrusel ja milline tuba on kõige parem, ilusam, mugavam Teie arvates?

Juhul kui saab valida ????

Kõige parem, ilusam, mugavam pidi see korrus ja tuba olema, kui terve laps sünnib. Vastasel juhul väidetavalt valitakse kõrgeim korrus lahtikäiva aknaga ja avatud baariga.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma 3x Pelgus sünnitanud ja vaid 1x sain perepalati (eelnevatel kordadel vabu tube lihtsalt polnud). Ainult külmkapp ja lai voodi (et mahuks kahekesi magama) olid, pesema ja tualetti pidin ikkagi koridori minema. Hea, et sellisegi sain, valikut ei olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 3 last Pelgus sünnitanud ja kõik korrad perepalatid saanud. Minu ainus nõue oli, et dušš ja WC oleks olemas. Sünnitustubadega ka on vedanud, v.a esimesel korral, kui WC oli kahe toa vahel. Minu jaoks oli see suur probleem. Aga see on minu isiklik kiiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahel eelmisel korral olnud ka eraämmakas ja on küsitud mida sooviksite JUHUL kui on valida peale sünnitust. Mõlemad korrad oleme saanud väga ilusa toa wc-ga toas ikka ja isegi telekas vist oli mida me ei vaadanud kordagi. Teisel korral pidime vaid ootama tunnikese kuna üks pere just lahkus beebiga koju. Seepärast küsisingi teilt, et aastatega toad muutunud kindlasti, et mida küsida 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.12 21:19; 16.12 22:35; 20.12 00:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina valisin seekord 50 eurose toa. Wc ja dušš olid toas. Samuti oli olemas telekas ja külmkapp. Tahtsin seda skandinaavia stiilis tuba aga need olid kinni ja sain tavalise kõigi mugavustega toa. Olin 6. Korrusel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milline ja mis korrusel on skandinaavia stiilis tuba? Kas enne sünnitust või millalgi pàrast saab tutvuda ka mis neil on seal?
On mingi brozüür vms?

 

Mina valisin seekord 50 eurose toa. Wc ja dušš olid toas. Samuti oli olemas telekas ja külmkapp. Tahtsin seda skandinaavia stiilis tuba aga need olid kinni ja sain tavalise kõigi mugavustega toa. Olin 6. Korrusel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.12 21:19; 16.12 22:35; 20.12 00:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi, kas te olete hotellis või haiglas? 😀

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Sünnitus Perepalat Pelgus