Esileht Ajaviite- ja muud jutud Perepildid Tartus

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Perepildid Tartus

Postitas:
Kägu

Palun soovitusi perepiltide tegemiseks Tartus. Kus olete saanud hea kogemuse ja fotograafil on olnud piisavalt tahtmist süveneda ning on pakkunud huvitavaid ideid.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma lasin teha hobifotograafil ja tulemusega väga rahul. Käisime looduses, tal oli oma atribuutika kaasas ja lõpptulemus oli super!

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas selle hobifotograafi pilte saab kusagil näha ka?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meie lemmik on Kadri Parv, käime paar korda aastas tema juures perepilte tegemas (jõulud ja nt suvi või lapse sünnipäeval)

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meie lemmik on Kadri Parv, käime paar korda aastas tema juures perepilte tegemas (jõulud ja nt suvi või lapse sünnipäeval)

Vaatasin kodukat, sümpaatne.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaatasin kodukat, sümpaatne.

Mina tema teenusega rahule ei jäänud 🙁

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina tema teenusega rahule ei jäänud 🙁

Kui nii kirjutad, et rahule ei jäänud ja unustad põhjendamata, siis loetakse seda mölaks.
Miks teed nii?

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Põhjendage jah, siis teab isegi teinekord valida/vältida. Ise olen käinud ainult ühe juures – Kadri Talivätsing. Noor ja andekas, võib-olla veel mitte nii kogenud, aga hinna ja kvaliteedi suhe oli igati paigas. Armas ja sõbralik inimene, läheb ideedega kaasa, aga pakub ka ise, julgustab jne. Ühesõnaga kõik eeldused heaks fotograafiks on olemas. Julgen soovitada. Praegu väga populaarne fotograaf Tartus on Kukeke Klõpsutab (Helena Kukk on vist ta nimi?). Ise ei ole käinud, aga pildid on väga kenad, soovitan uurida.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Põhjendage jah, siis teab isegi teinekord valida/vältida. Ise olen käinud ainult ühe juures – Kadri Talivätsing. Noor ja andekas, võib-olla veel mitte nii kogenud, aga hinna ja kvaliteedi suhe oli igati paigas. Armas ja sõbralik inimene, läheb ideedega kaasa, aga pakub ka ise, julgustab jne. Ühesõnaga kõik eeldused heaks fotograafiks on olemas. Julgen soovitada. Praegu väga populaarne fotograaf Tartus on Kukeke Klõpsutab (Helena Kukk on vist ta nimi?). Ise ei ole käinud, aga pildid on väga kenad, soovitan uurida.

Tänud, uurin kindlasti.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Fotograatsia (Tiina Villako)

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul oli K.Parvega üks ebameeldiv olukord rahadega peale mida enam tema juurde minna ei taha kuigi pildid meeldivad. Kukekese pildid on mingist hetkest minu maitse jaoks olnud liiga töödeldud. Lisaks oli ka temaga ebameeldiv olukord, kus oli pulma pildistamine kokku lepitud, kuid täpsustustele ta ei vastanud pika aja jooksul ja lõpuks teatas vist kaks päeva enne pulmi, et ta siiski ei tule. Saan aru, et kõike võib ette tulla, aga oleks võinud siiski varem teatada, seda enam, et asjaolud olid tal teada.
Mulle meeldivad ka Triin Sööti pildid, kahjuks pole tema juures veel ise käia saanud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Familiis – hinna ja kvaliteedi suhe on minu meelest paigas.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul lapsed ja lapselapsed on mitu korda Kukeke Klõpsutab pildistamas käinud. Pildid on küll ilusad, hinnataset ei tea

0
0
Please wait...

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Perepildid Tartus