Esileht Ajaviite- ja muud jutud Peres püksid naise jalas

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Peres püksid naise jalas

Postitas:
Kägu

Tuttavate pealt on vahest jube vaadata kui on mees võetud, kes on samas ka lapse eest. Ehk tema eest otsustatakse kõik ära, ta ei saa paljude asjadega hakkama, tema sõna ei maksa midagi, ta on nii tööl kui kodus tallaalune. Kas mõned naised vajavadki endast nõrgemat meest, et end hästi tunda?
Tavaliselt naised tahavad ikka meest enda kõrvale aga paljud lepivadki memmekate poisikestega?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Peres püksid naise jalas

meil olen ka mina see kes otsustab, loomulikult mulle see meeldib, sest nii ma saan ju alati oma tahtmise

mees on hea, truu ja hoiab meid, mida veel tahta

Please wait...
Postitas:
Jarka

Mina ei suudaks memmekaga elada, pigem elaks juba üksi. Mulle käib õudselt närbvidele tallaalune mees, kes on otsustusvõimetu, fantaasiavaene, iseloomutu ja vahib mind nagu kutsikas, oodates käske. Tänan, ei!

Ma tahan tunda ennast turvaliselt meheliku mehe kätevahel. Olen selleks liiga naiselik, et meest mängida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Et nagu kes on siis need kodused naised, kes peavad iga liigutuse eest mehelt raha küsima? Kas need mehed tahavad endale selliseid tuhvlialuseid naisi, kes istuvad kodus ja ise ei suuda endaga hakkama saada? Osad jah vajavad. Küllap on siis ka naisi, kes selliseid mehi vajavad.

Ma arvan, et me peres on püksid mõlema jalas aga ma teen kõik, et endale suuremat tükki haarata. Kindlasti võtan mina meie peres kõige rohkem otsuseid vastu ning kindlasti olen mina see, kes suudab kähku otsuseid vastu võtta. Mees on pigem \”vaatame-mõtleme\”…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sama vabalt võiks ka küsida, miks need mehed sellega nõus on? Teemaalgataja, teiste inimeste suhte dünaamika pole mingi \”maailmaparandajast\” kana osatada. Kui nad on rahul, siis pane nokk kinni. Kui ühele selline elukorraldus enam ei sobi, siis muudab ta seda ise.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sellist kõige ehedamat matroonlikkust olen näinud ühes lugupeetud firmas kus naine oli personalijuht ja tema mees lihttransa. Naine oli muidu ka üldse väga võimukas, mees aga selline keda üldse ei pane tähelegi, nii vaikne, olematu.
Paariks ei oleks neid isegi selgeltnägija osanud nimetada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tuttavate pealt on vahest jube vaadata kui on mees võetud, kes on samas ka lapse eest. Ehk tema eest otsustatakse kõik ära, ta ei saa paljude asjadega hakkama, tema sõna ei maksa midagi, ta on nii tööl kui kodus tallaalune. Kas mõned naised vajavadki endast nõrgemat meest, et end hästi tunda?
Tavaliselt naised tahavad ikka meest enda kõrvale aga paljud lepivadki memmekate poisikestega?[/tsitaat]

nii kaua, kui asjaosalised oma eluga rahul on, ei ole mingit probleemi, kes ja kuipalju otsustab, kes mida just täpselt teeb.
kehvaks pöörab asi siis, kui üks või teine peab täitma rolli, mis talle olemuslikult ei sobi.

muide, mitte sugugi kõik mehed ei ole huvitatud otsuste tegemisest ja valitsemisest, nagu ka naised ei pruugi olla ilmtingimata allaheitlikud.

sterotüübid tapavad. nii ja naapidi.
laskem inimestel olla, kes nad on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

parem tuhvli all, kui taeva all.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mis tähendab jube vaadata – tekivad kohe õudusunenäod ja paanikahood?

Please wait...
Postitas:
Friday

ehehh hea teema :). Kui ma oma vanemaid näiteks vaatan, siis isa trügib vägisi ema tuhvli alla, ju seal on siis mõnus ja rahulik oleleda. Ema jälle teisalt üritab nui neljaks ka \”isa arvamust\” asjadest kuulda, aga tal mugavam, kui ema kõik ära otsustab…Nii et minu arvamus on asjast, et mehed kes on tuhvlialused, istuvad seal tuhvli all valdavalt oma vabast tahtest ja on selle \”staatusega\” rahul.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]mis tähendab jube vaadata – tekivad kohe õudusunenäod ja paanikahood?[/tsitaat]

Seda tähendabki, et jube. Tuhvlialused ei ole mehed vaid lükata-tõmmata äbarikud. Aga ühest küljest on neist kasu ka kuna paljudel põhjustel sellised ei peta/ei saa petta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

aga ära vaata, kui nii paha on. Kui see pere ise rahul on, siis pole küll absoluutselt sinu asi, kes ja kui palju mida otsustab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Seda tähendabki, et jube. Tuhvlialused ei ole mehed vaid lükata-tõmmata äbarikud. Aga ühest küljest on neist kasu ka kuna paljudel põhjustel sellised ei peta/ei saa petta.[/tsitaat]
Oh sind sinisilmset.

Please wait...
Postitas:
Kägu

tavaliselt väidavad naised mehe siis tuhvli all olevat, kui ise seda meest himustatakse, aga mees oma abikaasale truu on:)

meie abielu kohta arvatakse ka kusjuures, et mees on tuhvlialune. seda lihtsalt selle pärast, et mees on noorem ja mina üsna jutukas ja võõramate inimestega vabam suhtlemas. eriti alguses, kui minul oli juba mingi positsioon ja tema alles noor tudeng, oli sellist suhtumist palju tunda. nüüd aga mehe positsioon ja palk suurem ja hakatakse meie kooslusega tasapisi harjuma. nüüd vist mahume paremini \”raamidesse\” 🙂

Please wait...
Postitas:
Alfonss

kui läksid püksid, siis mingu juba munad ka

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Et nagu kes on siis need kodused naised, kes peavad iga liigutuse eest mehelt raha küsima? Kas need mehed tahavad endale selliseid tuhvlialuseid naisi, kes istuvad kodus ja ise ei suuda endaga hakkama saada? Osad jah vajavad. Küllap on siis ka naisi, kes selliseid mehi vajavad.

Ma arvan, et me peres on püksid mõlema jalas aga ma teen kõik, et endale suuremat tükki haarata. Kindlasti võtan mina meie peres kõige rohkem otsuseid vastu ning kindlasti olen mina see, kes suudab kähku otsuseid vastu võtta. Mees on pigem \”vaatame-mõtleme\”…[/tsitaat]

Mul on just tuttav kodune proua, kelle jalas peres püksid on…Mehe palka kasutab-käsutab tema, tema käes on mehe pangakaardid ja netikoodid. Hea tuju korral annab mehele ka kopika taskuraha. Pere auto (ikka kallis ja liisinguga) on naise kasutuses, sõidab pidevalt mööda Eestit ringi (sugulastel külas jne), mees käib bussiga tööl (tal juhiluba täiesti olemas). Mees ei joo, ei suitseta, ei vaata võõraid naisi, ei avalda iial oma arvamust. Maja ehitati-sisustati naise soovide järgi, naine otsustab absoluutselt kõike. Kui naine tahab peole või sõbrannade juurde napsitama minna, on mees kaine autojuht, kes siis nagu mööbel teises toas telekat passib/lihtsalt tülpinult laua taga mahla lürbib, kuni naine on pidutsemise lõpetanud ja koju tahab..Totaalne suss päriselt ka. Neil on kolm last ja naine pole kooselu jooksul päevagi tööl käinud. Vahepeal leidis naine armukese ja jooksis mehe juurest minema, siis käis mees teda enam-vähem põlvili tagasi palumas. Naine tuligi, sest armuke ei olnud pooltki sama selgrootu lammas ja kooselu ei sobinud enam, kui naist paika panna taheti. Tuli tagasi oma mehe juurde ja on nüüd veel võimukam ja ülbem. Mees on õnnelik.

Please wait...
Postitas:
Pureja

[tsitaat]tavaliselt väidavad naised mehe siis tuhvli all olevat, kui ise seda meest himustatakse, aga mees oma abikaasale truu on:)

meie abielu kohta arvatakse ka kusjuures, et mees on tuhvlialune. seda lihtsalt selle pärast, et mees on noorem ja mina üsna jutukas ja võõramate inimestega vabam suhtlemas. eriti alguses, kui minul oli juba mingi positsioon ja tema alles noor tudeng, oli sellist suhtumist palju tunda. nüüd aga mehe positsioon ja palk suurem ja hakatakse meie kooslusega tasapisi harjuma. nüüd vist mahume paremini \”raamidesse\” :)[/tsitaat]

Tuhvlialusel ja lihtsalt mämmerdisel on ka vahe. Kui mees on tõeline kokutis, kes kuskil hakkama ei saa, siis ei tahagi teised naised teda. Mida ongi sellisega peale hakata?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Tuttavate pealt on vahest jube vaadata kui on mees võetud, kes on samas ka lapse eest. Ehk tema eest otsustatakse kõik ära, ta ei saa paljude asjadega hakkama, tema sõna ei maksa midagi, ta on nii tööl kui kodus tallaalune. Kas mõned naised vajavadki endast nõrgemat meest, et end hästi tunda?
Tavaliselt naised tahavad ikka meest enda kõrvale aga paljud lepivadki memmekate poisikestega?[/tsitaat]

Selle peale meenub kohe Erik Tohvri \”Naabrid\”, kus Aksel selline tossike on. Lugedes tekib juba vastikustunne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kui meie sellest teemast räägime, et kelle jalas on peres püksid, siis me näeme asju erinevalt.kui \”püksid\” tähendab arvete maksmist, siis on need mehe jalas. aga muidu on mul tunne, et väikeseid otsuseid laseb mees mul teha, sest ta ei viitsigi mõelda. tema mõtleb AINULT suuri asju. selliseid milles mina kahtlen, et kas teha nii või naapidi. või ei julge üldse mõelda, sest see tundub liiga riskantne või raske.
samas laseb ta end teiste silmis rahus olla tuhvlialune. nt ei viitsi töökoha peole minna või tuleb vara ära-kuri naine ootab. kõike mida ta ei viitsi tehas väljaspool kodu vabandab ta välja, et ei taha naisega tülli minna.
mu mees meenutab mulle lõvi. kuningat. kes laseb kõigil teha, mida nad tahavad, kuni teatud piirini. tema piirini. ta vaatab laisalt, kuidas ma mõtlen, nuputan, organiseerin, ei võta sõna, laseb mul teha kõike minu oma tahte järgi. kuni teatud piirini. tema piirini.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul ka mees kenasti tuhvli all. Paraku on terve nende meestepoolne suguvõsa kasvanud vaimus, et naine ajab arvetemaksmisi ja muud, kasvõi lihtsaid telefonikõnesid mingi kokkuleppe asjus. Seega tema rahakott minu käes, mitte küll minu nõudmisel, ise andis juba suhte alguses. Kahjuks pole mulle ka eriti palju mõistust jagatud, meie sissetulekutega elaks kordi säästlikumalt ja otstarbekamalt ära.
Mõnikord on küll selline tunne, et nagu lapsega räägi. Päris nii pole, et mehel sõnaõigus puudub – aga see ka pigem seetõttu, et kui ma käin välja mingi idee, mis mulle endale 100% ihaldusväärne ja \”must have\” pole, siis lasen mehel ennast nö ümber rääkida. Näiteks minu idee, et võtaks koera. Tegelikult on suurem osa mu elust kulunud koerapidamisele ja naudin hetkel \”koeratust\” täielikult. Korterisse enam ei võtaks, eramaja hoovi küll, kuid tingimusel, et aed ümber ja pole ketiloom. Seega on mugav lasta ennast ümber rääkida, tema veendumus on, et loomad ei pea eluruumides olema. Kassi ta välja viskama ei hakka õnneks, aga too oli juba \”enne tema aega\” siin ja tunneb ise ka, et võimu selles osas pole.
Üritan oma nõudmiste ja suunamistega ikka terve mõistuse piiridesse jääda. Ta on üldse kergesti mõjutatav ükskõik kellest, seega on mul hea meel, kui õnnestub esimese mõjutajana jaol olla. Mõnikord see ei õnnestu, kuid siis teen talle tagantjärgi selgeks, et ma pole rahul kehtiva korraga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma arvan, et meil on ka kodus püksid pigem minu jalas!
Ja üldse mitte sellepärast, et mul on palju suurem sissetulek, vaid lihtsalt kuna mehele väga meeldib, kui ma asjad ära otsustan. Muidugi küsin ja konsulteerin temaga – aga ta on alati nõus ja rahul minu mõtetega, nii et kõik läheb tegelikult minu tahtmist mööda.
Tal võtab igasugune planeerimine (reis, remont või mis iganes) ka NIIIII palju aega, et ma ei kannata seda välja…

Ise räägib sõpradele, kui mõnus on kui naine on boss kodus!

Please wait...
Postitas:
Kägu

See, kelle jalas on püksid, tähendab minu jaoks seda, kes kirjutab peres reeglid ette. Meil on ilmselt 50/50, kuna aeg-ajalt kerkib mõlemalt poolt etteheiteid stiilis: \”alati peab kõik käima sinu pilli järgi\” 🙂 Nii arvab tema ja nii arvan mina. Ju siis kumbki tunneb nii.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil olen mina see, kes otsustab põhilisemad suuremad väljaminekud, reisid jne (ja need ka kinni plekib). Mees käib enamuses toidupoes ja teeb süüa ja otsustab köögipoole asjad. Aga see ei tee veel mehest tuhvialust. Minule lihtsalt meeldib organiseerida ja mehele meeldib kokata. Kindlasti leiduks kanu, kes oma pealiskaudse pilguga otsustaks kohe ära, et tuhvlialune.
Ja kui me koos sõidame, olen mina roolis ka veel.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Pureja

[tsitaat]Meil olen mina see, kes otsustab põhilisemad suuremad väljaminekud, reisid jne (ja need ka kinni plekib). Mees käib enamuses toidupoes ja teeb süüa ja otsustab köögipoole asjad. Aga see ei tee veel mehest tuhvialust. Minule lihtsalt meeldib organiseerida ja mehele meeldib kokata. Kindlasti leiduks kanu, kes oma pealiskaudse pilguga otsustaks kohe ära, et tuhvlialune.
Ja kui me koos sõidame, olen mina roolis ka veel.[/tsitaat]

Sinu mees on lihtsalt eit.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Pureja kirjutas:[/small]

Sinu mees on lihtsalt eit.[/tsitaat]

Et on mehe tööd ja naise tööd. Mees maksku makse jne, naine istugu köögis. Mehelikkus ja naiselikkus on ikka midagi muud kui kiviaegsed tööjaotused.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Pureja

[tsitaat] [small]Pureja kirjutas:[/small]

Et on mehe tööd ja naise tööd. Mees maksku makse jne, naine istugu köögis. Mehelikkus ja naiselikkus on ikka midagi muud kui kiviaegsed tööjaotused.[/tsitaat]

Homodele meeldivad ka mehed ja meeldib seksida nendega, ega nad sellepärast veel naised ei ole.

Please wait...
Postitas:
Mutsamamma

[tsitaat]kui meie sellest teemast räägime, et kelle jalas on peres püksid, siis me näeme asju erinevalt.kui \”püksid\” tähendab arvete maksmist, siis on need mehe jalas. aga muidu on mul tunne, et väikeseid otsuseid laseb mees mul teha, sest ta ei viitsigi mõelda. tema mõtleb AINULT suuri asju. selliseid milles mina kahtlen, et kas teha nii või naapidi. või ei julge üldse mõelda, sest see tundub liiga riskantne või raske.
samas laseb ta end teiste silmis rahus olla tuhvlialune. nt ei viitsi töökoha peole minna või tuleb vara ära-kuri naine ootab. kõike mida ta ei viitsi tehas väljaspool kodu vabandab ta välja, et ei taha naisega tülli minna.
mu mees meenutab mulle lõvi. kuningat. kes laseb kõigil teha, mida nad tahavad, kuni teatud piirini. tema piirini. ta vaatab laisalt, kuidas ma mõtlen, nuputan, organiseerin, ei võta sõna, laseb mul teha kõike minu oma tahte järgi. kuni teatud piirini. tema piirini. [/tsitaat]
kas nüüd just lõvi, aga sedasorti mehed lasevad naistel toimetada kõikide asjadega, millega nad nagunii ise ei viitsiks või ei pea oluliseks. seejuures peab neil säilima tunne, et nad võivad kogu protsessile hetkega veto peale panna ja nii jääbki. kui see on võimalik, siis ei ole mees minu arvates tuhvlialune, vaid see on toimiv suhe. tuhvlialune on see, keda naine ei vaevu isegi kuulama, rääkimata küsimisest või arutamisest ja kes ise selle olukorraga rahul ei ole. üks nüanss veel – tõelisel tuvlialusel ei ole mitte ühtegi valdkonda, kus tema sõna maksab, isegi aluspüksid ostab naine jalga ja teeb ka tööalaseid otsuseid (a’la kuhu tööle minna, kui palju palka küsida jne).

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]ma arvan, et meil on ka kodus püksid pigem minu jalas!
Ja üldse mitte sellepärast, et mul on palju suurem sissetulek, vaid lihtsalt kuna mehele väga meeldib, kui ma asjad ära otsustan. Muidugi küsin ja konsulteerin temaga – aga ta on alati nõus ja rahul minu mõtetega, nii et kõik läheb tegelikult minu tahtmist mööda.
Tal võtab igasugune planeerimine (reis, remont või mis iganes) ka NIIIII palju aega, et ma ei kannata seda välja…

Ise räägib sõpradele, kui mõnus on kui naine on boss kodus! [/tsitaat]

meil samamoodi.
teised vahest nokivad teda, et suss, mis suss. tema ainult muigab sellepeale. loomulikult on tal asjadest ka oma arvamus ja oma tahe. tuhvlialune ei tähenda automaatselt mingit tölli, kes millegagi hakkama ei saa. minu mehel on oma ettevõte, mille juhtimisega ta saab ideaalselt hakkama, aga kodus eelistab ta pigem, et teda juhitakse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Mutsamamma kirjutas:[/small]

kas nüüd just lõvi, aga sedasorti mehed lasevad naistel toimetada kõikide asjadega, millega nad nagunii ise ei viitsiks või ei pea oluliseks. seejuures peab neil säilima tunne, et nad võivad kogu protsessile hetkega veto peale panna ja nii jääbki. kui see on võimalik, siis ei ole mees minu arvates tuhvlialune, vaid see on toimiv suhe. tuhvlialune on see, keda naine ei vaevu isegi kuulama, rääkimata küsimisest või arutamisest ja kes ise selle olukorraga rahul ei ole. üks nüanss veel – tõelisel tuvlialusel ei ole mitte ühtegi valdkonda, kus tema sõna maksab, isegi aluspüksid ostab naine jalga ja teeb ka tööalaseid otsuseid (a’la kuhu tööle minna, kui palju palka küsida jne).[/tsitaat]

Teema oligi nendest tõelistest tuhvlialustest aga ikka te räägite oma nendest pooltuhvlialustest.
Muide nn. tõelised mehed lasevad ka tihtipeale naistel otsustada ja kõike teha aga nad on isiksusena tugevad ja elus läbilööjad.

Please wait...
Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Peres püksid naise jalas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.