Esileht Tööelu, raha ja seadused. Peretoetuse laekumine, hommik või õhtu

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Peretoetuse laekumine, hommik või õhtu

Postitas:
Kägu

Väga häbi on küsida, nagu viimane sant, aga palun öelge, kas peretoetus, mida harilikult 8. kuupäeval saan, makstakse hommikul või pigem pärastlõunal-õhtul? Või ei saa selle peale loota, et see alati samal ajal tuleb.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle on alati hommikul tulnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamasti on varahommikul tulnud mul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mul on arve swedis, 99% on olnud juba hommikul kohal. AGA on paar korda juhtunud, et tuleb alles lõunaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üle kantakse alati öösel nii kuskil poole 1 ja 1 vahel, siis hommikul ärgates on kohe  teated selle kohta olemas. Täna ööse tuleb jälle siis.

Vahepeal oli mingi periood kus veel emapalk jooksis siis ma meelega passisin üleval ja ootasin seda suurt raha, nüüd tavalise laste raha puhul võib sõnumit alles hommikul ka vaadata ????

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mis siis paari tunniga juhtub, kui peaks saama lõunaks? Ei taha halvustada, lihtsalt huvitab. Arvete tähtajad ei ole kellaajalised, kui oled hilinenud, siis paar tundi ei muuda midagi, söögiga ka jõuab paar tundi oodata. Mis juhtub siis, kui ei saa varahommikul?

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis juhtub siis, kui ei saa varahommikul?

Aga mis see sinu asi on?

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mis siis paari tunniga juhtub, kui peaks saama lõunaks? Ei taha halvustada, lihtsalt huvitab. Arvete tähtajad ei ole kellaajalised, kui oled hilinenud, siis paar tundi ei muuda midagi, söögiga ka jõuab paar tundi oodata. Mis juhtub siis, kui ei saa varahommikul?

Ükskord näiteks oli kellelgi vaja bussi peale, et kindlaks ajaks Tallinnasse jõuda.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleneb, tavaliselt öösel 2.30 ajal

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kulla inimesed, hoidke ometi natukene raha tagavaraks. Eriti kui peres on lapsed

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kulla inimesed, hoidke ometi natukene raha tagavaraks. Eriti kui peres on lapsed

Tagavaraks saab hoida kui on kust hoida. Ja ka tagavara võib ootamatul põhjusel otsa saada. Mida sa manitsed siin tühja.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mis siis paari tunniga juhtub, kui peaks saama lõunaks? Ei taha halvustada, lihtsalt huvitab. Arvete tähtajad ei ole kellaajalised, kui oled hilinenud, siis paar tundi ei muuda midagi, söögiga ka jõuab paar tundi oodata. Mis juhtub siis, kui ei saa varahommikul?

Vastan sulle, olen teemaalgataja – juhtub see, et mul on vaja kell 12 sularahas üks ost teha. Kui raha pole, ei tee, aga siis peaksin ette teatama. Lihtne tegelikult.

Kulla inimesed, hoidke ometi natukene raha tagavaraks. Eriti kui peres on lapsed

Tagavara on värskelt tühjenenud ettenägematute kulude tõttu. Küll ta jälle tekib.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on laekunud hommikust kuni kuskil pealelõunani. Näiteks võib laekuda ka kell 16. Ega sa enne hommikut kindlat vastust ei saagi. Äkki saad homme otsustada, kas saad osta või mitte? Sagedamini on kella 12ks raha arvel, päris tihti lausa enne kella 9.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle saatis Swedi äpp täna 00:48 teate laekumisest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, hommikul oli olemas, tänan vastajaid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Peretoetuse laekumine, hommik või õhtu