Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Peretoetused

Postitas:

Kui üks laps on 4-aastane ja teine 3-kuune ning vanemahüvitist veel ei saa, olen rsp lehel, mis summa tuleb peretoetusteks kokku? Mis toetusi makstakse ja mis summa kumma lapse eest? Palun teise inimese selgitust sots.mini lehel olevast infost arusaamise kohta.

Kas on juhtumeid, kus laps on alla aastane, aga vanem ei saa vanemahüvitist? St mõeldud on lapsehooldustasu maksmist kuni 1-aastase lapse vanemale. Kui mul on alla aastane laps ja ma olen n-ö dekreedis, siis ma ju ka ei saa. Edasi saan vanemahüvitist ja selle lõppedes on laps juba üle aasta. Või tekib mingi selline situatsioon lähestikku järjest saadavate laste puhul?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

I laps lapsetoetus 19,18 eur + lapsehooldustasu 19,18 eur (kui lisaks kuni 3-aastasele on ka 3-8-aastane laps)
II laps lapsetoetus 19,18 eur

VH perioodol:
I laps lapsetoetus 19,18 eur
II laps lapsetoetus 19,18 eur

Lapsehooldustasust kuni 1-aastase lapse vanemale – see on jäänud seadusesse varasemast ajast (kui vanemahüvitist veel ei olnud).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ehk siis

a) ühegi lapsega lapsehooldustasu ei alga enne, kui temaga on lõppenud VH (ka mitte see nn alla 1a lapse lht ei alga spnnist ega kesta VH alguseni st dekreedi ajal)

b)VH ajal ei saa ühegi lapse lht (ka mitte nende laste oma, kellega sa VH ei saa st ka mitte 1,6´5-3a ega 3-8a lapsele)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.