Esileht Pereelu ja suhted Pereväärtuste kaitsjal armuke

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Pereväärtuste kaitsjal armuke

Postitas:
Kägu

Ei tea, kas nutta või naerda? Väärtuste kaitsja räägib jumalikest pereväärtustest, aga ise peab armukest. Samal ajal meie EKRE ja SAPTK võitlevad homodega, kui abielurikkujaid jooksevad vabalt ringi.

https://maailm.postimees.ee/7342224/perevaartuste-kaitsja-lavrov-pidas-aastaid-armukest

Pane sellele teemale pluss, kui oled aus pereinimene või miinus, kui oled olnud abielurikkuja ja ringitõmbaja.

 

+8
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma saan aru, et paksud ei tohi samuti rääkida tervislikest eluviisidest ega alkohoolik karskusest? Ma ei ole küll usklik, kuid piiblist olen ühe mõtte siiski omale kõrva taha pannud – ära käi minu tegude, vaid minu sõnade järgi. Ma võin teada, mis on õige, kuid ma võin olla liiga nõrk, et õigesti elada.

Ja no Lavrovi seostamine EKREga … puhka välja, koroonaviirus.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja no Lavrovi seostamine EKREga

Ega ainult Venemaa rahvuskonservatiivid ja natsionalistid ei ole “liiga nõrgad”. Mart Helme on avalikult tunnistanud, et on naistemees. – Pettis oma abikaasat. Jaak Madison tegi lapse tüdrukule. Pohlak elab patuelu jne. Elu parandamist peaks ikkagi alustama endast ja seejärel teiste käest nõudma?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No miks ei võiks pereväärtuste kaitsjal armuke olla? Pere elab koos ühe katuse all ja see ongi pere väärtus. Et sul on pere, kus elada, keda toetada. Et sul on ka armuke, on hoopis teine teema.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elu parandamist peaks ikkagi alustama endast ja seejärel teiste käest nõudma?

Nõudma? Kesse nõuab? Aga sa vist ei saanud aru, mida ma kirjutasin. Just seda kirjutasingi, et ei ole nii, et ainult need, kes ise on truud, tohivad hinnata truudust; ainult karsked mõista, et karskus on hea; ainult saledad tohivad propageerida tervislikku toitumist. Sina elad ise kõiges 100% nii, nagu tead, et oleks õige? Vaevalt küll.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Pereelu ja suhted Pereväärtuste kaitsjal armuke