Esileht Sünnitus Peripudel

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Peripudel

Postitas:
Kägu

Tere!

Kas keegi on kohanud Eestis müügil sellist asja nagu peri pudel/peri bottle?

https://www.amazon.com/Postpartum-Portable-Bedridden-Patient-Different/dp/B07Y546MGN

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei ole näinud. Milleks see vajalik on?

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Peripudel on ilmselt intiimpiirkonna pesemiseks – kaasaskantav bidee. Eestis ei ole müügil näinud, aga ehk annab asendada matkadušiga? Näiteks selline riputatav. Häda korral saab ka plastpudeliga vett valaded ära pesta, pudelit kokku surudes annab pisut alt suunast ka vett peale ajada.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui ma Fridamom tooteid otsisin, siis jäi silma, et Saksamaa Amazon müüb suurt valikut peripudeleid ja sealt saab Eestisse üldiselt transportida ka ilma, et tollimaksu jmt maksma peaks.

Eestis on rohkem levinud käsidušid selliste pudelite asemel. Kasutasin nii haiglas kui ka kodus sünnituse järel kaks nädalat käsidušši selleks, et valutumalt pissida – lased pissimise ajal aeglaselt dušist vett peale ja uriin ei ärrita tundlikku piirkonda. Lisaks kogu intiimhügieen palju mugavam.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina kasutasin samal eesmärgil (kui duši surve liig tundus) lihtsalt 1-liitrist plastpudelit.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina kasutasin haiglas iga kord vetsus käies veepudelit, millel see spordipudeli otsik oli. Ajas asja ära aga kindlasti oleks see õige peripudel palju parem olnud.

0
0
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Sünnitus Peripudel