Esileht Kodunurk Persil pesukapslid

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Persil pesukapslid

Postitas:

Praegu Rimis 100 TK 19.90

Kas see soodne ja kuidas peseb persil ?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea, kas on soodne (pigem vist on), aga peab arvestama, et need on väääääga tugeva lõhnaga (minu jaoks haisuga) pesukapslid. Sain Selveri e-poest 1 kapsli kingituseks (oli vist 4in1) ja õnn on, et sellega ainult üht eset pesta proovisin (voodikatet), sest see “lõhn” levis veel päevi üle korteri igas toas. Ja mitu pesumasinatäit pesu peale seda (pestud teise pulbriga) “lõhnas” ka veel tugevalt Persili järgi. Seega ise ei ostaks ja naabrinaisele ka ei soovitaks.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea, kas on soodne (pigem vist on), aga peab arvestama, et need on väääääga tugeva lõhnaga (minu jaoks haisuga) pesukapslid. Sain Selveri e-poest 1 kapsli kingituseks (oli vist 4in1) ja õnn on, et sellega ainult üht eset pesta proovisin (voodikatet), sest see “lõhn” levis veel päevi üle korteri igas toas. Ja mitu pesumasinatäit pesu peale seda (pestud teise pulbriga) “lõhnas” ka veel tugevalt Persili järgi. Seega ise ei ostaks ja naabrinaisele ka ei soovitaks.

Huvitav kas ma olen äraharjunud või, aga mina ei tunne lõhna neil Persili kapslitega pestud pesul. Sulle võis ka tunduda nii, sest kui oled teise vahendiga harjunud siis kõik teised haisevadki. Pesemistase on neil kapslitel enamvähem ok, asjad olen kõik puhtaks saanud.
Ostsin prooviks välisriigist vedelal kujul Persil geeli ja vaat see haises küll, nii et heida või hinge. Terve kapp haises kui ühe sellega pestud asjadest kappi panin. Õnneks oli see vaid t-särk ja viskasin uuesti pessu kuivatades õues. Masina loputasin mitu korda läbi. Samamoodi võis mulle tunduda, et kapp ja masin haisevad veel pikalt, puhastatud kohas on haisutundumine kahe kõrva vahel kinni.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sensitive variantidel on normaalne lõhn.

Ma olen ise ostnud nii Persil sensitive kui ariel sensitive kapsleid, mõlemad pesevad hästi. Lõhn on olemas, aga pigem tagasihoidlik, ei häiri. Rohkem olenostnud arieli, sest sellel on sagedamini soodukad.

neid 100 pesukapsli pakke vist sensitive versioonis ei ole, nii et minust jäävad need puutumata. Tavalised kapslid või geelid on minu jaoks liiga vänged.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa nõustuda, et kõik Persili kapslid oleksid tugeva lõhnaga. Mina kasutan Persil Senstive naturaalse seebi kapsleid (Persil Natural Soap & Almond Milk), need jätavad pesule lihtsalt puhta pesu lõhna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea, kas on soodne (pigem vist on), aga peab arvestama, et need on väääääga tugeva lõhnaga (minu jaoks haisuga) pesukapslid. Sain Selveri e-poest 1 kapsli kingituseks (oli vist 4in1) ja õnn on, et sellega ainult üht eset pesta proovisin (voodikatet), sest see “lõhn” levis veel päevi üle korteri igas toas. Ja mitu pesumasinatäit pesu peale seda (pestud teise pulbriga) “lõhnas” ka veel tugevalt Persili järgi. Seega ise ei ostaks ja naabrinaisele ka ei soovitaks.

Täpselt sama kogemus, hais oli nii tugev, et koli või välja. Ei kujutaks ette kui veel voodipesu nendega peseks, saaks vist mürgituse.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Persil pesukapslid